Skocz do zawartości

Office 365- pomoc w wyborze.


Recommended Posts

Cześć

 

Jestem studentem III roku, niedługo czeka mnie pisanie pracy inż. Postanowiłem zakupić pakiet Office 365 (do tej pory korzystałem z niego na zasadzie miesięcznej subskrypcji kiedy tylko potrzebowałem), posiadający subskrypcję na cały rok. 

 

Przeglądając oferty trafiłem na darmowe "Office 365 dla studnetów", po rejestracji okazało się, że jest to tylko niestety wersja online (chyba, że się mylę i można ten pakiet zainstalować na dysku?).

 

Wstępnie wybór padł na Office 365 z możliwą instalacją na 5 urządzeniach (potrzebuję na PC + laptop), jednak przeglądając dalej oferty trafiłem na " Office 365 University" posiadający subskrypcję na 4 lata ( cena mniejsza niż za rok standardowego pakietu) oraz możliwością zainstalowania na 2 urządzeniach, czyli w sam raz do moich potrzeb.

 

Moje pytanie jest następujące: Czy ktoś korzystał z w/w pakietu "University" i może potwierdzić czy jest to pełnoprawny pakiet, który można pobrać na dysk? 

 

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam! 

 

E: oczywiście pośpieszyłem się z napisaniem tematu, doczytałem i pobrałem i wszystko gra, temat do zamknięcia :) 

Edytowane przez Kroju
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...