Skocz do zawartości

swiatokazji.eu ??


Recommended Posts

Ostro.Wczoraj trafiłem na ten sklep.Chce kupić karte graficzną i jak zobaczyłem te ceny to mi szczeka opadłą...Siedziałem chyba z 45 minut i nie mogłem wyjść z podziwu. Pomslałem ,ze sie wstrzymam i zamówienie złoże na spokojnie dziś do południa.Pomyslałem, poczytam opinie o tym sklepie...no i prosze,jednak nie kupie nowego GTX1060 6GB  za 800 pare zł

Link to post
Share on other sites

Wielkie dzięki drodzy forumowicze za wasze wpisy . Dzisiaj znalazłem tą stronę ( wujek Google zasugerował :)  )  ,popatrzyłem na części komputerowe i co? Oczom nie wierzę .Ceny jak ze snu .Karta graficzna  (nowa ) tańsza niżna Allegro używana , to samo pamięć RAM. Już miałem składać zamówienie ,ale coś mi nie dawało spokoju ,więc jeszcze raz Google i tak trafiłem tutaj.Dzięki , uratowałem prawie 9 stówek.

Link to post
Share on other sites

Maurytius61 Zgłos pierwsze w swoim banku reklamacje ze zostalas oszukana ze wplacilas dana kwote i chcesz zwrotu.Po drugie idz Na Policje tylko najlepiej wydrukowac potwierdzenie przelewu i emaile od tych oszustow.Ja wlasnie sie wybieram na Policje.Ile im przelałaś?

Maurytius61 Zgłos pierwsze w swoim banku reklamacje ze zostalas oszukana ze wplacilas dana kwote i chcesz zwrotu.Po drugie idz Na Policje tylko najlepiej wydrukowac potwierdzenie przelewu i emaile od tych oszustow.Ja wlasnie sie wybieram na Policje.Ile im przelałaś?

Link to post
Share on other sites

Ja niestety dałam się nabrać choć tyle razy kupowałam w internecie nigdy nie miałam takiego problemu. Ktoś podpowie co w takiej sytuacji zrobić. Pozdrawiam

Tak jak Marek82 pisze. Najpierw reklamacja w banku można ją złożyć telefonicznie. Potem wydrukuj wszystko co masz, potwierdzenie przelewu, potwierdzenie zamówienia, dane właściciela sklepu, maile i idź na najbliższy komisariat.

Link to post
Share on other sites

Właśnie otrzymałem zwrot pieniędzy, rachunek swiatokazji.eu został zablokowany, także czekaj spokojnie, na pewno też dostaniesz swoje pieniążki!.

w pt 20.10.2017 dokonałam zakupu odkurzacza , nie ma kontaktu w sb strona byla nieczynna i wyszukałam Was.

Klient RR mam pytanie w sb od razu zgłosiłam do banku reklamacje i prośbe o wycofanie wprzelewu.(w sb nie księgujją zakup był w pt póxnym wieczorem)  Czy otrzymałeś zwrot w oparciu o reklamacje czy moze wycofanie przelewu?  Dzis mój bank odpowiedział mi że reklamacja nie jest zasadna i prawidłowo wykonali przelew. nie wie mjak to teraz ugryźć ;/

Link to post
Share on other sites

w pt 20.10.2017 dokonałam zakupu odkurzacza , nie ma kontaktu w sb strona byla nieczynna i wyszukałam Was.

Klient RR mam pytanie w sb od razu zgłosiłam do banku reklamacje i prośbe o wycofanie wprzelewu.(w sb nie księgujją zakup był w pt póxnym wieczorem)  Czy otrzymałeś zwrot w oparciu o reklamacje czy moze wycofanie przelewu?  Dzis mój bank odpowiedział mi że reklamacja nie jest zasadna i prawidłowo wykonali przelew. nie wie mjak to teraz ugryźć ;/

Odwołaj się. Musisz podać powód reklamacji "zakup w fałszywym sklepie internetowym" lub coś w tym stylu.

Link to post
Share on other sites

No niestety dałam się oszukać na prawie 1400 zł sprawę zgłosiłam na policje i do swojego banku .

Mam pytanie co jeszcze mogę zrobić?

Przelew poszedł z konta firmowego w Mbanku czy to ma jakieś znaczenie?

