Skocz do zawartości

Fajny telefon dla kobiety do 2000tyś zł


Recommended Posts

Jaja sobie robisz....... :P  to ma być do 2tys n.o.w.y  :D daj namiary na iphone x :-) i ma mi zostać na torebkę hehehe. Jakbym napisała że za 2k nikt by nie zerknął na mój temat a tak to sam widzisz ..... kusi hehe piszę 2000tyś bo mnożę przez 1000 mogę.

Edytowane przez Platynka
Link to post
Share on other sites

Na pewno szukaj takiego który jej się spodoba z wyglądu. Jak kobieta to Ograniczyć wybór do dobrego aparatu, z kilku modeli niech każdy weźmie do ręki i ten który jej się spodoba po prostu kup ;)

 

Ps nie oszczędzaj na etui.

 

Ja swojej jak kupowałem to tak to wyglądało i jest mega zadowolona.

Link to post
Share on other sites

Pewne standardy obowiązują....wiele kobiet tu zakładało tematy, ale były w stanie powiedzieć na czym im zależy. Jakość zdjęć z aparatu coraz częściej nie jest tak oczywisty przy wyborze telefonu - nawet można poczytać ostatnie tematy przy wyborach telefonów dla kobiet.

Szanujmy się, bo niniejszy temat zakrawa o coś takiego "Elo! Jestem Dżessssiiii, mój Brajan obiecał nowy telefon na urodziny. Jaki ma mi kupić, żeby był naj naj i robił łał łał wśród koleżanek? Budżet nieogranicznony, bo mój miso jest bardzo nadziany".

Link to post
Share on other sites

Wszyscy piszą inaczej ( przecież napisałam że to żart ) co z tym edgem lepszy niż te co podałam? to brać pod uwagę G6 i edge czy zwykły s7 ? telefon i tak będę obsługiwała dwiema dłońmi  :rotfl: Huawei  P10 podobny do iphone, który z tych podanych będzie szybki i fajnie się prezentował ? Jutro jadę kupić.

Edytowane przez Platynka
Link to post
Share on other sites

OK lecę jutro wybrać coś spośród trójcy co podałeś a możesz napisać czemu P10 sobie odpuścić ??? i czemu edge będzie najdroższy ? on jest lepszy niż LG G6 ? Pewnie w następnym roku sprzedam ten telefon to edge będzie najwięcej stał spośród używek z tych wszystkich za rok?

Edytowane przez Platynka
Link to post
Share on other sites

Chyba S7, przez to że jest cały szklany. G6 ma aluminiowy tył, który jest bardziej podatny na rysy niż szkło. Tak czy siak, prędzej czy później jeden i drugi będzie styrany życiem przez noszenie w torebce bez etui. Z drugiej strony S7 jest bardziej podatny na stłuczenie. 

Link to post
Share on other sites
Chyba S7, przez to że jest cały szklany. G6 ma aluminiowy tył, który jest bardziej podatny na rysy niż szkło. Tak czy siak, prędzej czy później jeden i drugi będzie styrany życiem przez noszenie w torebce bez etui. Z drugiej strony S7 jest bardziej podatny na stłuczenie.
G6 ma również szklany tył... i generalnie ja widzę odejście od metalu przez większość producentów z powodu powrotu mody na bezprzewodowe ładowanie.

 

Wysłano z OnePlus 5 przy użyciu Tapatalk

 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...