Skocz do zawartości

Komputer do max 4.3k zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez kajtek.,

Recommended Posts

http://www.tinypic.pl/7vdbdtrfv8a6

Mysle,ze ten zestaw:) sadzi pan,ze zly?

 

@pawelox01 dzięki wielkie za pomoc i opinie :)

Zależy jaka gra, jak sterowniki pod dana gre sa zoptymalizowane obie karty ida leb w leb z przewaga jednej nad druga na zmiane wiec moze rzeczywiscie lepiej wybrac ta ktora oferuje wiecej pamieci Tak czy inaczej bedziesz zadowolony

 
Edytowane przez kojuss
Link to post
Share on other sites

Zasilacz zmień na PurePower 10 500W Silver  na przetwornicy DC-DC. 480W na +12V i tak będą z zapasem. O ile szybko nie masz zamiaru dokładać kolejnej kości 8 GB, to daj na start  Patriot 8GB (2x4GB) 3000MHz CL16 Viper

 

Jak już się trzymasz RX 580, to dopłać do Gigabyte Radeon RX 580 Aorus 8GB z 3 latami gwarancji. 

Link to post
Share on other sites
Myslalem o tych 3 zestawach. Pana kajtek. zasilacz jest troszkę droższy(zapewne lepszy, nie twierdze,ze nie), aktualnie przewyzszy budzet:(

3 zestaw dokupie jakos przed/po swietach bozonarodzeniowych

 

1 i 2 zestaw roznia sie tylko ramem,nie wiem czy warto doplacic te 20zl wiecej za inna nazwe ramu (LPX zamiast LED)


 

ew. z tym ramem :


 

+ po Bozym Narodzeniu


 

SilentiumPC Regnum RG2W (Pure Black, okno) z tą obudową :)  ( o ile wsio sie zmiesci lacznie z zestawem 3 po swietach bozonarodzeniowych)

Link to post
Share on other sites

Różnicy i tak nie odczujesz

no to fajnie by bylo,zawsze te 80zl w kieszeni,jesli brak roznicy :)

 

na innym forum pisza,ze "RegnumRG2 to słaby wybór, RegnumRG4T jak już." chociaz nie wiem czemu. rg2w ma 3 wentylatory i ogolem chyba w miare fajnie wyglada:P dla mnie fajnie jakby mial z przodu usb 3.0 i wyjscie na sluchawki i tyle:) a jak juz 2 wyjscia usb to szal :)

i doradzaja jednak ten zestaw:

 

Procesor: Intel Core i5-8400

Płyta główna: AsRock Z370 Killer SLI 

Karta graficzna: Palit GeForce GTX1060 JetStream 6GB

Pamięć RAM: Patriot 8GB (2x4GB) 3000MHz CL16 Viper

SSD: GoodRam Iridium PRO 240GB

HDD: Western Digital Blue 1 TB

Zasilacz: XFX TS 550W Gold 

Obudowa: SilentiumPC Regnum RG4 Pure Black

 

ja osobiscie jestem za swoim zestawem(plus ew, wymiana tych ramow na tansze),ale to niekoniecznie znaczy,ze dobrze mysle :( co Pan sadzi?

 

cięzko mi dogodzic,wiem,przepraszam:(

Edytowane przez kojuss
Link to post
Share on other sites

Wybór pomiędzy GTX 1060 6GB a RX 580 8 GB zostawiam już Tobie. Masz w necie masę testów. Dopłata do Z370 Killer trochę niepotrzebna pod ten CPU. Obudowa tutaj naprawdę wedle Twojego uznania. Dwa bliźniacze modele. Tego TT SE z swojego zestawu podmień gdyby co na http://www.esc.pl/product_info.php?manufacturers_id=&products_id=38114

Link to post
Share on other sites

Wybór pomiędzy GTX 1060 6GB a RX 580 8 GB zostawiam już Tobie. Masz w necie masę testów. Dopłata do Z370 Killer trochę niepotrzebna pod ten CPU. Obudowa tutaj naprawdę wedle Twojego uznania. Dwa bliźniacze modele. Tego TT SE z swojego zestawu podmień gdyby co na http://www.esc.pl/product_info.php?manufacturers_id=&products_id=38114

no i ram podmienic na Patrioty:)

dziękuję bardzo :)

a mozna tylko spytac czemu zmienic zasilacz?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...