Skocz do zawartości

Green Overlord


Recommended Posts

Witam po raz kolejny :)
Tym razem czas na coś można by rzec unikalnego, udało mi się dorwać obudowę białą IN WIN S-Frame (pewnie domyślacie się od kogo :) ).
Na początku chciałem usunąć z niej ten biały lakier żeby odzyskać ten czarno złoty kolor, aczkolwiek postanowiłem dać szansę temu co jest, gdyż zawsze istnieje ryzyko że po sodowaniu szlak trafi oryginalne anodowane na czarno aluminum. 
 
No ale do rzeczy :) Projekt będzie w kolorystyce biało zielonej (coś ala acid green reagujący na UV). Problem jedna stanowiła na dzień dobry sama obudowa, która ma miejsce tylko na jedną chłodnicę 360, ale tutaj z pomocą i pomysłem przyszedł projekt MetalicAdicta Origami i 2 chłodnice 360 wylądują na "plecach" obudowy. 
 
http://i1358.photobucket.com/albums/q771/Justin_Ohlsen/Origami/Final%20Photos/DSC02146_zpsizct0zpa.jpg
 
Dalej to już wyjdzie w praniu, na pewno na spód w miejsce gdzie oryginalnie montowana była chłodnica 360 trafi tafla z plexi ze ścieżkami w którą będą schodzi prostopadle rurki (prawdopodobnie szklane). 
 
Co do specu to ten wygląda następująco:
CPU: i9 7920x
Mobo: MSI x299 Tomahawk Arctic
GPU: MSI 1080 Ti Trio
RAM: 32GB Dominator Platinum
PSU: Seasonic Prime 850 Titanium
SSD: Corsair MP500 480GB + 2x Klevv 480GB
 
Wkrótce więcej info i fotek :)

A na plecki S-Frame wskoczy 2x HW Labs Nemesis GTS 360 :)
 
IWzly8C.jpg
 
DbutAB1.jpg
 
v9hIvXb.jpg

Czas na zabawę ;) Ale dopiero na nowej płycie ;P
 
a6w0yky.jpg
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...