Skocz do zawartości

Zakup Karty graficznej do 300zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez k0chan,

Recommended Posts

Witam chciał bym zakupić grafikę do 300zł na moje parametry komputera :D

 

-Kiedy dokonujesz zakupu i jaką kwotą dysponujesz: zakup w najbliższym czasie kwota ok. 300zł

-Zastosowanie: Gry: WoT, CS:GO, Battlegrounds 

-Model i moc zasilacza: Feel III 400 ATX 400W 

-Reszta specyfikacji komputera 2GB RAM, Procesor AMD Athlon II X3 445, 3821 MHz

 system 64bit 

 

-Rozdzielczość monitora w której grasz! 1280x1024

-Dodatkowe wymogi: No głównie to do gier nie musi być cichy ale żeby dawała rade :D

-Płyta główna: Gigabyte GA-770T-USB3 

O wszelkich proponowanych zmianach za nie duże pieniądze proszę pisać z góry dzięki :D

Edytowane przez D4n3RR
Link to post
Share on other sites

wszystkie feele to szajs, i tu nie ma wyjątkow czy to 3 czy 1 - wszystkie zasilacze tej serii sie kwalifikują do wymiany. od modecoma to tylko seria MC i volcano jest dobra, reszta to dno i metr mułu.

 

najpierw trzeba dokupic pamięci bo 2gb dla csa to zdecydowanie za malo, karta to pewnie jakis gtx 750 ti / gtx 660 czy tam gt 1030. napisz jeszcze jakie złącza wideo posiada twój monitor.

Edytowane przez quaraz123
Link to post
Share on other sites

Gtx 750 ti 2gb dostaniesz do 300zl . Tylko trzeba być cierpliwym . Wczoraj byl nawet za 220zl w wersji 1gb ale oczywiście został szybko sprzedany . No ale reszta do tej karty nie za specjalna . Slaby proc , zasilacz , malo ramu . Kiedyś się przesiadłem z takiego athlona 2 x3 na phenoma 2 x4 i już była spora różnica przy dużo słabszej grafice .

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

zasilacz szału nie robi ale feel 3 są troche poprawione i jeśli faktycznie nie będzie prądożernej karty to myślę, że problemu nie będzie, a co do karty to zdecydownie GTX 750 2GB do 250zł lub 750Ti 2GB do 280zł, do takiej sumy właśnie kończy się opłacalność tych kart i lepiej wybrać wymienione tutaj GTX'y niż Radeony ze względu na to, że są bardziej energooszczędne i mają lepszy sterownik pod ten procesor AMD, dodatkowo rozbudowa do 4GB lub 6GB ramu


 

 

Wczoraj byl nawet za 220zl w wersji 1gb

w sumie wersja 1GB w tym wypadku nie byłaby złą opcją bo jest niska rozdzielczość monitora, czyli że lepiej wziąć 750Ti 1GB niż 750 2GB

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

wszystkie feele to szajs, i tu nie ma wyjątkow czy to 3 czy 1 - wszystkie zasilacze tej serii sie kwalifikują do wymiany. od modecoma to tylko seria MC i volcano jest dobra, reszta to dno i metr mułu.

głupoty piszesz, feel 3 niejednego taniego chiefteca czy fortrona zostawia w tyle, ale jak ktoś go widział tylko na obrazku, to tak wypisuje farmazony

co do karty polecam do tego cepa gt1030, tylko patrząc na monitor to pewnie masz tylko wejście vga(dsub) więc będziesz dodatkowo musiał sobie sprawić coś takiego 

http://allegro.pl/adapter-konwerter-z-hdmi-do-vga-kabel-dsub-fv-wwa-i6598037737.html

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

głupoty to ty wygadujesz, kochan. tak sie składa ze pomiedzy tymi tanszymi fortronami / chieftecami a jakims feelem nadal są OGROMNE różnice w sprawnosci jak i przedewszystkim prawdziwej mocy. na 100% sam nie miales z tym zasilaczem doczynienia, tylko gdzies podlapales slowko ze feel ''3'' to lepsza konstrukcja od pozostalych i sie tym posilkujesz. udowodnij mi ze feel 3 jest lepszy od jakiegos starego fortrona, czy chiefteca czekam  :rotfl: BTW. nawet feel 2 i 3 to praktycznie identyczne konstrukcje, 

