Skocz do zawartości

Recommended Posts

To może być wina wszystkiego. Możliwe, że system się sypie. Radzę ci sprawdzić jeszcze pare gierek wymagających. Jeżeli tak bedzie sie dziać tylko w Prototype to może warto zwrócić w sklepie. :[ Jeszcze dla pewności sprawdź u kogoś czy też się zawiesza

Link to post
Share on other sites

to jest napewno wina gry z moim kompem jest wszystko oki ale udalo mi sie rozwjazac ten problem po prostu trzeba przyspieszac filmiki szkoda bo lubie fabuly gier no ale coz przeszedlem gre bez filmikow :):?: bossowie sa naprawde trudni na normalnym poziomie polecam ta gre kazdemu :[;)

Link to post
Share on other sites

Ja olałem tą grę, denerwowała mnie.

Jak ta gra jest extra jak nie wiem COoo !!

Czegos nie mogles przejsc to na bank Cie denerwowala ;p

Jest inna ale trochę monotonna, przynajmniej tak mi się wydawało, może za krótko grałem :wariat:

Link to post
Share on other sites

Ja olałem tą grę, denerwowała mnie.

Jak ta gra jest extra jak nie wiem COoo !!

Czegos nie mogles przejsc to na bank Cie denerwowala ;p

Jest inna ale trochę monotonna, przynajmniej tak mi się wydawało, może za krótko grałem :wariat:

Faktycznie na początku gra jest trochę nudna, ale im dalej tym lepiej :D.

Link to post
Share on other sites

witam dlaczego jak staluje grę to mi pisze ze nie jest prawidłowa aplikacja win 32 pomocy

pewnie masz pirata poszukaj innych ver w sieci :)

Ludzie ja was nie rozumiem!! Zachwycacie się nad tym jaką to świetną grę stworzyli, a następnie OKRADACIE ich?! :(

Link to post
Share on other sites

pewnie masz pirata poszukaj innych ver w sieci :(

Ludzie ja was nie rozumiem!! Zachwycacie się nad tym jaką to świetną grę stworzyli, a następnie OKRADACIE ich?!

A co - miał napisać:

"Pewnie masz pirata. Należy ci się chłosta, nikczemniku!"

 

Jeśli używa pirata, to jest to jego prywatny wybór.

Link to post
Share on other sites

witam dlaczego jak staluje grę to mi pisze ze nie jest prawidłowa aplikacja win 32 pomocy

pewnie masz pirata poszukaj innych ver w sieci :)

Ludzie ja was nie rozumiem!! Zachwycacie się nad tym jaką to świetną grę stworzyli, a następnie OKRADACIE ich?! :(

jak juz ktos kiedys napisal zobacz sobie co znaczy slowo kradziez w wikipedii :P:P
Link to post
Share on other sites

Czepiacie się a wiadomo o co chodzi. Dzięki takiemu postępowaniu coraz częściej PC jest pomijane przy wydawaniu gier!! :(

tak super tylko nie ma takich gier ktore od podstawki byly robione na PC i teraz sa tylko na xboxa :):P wrecz przeciwnie np taki capcom znowu bedzie robil gry na PC bo okazuje sie ze mozna na nich niezle zarobic przyklady resident evil 4 po sukcesie tego tytulu na PC capcom ni z tad ni z owad postanowil ze wraca do blaszakow duzo jest osob ktore kupuja orginaly np ja jak bylem w polsce no ale w takim stanie jak sprzedaja gry w anglii to przesada nie dosc ze pudelka sa otwarte to jeszcze gry nie chca sie uruchomic kupilem w anglii trzy orginalne gry to byly moje pierwsze i ostatnie gry ktore tu kupilem wole zagladnac na torrenty przynajmniej sa po polsku i nie ma z nimi wiekszych problemow
Link to post
Share on other sites

Czepiacie się a wiadomo o co chodzi. Dzięki takiemu postępowaniu coraz częściej PC jest pomijane przy wydawaniu gier!! :(

A teraz powiedz ile sam masz gier sciagnietych, ja tez sciagam bo gry sa za drogie, jak widze cene 100zl za gre, najpierw mysle co tam sa za dodatki, patrze na opakowanie a tam plyt i instrukcja gry. ZALOSNE i za to mam dac 100zl? o nie, takiego. Jak gra mi sie spodoba to wtedy wybieram sie do empiku czy media i kupuje bo sam mam pokazna kolekcja gier. Sciaglem kiedys Fallouta 3, miesiac pozniej kupilem edycje kolekcjonerka za cena 100zl z allegro, ale tam bylo duzo dodatkow - pip boy (figurka) pudelko sniadaniowe (metalowe) i plyta z ksiazeczka o powstaniu gry. Za takie cos bede placil ale nie za kradziez kasy bo to oni nam z nas zdzieraja kase dawajac chlamy i buble.

Link to post
Share on other sites

Nie róbcie offtopu z piractwem, to już było wałkowane tyle razy.

A co do Prototype to na etapie trailerów jakieś pół roku temu byłem zajarany i liczyłem na ten tytuł, ale jak zobaczyłem filmy z gameplay'u to widzę że grafika jest przeciętna a walka chaotyczna. Może się za jakiś czas skusze, ale recenzje na Game Trailers albo IGN nie zachwycają.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...