Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera : Granie w Black Desert Online ,i ewentualnie jakiś bf1 

  • Maksymalna kwota : 2500 zł 

Kiedy zamierzam kupić komputer? :  w przyszłym tygodniu czyli od 9 października do 15.10

Których części potrzebuję : Cały środek z obudową

Czy będę podkręcać sprzęt? : jeżeli jest taka możliwość to kiedyś tak jeżeli nie to nie

Rozdzielczość mojego monitora i model : aktualnie PC będzie podłączony tylko do telewizora 4k 43' ale  będzie używana normalnie 1920x1080 rozdzielczość pod PC.

Specjalne wymagania : Jak najlepiej w dobrej cenie, minimum 4 rdzenie więc i3 itp odpadają :) czy jest możliwość dobrania tak podzespołów  żeby była możliwość zrobienia upgrade za 3/5 miesięcy np dokupienie ramu następnego 8 Gb żeby było 16Gb ,  albo GTX 1050 ti na GTX 1060/1080ti. Komputer musi być na razie graniem na pierwsze 3/5 miesięcy a później przyjdzie upgrade. Po prostu PC jest wymagany na przyszły tydzień, a nie mogę czekać niestety dodatkowych 3 miesięcy więc musi być cokolwiek na jakiś start żeby później dało się to pozamieniać albo ulepszać.

Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : Dysk zewnętrzny Seageta 2 TB nie wiem czy zastąpi HDD ale może się przydać, 

Własna propozycja zestawu c63541314e0a7bbegen.png

Edytowane przez rrwwjunior
Link to post
Share on other sites

http://www.iv.pl/images/05414628878683827659.png

Czy Taki zestaw może być?, trochę przebudowałem go bo pomyślałem że skoro lepszy procek którego można kręcić to i ulepszyłem trochę płytę główna, zmieniłem zasilacz bo skoro Procesor będzie dobry to za 2-3 miesiące dam po prostu Mocniejsza kartę graficzną więc niech zasilacz też będzie mocny, Wychodzi 200 zł drożej ale jednak wolałem policzyć ten dysk HDD , żeby jednak mieć i miejsce na C i na gry , a zewnętrzny będzie dodatkiem, Kartę zmieniłem na RX 560 bo wychodzi taniej a i tak go zmienię za 2-3 miesiące na jakiegoś 1080. więc podsumowanie jest okey czy jednak coś zmienić, obudowa wszystko pasuje ? 
wszystkie podzespoły szukałem żeby były dostępne bo na innych portalach już brak i akurat padło na morele.

Edytowane przez rrwwjunior
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...