Edytowane przez quaraz123
Link to post
Share on other sites

250X to 7770 pod inną nazwą, zaś GT 1030 nie jest od nich dużo lepszy, nie wiem ile dokładnie procent ale to tak jakby wymienić 650Ti na 750, przyrost będzie ale mały,

ja natomiast nie polecam tego konwertera z HDMI na VGA, przy konsoli np PS3 do monitora VGA jest jak najbardziej w porządku, ale w połączeniu z PC w moim przypadku jakość obrazu była nieakceptowalna, słaba ostrość i dziwne kolory, np szary wyglądał zupełnie inaczej


kości ramu najlepiej takie same jakie masz obecnie, lub inna marka ale identycznymi parametrami

Edytowane przez Vemorion
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

   :rotfl: BTW. nawet feel 2 i 3 to praktycznie identyczne konstrukcje, 

tym zdaniem potwierdziłeś, że nie masz pojęcia o tym zasilaczu (feel 3) - dla twojej wiadomości, miałem kilka takich na sklepie swego czasu jak również najtańsze chiefy i fortrony, więc odpuśc sobie gdybanie, "fachofcu"

Link to post
Share on other sites

szukaj takich opcji : 

GTX 750 1GB góra 220zł

GTX 750 2GB - 250zł

GTX 750Ti 1GB - 250zł

GTX 750Ti 2GB - 280zł

 

i tyle, nic więcej nie powinno Cie interesować, bo mówiłeś że nie chcesz konwertera czyli GT 1030 odpada, a wszystkie Radeony odpadają ze względu na sterownik

tamten 650Ti 2GB  jest warty jakieś 190-200zł, ale GTX 750 1GB jest lepszą opcją

 

Modecom Feel 3 400W uciągnie wszystkie te karty, ale sprawę realnych zabezpieczeń tego zasilacza pozostawiam już na Twoje sumienie

Link to post
Share on other sites

tym zdaniem potwierdziłeś, że nie masz pojęcia o tym zasilaczu (feel 3) - dla twojej wiadomości, miałem kilka takich na sklepie swego czasu jak również najtańsze chiefy i fortrony, więc odpuśc sobie gdybanie, "fachofcu"

skoro jesteś takim specjalistą to dlaczego nie potrafisz udowodnic tej lepszosci feela 3 od tych tanich fortronow czy chieftecow?  :rotfl:

@D4n3RR

feel 3 to badziew jak reszta, mocy na ogarnięcie starego athlona i 750 Ti ma w zasięgu, ale nie wiadomo jak długo wytrzyma i z jakim skutkiem. najlepiej pozbyc sie tego badziewia bo co ci z tego ze karte kupisz jak zaraz ci ten złom ją spali?

o 650 Ti zapomnij, stara karta i to kepler czyli juz dawno z olanym wsparciem. ponadto podejrzewam ze ten feel nawet nie ma zadnej wtyczki do karty (wiec nawet by nie ruszyla) czyli w gre wchodzą tylko karty o TDP max 75W bez dodatkowego zasilania.

edit. zapomnialem dopisac - masz bardzo slabiutki proc i ZDECYDOWANIE za mało pamięci RAM.

Edytowane przez quaraz123
Link to post
Share on other sites

To już nw czy mi się opłaca tego 750 ti ponoć w spoczynku pobiera 10w a przy obiążeniu 60w oraz wielu producentów nie stosuje dodatkowego zasilania więc mi się wydaje że kłopotów by nie było przy fellu 

A 750ti oc miała by większą szanse na spalenie? XD

Edytowane przez D4n3RR
Link to post
Share on other sites

słuchaj kochana, to w zime będziesz popierdzielał w klapkach  :D  on ma zupelnie w du**e ciebie i twój sprzęt, nie obchodzi go w ogóle jakie ryzyko ze sobą niesie używanie tak złomowego zasilacza i w dodatku parowanie go z kartami typu 750 Ti.

radze poczytac o czarnej liscie gdzie figuruje miedzyinnymi feel.

 

żadnych kłopotów nie będziesz miał przy tym zasilaczu, nie bierz trolla pod uwagę, podejrzewam , że w życiu nie miał styczności z takim zasilaczem i tylko troluje, bo gdzieś coś przeczytał

rozumiem że ręczysz za ten zasilacz i w razie wu placisz za uszkodzony sprzęt?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...