Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam ,

Od paru dni mam problem z komputerem. Otóż , odpaliłem komputer zacząłem grać w cs go i nagle wyskoczyl mi blue screen . Analizując pliki minidump , blue screen spowodowany był — > FACEIT.SYS

Używam anti-cheat do cs go , bo jest wymagany na faceit . Od tego momentu zaczęły się problemy .

Przeintalowałem system do — Windows 7 ( nie pomogło ) potem do Windows 10 (też nie pomogło )

Sprawdzałem RAM dwoma programami : z poziomu windowsa i mem testem (nie wykazało żadnych błędów)

Wpiąłem inne kości Ram tez nie pomogło. Temeperatury komponetnów sprawdzone , są w porządku (CPU do 30 C , grafika i płyta główna do 50 C +/- . W windowsie 7 miałem (zawieszanie sie animacji okien , ogólne spowolnienie , W winddows 10 duże spadki fps z 400 do 60 , gra się przycinała )

Bios i sterowniki zaktualizowane do najnowszych. Komputer posiadam od roku.

Podzespoły:

Cpu : i7 -5820k 3.3Ghz na paście thermal grizzly kryonaut

Gpu: Asus GeForce Gtx 1080 Strix 8gb x 2 SLI

PSU: Be Quiet straight power 10 800 w

Mobo: MSI X99s gaming 7

Ram: G SKILL RIPJAWS 5 32gb (2x16) 3333 Mhz

Chłodzenie Aio: NZXT Kraken x62

SSD: 1. Plextor M7V 128 Gb 2. Kingston V300 120 gb

HDD: WD BLUE 500 gb

Link to post
Share on other sites

Dobrze, abyś taki problem zgłosił do FACEIT, ponieważ problem leży po stronie tego programu, skoro swoje zadanie wykonałeś, tj. memtest, skoro BSoD jest wywoływany przez niego. W tym momencie zostaje nic innego jak przeglądanie minidump'a i sprawdzanie go od strony kodu wynikowego tj. assembler'a. FACEIT posiada mechanizm zgłoszeń i nawet nalegają, aby każdy problem z BSoD wysyłać konkretnie do nich.

 

Ja od swojej strony mogę powiedzieć, że problem może leżeć w tym, że programy typu FACEIT sprawdzają usługi, które są odpalone i weryfikują czy przez przypadek nie uruchamiają czegoś dodatkowego lub wstrzykują dodatkowy kod w grę. Windowsy ogólnie nie lubią być weryfikowane przez programy zewnętrzne i problem może leżeć w tym, że brak mu jakiegoś dostępu lub sam windows nie zezwala na konkretne działanie. Musisz mieć na uwadze taki fakt, że prawa w windows'ach nie są nadawane odgórnie tj. nawet jak masz administratora to do pewnych części komputera nie masz dostępu, na przykład wykonywanie komend, które ingerują w system w CMD, tylko musisz sam sobie uprawnienia nadać za każdym razem. Więcej informacji tutaj.

Edytowane przez Xeinaemm
Link to post
Share on other sites

Problem jest w tym, że przeinstalowałem system i nadal to samo nie instalując anit cheat,

Sam czysty Cs . Sprawdzałem csa na innym komputerze i7 5820k i geforce 970 i fpsy do 500 na tym samym windowsie 10

A u mnie na dwoch 1080 do 150 fpsow i scinki

A nic oddaje na gwarancji płyte główną ,zobaczymy moze to jej wina bo w biosie się też zawiesza

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...