Skocz do zawartości

jak grać w heroesy 3 z kolegą na dwóch komputerach


Recommended Posts

Posiadam wraz z bratem heroesy 3 złotą edycję z 2 dodatkami + nakładkę hd + dodatet HOTA. Chcielibyśmy sobie pograć razem lecz nie mam pojęcia jak stworzyć taką grę. Nie chodzi mi o grę na jednym komputerze, lecz na dwóch, on u siebie w domu ja u siebie. Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak to zrobić? Robi się to przez LAN czy internet? Proszę o opisanie ale tak na chłopski rozum jak stworzyć taką grę, z góry bardzo dziękuję.

Link to post
Share on other sites

Hota posiada wbudowany server jesli masz zainstalowany patch HD.

 

Wchodzisz w gre wieloosobowa i tam na srodku ekranu klikasz polacz. Tworzysz konto i pojawi Ci sie lobby gdzie dolaczasz do istniejacej gry albo tworzysz nowa.

 

Juz nie trzeba zadnego hamachi czy gamerangera zeby grac w multi:)

 

 

Gram w ten sposob z bratem i kuzynem i wszystko działa elegancko.

 

Tylko Sprawdz czy antyvirus nie blokuje połączenia bo mojego kuzyna wywalalo z gry

Edytowane przez pawelox01
Link to post
Share on other sites
wow, no proszę, dobrze wiedzieć :) może trzeba będzie odkurzyć zbroję i wrócić na ubitą ziemię :)
Dodatkowo jest wbudowany ulepszony czat. Mozna w dowolnym momencie przejrzec cala rozmowe z innymi graczami, jest system rankingu, mamy swoje polskie lobby jak i zagraniczne. Sa rowniez organizowane turnieje

 

Jednyn slowem WYPAS

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Hota posiada wbudowany server jesli masz zainstalowany patch HD. Wchodzisz w gre wieloosobowa i tam na srodku ekranu klikasz polacz. Tworzysz konto i pojawi Ci sie lobby gdzie dolaczasz do istniejacej gry albo tworzysz nowa. Juz nie trzeba zadnego hamachi czy gamerangera zeby grac w multi:) Gram w ten sposob z bratem i kuzynem i wszystko działa elegancko. Tylko Sprawdz czy antyvirus nie blokuje połączenia bo mojego kuzyna wywalalo z gry

 

Wow, dobrze wiedzieć. Dzięki! Oj zaczną się znowu nieprzespane noce :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...