Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jak w temacie.

Wyszły poprawione płyty Asusa i nie wiem czy warto kupić ASUS P8P67 Rev.3.0, P67

czy może poczekać na MSI P67 - C45. Nie chcę wydawać zbyt dużo na płytę bo i tak przekroczyłem mój ustalony budżet więc wersja Pro asusa raczej odpada.

Link to post
Share on other sites

P8P67 jest bardzo dobrą płytą i dopłata do Pro ma sens moim zdaniem jedynie w wypadku planowania SLI. MSI P67- C45 także będzie dobrym wyborem, wiec na którą się zdecydujesz to już tylko zależy od Twojej cierpliwości i zasobności portfela :) Osobiście skłaniałbym się w stronę Asusa :D

Link to post
Share on other sites

MSI P67A-C45

MSI P67A-GD55

Asus P8P67 PRO

To są najlepsze i najbardziej opłacalne płyty. W zależności od budżetu. Jeśli nie Planujesz SLI 1 propozycja najlepsza. Ale jeżeli planujesz i chcesz mieć dobre osiągi OC bierz 2. Jeśli zależy Tobie na bardzo dobrych wynikach w OC i na bardzo dobrym dzwięku oraz SLI bierz 3 propozycję.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ja bym na twoim miejscu wybierał* między ASRock P67 Extreme4 i MSI P67A-C45.

MSI P67A-GD55 wypada gorzej od droższego o 30 zł Extreme4.

TUTAJ masz ciekawy test kilku płyt P67.

 

*Mówiąc szczerze to właśnie sam stoję przed wyborem mobo i zastanawiam się między C45 i Extreme4...

Na korzyść MSI przemawia niższa cena i 36 miesięcy gwarancji, ASRock ma więcej SATA3, USB i FireWire, większy zakres obsługiwanych pamięci... :)

I nie planuję robić SLI...

 

Test ASRock P67 Extreme4 i Fatal1ty Professional P67.

 

EDIT:

ASRock oferuje dodatkowe 12 miesięcy gwarancji

Link to post
Share on other sites

Ja już w dołkach startowych jestem... Pojawi się tylko info, że Extreme4 jest dostępny w esc.pl to od razu zamawiam :wariat:

Już cały zestaw mam wybrany i zastanawiam się tylko czy brać GoodRam i Western Digital HDD SATA3...

 

Wcześniej też jakoś ASRock nie brałem pod uwagę, ale poczytałem kilka recenzji i opinii na ich temat i zmieniłem zdanie :)

Link to post
Share on other sites

Która z tych płyt będzie najlepsza?

 

-Asrock P67 Pro3 -dostępna są już (B3) 438zł

-MSI P67A-C45 - nadal czekam na B3 430zł

-Asus P8P67-M Rev.3.0 514zł

-Asus P8P67 LE Rev.3.0 482zł

 

Raczej nie planuję SLI a nie wiem czy warto kupować coś droższego.

Nie wiem jaka cena będzie MSI P67A-GD55 ale za AsRock P67 Extreme4 ok 600zł i Asus P8P67 PRO R3.0 za 700zł to już sporo.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...