Skocz do zawartości

Drukarka dla studentki


Recommended Posts

Witam panowie. Wielokrotnie mi pomogliście więc odzywam się po raz kolejny.

 

Szukam drukarki do domu dla dziewczyny, która odkąd rozpoczęła studia potrzebuje mnóstwo materiałów drukować. Generalnie wymogi są proste: ma drukować, być tania w zakupie i utrzymaniu (tusz i te sprawy). Chyba, że macie inne rady, propozycje. Bardzo dziękuje z góry za odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

Cześć!

Jeśli Twoja dziewczyna ma w planach dużo drukować, to drukarka atramentowa (na tusz) nie wchodzi w grę. Proponuję zaopatrzyć się w drukarkę laserową. Sprawdzonym modelem jest HP LaserJet P1102 (niestety już wycofany z produkcji, ale gdzieś ostatnie sztuki możecie kupić). Zastępcą P1102 jest HP LaserJet Pro M12A - trudno ocenić czy będzie tak samo niezawodny jak poprzednik, bo model jest krótko na rynku. Innym godnym polecenia modelem może być Brother HL-1110E. 

 

 

Pozdrawiam,

Rudy z DrTusz.pl 

 

 

 

Witam panowie. Wielokrotnie mi pomogliście więc odzywam się po raz kolejny.

 

Szukam drukarki do domu dla dziewczyny, która odkąd rozpoczęła studia potrzebuje mnóstwo materiałów drukować. Generalnie wymogi są proste: ma drukować, być tania w zakupie i utrzymaniu (tusz i te sprawy). Chyba, że macie inne rady, propozycje. Bardzo dziękuje z góry za odpowiedzi.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tanim rozwiązaniem dla studentów są tonery zamienne. Sam mam model hp laserjet 1536dnf mfp toner, tutaj możesz poczytać wszystkie statystyki: https://tonery.rdstudio.pl/toner-hp-m1536-p-331.html. 2100 stron obiecane, a zamienniki są zwykle tańsze o jakieś trzydzieści złotych. Polecam takie połączenie laserówki z zamiennikiem.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

A ja zaproponuję atramentówkę jak dużo będzie  drukowania .

dcp j105 -  bardzo tania w eksploatacji , ładne wydruki , bezproblemowa .

Sam taką posiadam i naprawdę warto . :D

 

No ale przecież im więcej jest drukowane tym lepiej mieć laser nie atrament? Z drugiej strony wszyscy nastawiają się na cene zakupy, a zapominają o późniejszych kosztach, które mogą drylować kieszeń dość głęboko, dlatego jak ktoś przymierza się do zakupu w najbliższym czasie to proponuje zapoznać się z artykułem - http://drukwfirmie.pl/4777-cena-zakupu-to-nie-wszystko-co-wplywa-na-calkowity-koszt-wydrukow-w-firmie bardzo dobrze napisany, może niektórych uchroni to za pójściem z nurtem.

Link to post
Share on other sites

ja mam canona - dostałem ją od Neostrady kiedy przedłużalem z nimi umowę na neta - nie drukuje może zbyt dużo , ale wydaje mi się , że to całkiem fajna drukarka i z tego co patrzyłem to stosunkowo tania , jeśli zatem komuś nie zależy na jakieś bardzo dużej jakości to ma w sam raz ciekawy wariant

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...