Witaj Agnieszko ja dalem sie oszukac na prawie 250 zl powiedz mi jak skladalas reklamacje w mbanku przez telefon i na co sie powolalas ?

juz maja nowe konta poustawiane ja wplacilem 230zl na konto 83 7999 9995 0460 0109 2304 0001 

 

Krajowa Społdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa w Sopocie a firma w glogowie;; niestety nie pomyślałem w chwili przelewania kasy

 

Link to post
Share on other sites

Ja dzis zglosilem sprawe na Policji wczoraj nie bylo sledczego i dzis dopiero zalatwilem i wszystkim co zostali oszukani przez ten pseudo sklep radze by tez sprawe zglosili.Jak wiecej osob zglosi moze uda sie odzyskac pieniadze Tyle mozna w tej sprawie zrobic a co wyjdzie z tego to zobaczymy ja nie stracilem az tak bardzo duzo bo 359 zl ale ciezko zarobione pieniadze wiec trzeba prubowac i zglaszac.Na ploicji mowili ze 99% takich spraw jest wykrywalnych.ale zobaczymy

Link to post
Share on other sites

ja wpłaciłem kasę na konto 83 7999 9995 0460 0109 2304 0001 złożyłem reklamacje w moim mBanku i średnio jestem zadowolono ponieważ mój bank za ta usługę liczy sobie 50zl i nie ma pewności czy pieniążki wrócą do mnie bo mam zwykła kartę płatnicza a nie kartę kredytowa ;/

strona internetowa swiatokazji.eu już nie działa, idę dziś na policje złożyć zawiadomienie.


unikajcie rachunku 83 7999 9995 0460 0109 2304 0001

Link to post
Share on other sites

wpłaciłam za odkurzacz 374, cena nie była promocyjna chodziło mi o model. Zgłosiłam na policji - marnie to widzą.
Zgłosiłam reklamacje w banku i wycofanie przelewu (25zł) Konta moje i sprawcy są w tym samym banku,  mój bank reklamację odrzucił zwrot rozpatruje- marnie to widzę. Ja przelewzw zrobiłam ok 22 a dnia następnego w południe zrobiłam dyspozycje zwrotu i reklamację i nic z tego. Odwołalam sieod reklamacji, ale zakładam ze kasa przepadła.

Skoro jest już nowe konto to zakladam ze to w BZWB (21 1090 2835 0000 0001 3486 6906 (BZ WBK). jest juz zamknięte.

Zadziwia mnie że "Klient RR" dostał zwrot od City, chyba że wysłal przelew jak tamto konto zamknęli.

Link to post
Share on other sites

witam wszystkich ja dzis dostalem taka odpowiedz z mojego banku:

 

Dzień dobry,
 

W nawiązaniu do Pana prośby dotyczącej zwrotu błędnie przelanych środków w kwocie 230,51PLN na rachunek 83 7999 9995 0460 0109 2304 0001 mBank wystosował pismo do posiadacza rachunku – odbiorcy ww. przelewu, z prośbą o zwrot w/w kwoty. SKOK Poznaniak skontaktował się z bankiem i przekazał następującą informację: „brak możliwości zwrotu środków. Środki na rachunku zostały zablokowane na wniosek Prokuratury Rejonowej Ponań – Nowe Miasto.”

 

nie wiem czy sie cieszyc czy nie , musze jeszcze zglosic na policjii bylem wczoraj ale nie zalatwilem

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Witam.

Dzisiaj otrzymałam odpowiedź z prokuratury, że śledztwo umorzono z powodu nie wykrycia sprawcy.

Zarobili na mnie 880 :(  tylko ciekawe co stało się z pieniędzmi na  zablokowanych kontach bankowych. Zgłoszenia też wpłynęły do prokuratury w szybkim tempie. No niestety tak działa nasz wymiar sprawiedliwości i nie ma się co dziwić, że fałszywych sklepów pojawia się jak grzybów po deszczu :(

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Witam !

Cała ta sprawa dotyczy naszej firmy . Jak ktoś napisał zamknięto sprawę bo nie wykryto sprawcy . Też dostaliśmy takie pismo oraz , że to mała szkodliwość społeczna !!! . Bo nie ponieśliśmy żadnych strat jako firma !!!! . Nie ważne , że opinia idzie w cały świat.

Ale nie ma lekko dziś znowu telefon z policji , że mamy stawić się na przesłuchanie bo ten ktoś dalej działa sobie na naszych danych i ma się dobrze.

Policja nie zadała sobie nawet trudu , żeby wystąpić o zapisy z monitoringu jak ta osoba zakłada konta w iluś bankach . Weszła w kapturze i ciemnych okularach ?

Dlatego proszę o ostrzeganie wszystkich naiwnych.

Mariusz

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...