Skocz do zawartości

Klawiatura mechaniczna do pisania do 300zł


Recommended Posts

1. Budżet:

300zł

2. Jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)?

Mechaniczna.

3. Nowa / używana?

Nowa.
4. W jakie gry grasz?

Ciężko stwierdzić, aktualnie w nic, ale może od czasu do czasu CS albo LoL. Jeśli będę chciał zagrać w Wiedźmina 3 albo GTA V to myślę, że będę to robił na padzie. Aczkolwiek najważniejsze jest pisanie.

5. Czy dużo piszesz na klawiaturze?

w 95%
6. Czy ma to być klawiatura w 100% pod gry?

5%
7. Podświetlenie? 

Dobrze by było
8. Makra?

Nie musi
9. Czy chcesz dodatkowe klawisze?

Nie musi
10. Podpórkę pod nadgarstek?

Jeśli będzie potrzebna - zależy mi też aby wygodnie się pisało

11. Twoje uwagi:

Brak klawiatury numerycznej, ale jeśli nie będzie innej opcji to jakoś to przeżyje.

12. Podsumowanie:

Zastanawiałem się nad przełącznikami brown z uwagi na głośność

 

Witam. Zakładam nowy temat, ponieważ większość jeśli nie wszystkie skupiają się na graniu albo na graniu/pisaniu. Mi zależy w prawie 100% na pisaniu. I teraz pytanie: czy coś takiego ma sens? A jeśli ma to czy bariera 300zł mocno to ogranicza? Zależy mi też, aby klawiatura nie była bardzo głośna ze względu na to, że obok mnie będzie ktoś pracował i nie chce mu zbytnio przeszkadzać. W takim wypadku przęłączniki brown?

Link to post
Share on other sites

Wiem to. Ale nie musi też ona być ultra cicha. Moja aktualna membranowa trzeszczy i tłucze jak nie wiem, ale nikomu to nie przeszkadza. Domyślam się, że pomiędzy moją a klawiaturą mechaniczną z niebieskimi przełącznikami będzie i tak spora różnica, ale na brownach nie powinno być aż tak źle. Ale jeśli nie istnieje klawiatura. która pasowałaby do moich preferencji i przedziału cenowego to trudno :P Jednak czekam na propozycje, może coś się znajdzie. Sam starałem się coś znaleźć. Co sądzicie o Genesis RX85? Nadaje się do pisania i ogólnie jako klawiatura mechaniczna?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...