Skocz do zawartości

Czy na czekaniu na coffee lake zaoszczędze?


Recommended Posts

Moze i masz racje ale kto z takim sprzetem bedzie gral w 720p? 1080 to minimum w dzisiejszych czasach, a dla niektorych juz nawet 2k. Wiec testy w 720p nie maja dla mnie sensu

 

720p jest tylko do testów wydajności i uwydatnienia różnicy w wydajności. Premiera nowych procesorów nie zmienia faktu, że starsze generacje i7 nadal są wystarczające do grania na topowych kartach przy rozdziałce 1080p i tym bardziej wyższej.

Link to post
Share on other sites

Jak chcesz tanio to kupuj teraz .4 tygodnie nie miną a ceny poszybują w górę ;)

 

 

@up, porada za darmo:

Zakup teraz kilka procesorów (możesz więcej). Za miesiąc ceny poszybują w górę, wtedy je sprzedaj. Zarobisz niezłą kasę, chyba że... wtopisz na nietrafionym proroctwie.

 

 

Kupuje komputerowy  sprzęt masowo od wielu lat i wiem co piszę ;)

 

 

W takim razie 6 listopada spotykamy się tutaj.

 

 

ekhemmm ....Chyba nie trzeba było nawet czekać ;)

Link to post
Share on other sites

Chcialem kupic Ryzen 1600, ale poczekalem na coffe lake i teraz sam nie weim co robic. Co testy to inne wyniki. Ryzen 1600 + B350, a 8400 + Z370 wychodzi bardzo podobnie cenowo. Wydajnosciowo roznie, ale ryzen ma nizsze temperatury i AM4 wydaje sie bardziej przyszlosciowe. Potem wpadl mi pomysl, zeby kupic 3 1200 + B350 i czekac na nowe procki do lutego. Ale sam sie gubie juz... 


A ten filmik mi w glowie namieszal 
Link to post
Share on other sites

Sprawdzałem bf1 SP i ryzen 1800x  mocno upuszcza z fps podczas wybuchów,7700k sporo mniej a 8700K jak skała trzyma fps.Zaleta wielu mocnych wątków ;)


Jakby kogoś interesowało przestawienie MCE na ON nie powoduje ze i7 8700  będzie miał4.6GHZ czy I5 8400 4GHZ

To jest zarezerwowane jedynie dla cpu z K.To samo z BCLK .Sprawdzone i na tym i na tym

Link to post
Share on other sites

Chyba nie ma co szukać nic lepszego jak z370 msi plus

6 fazówki z alc 8xx bym sobie odpuścił bo tu skok jakości w dół  jest

Generalnie od poziomu z370 msi plus do 1000zł a nawet wyżej to jest to samo made in china

 

Nie miałeś kupować ryzena ? :P


Powiem Ci że jestem zdumiony że dzwiękówka na Z370 sli plus tak ładnie gra ;)

Link to post
Share on other sites

Ten cpu nie jest prądożerny i nie wymaga mocnych płyt.

Na 1.1v 4.3GHZ   i 6/12 widze ze leci do max 85 wat

Jednak jabym miał sobie brać taka płyte za 1000zł to bym wolał 8700K i tańsza

I wydajniej i lepiej w odsprzedaży kiedyś jak ci sie będzie chciało posiedzieć na czym innym np icy lake 8/16


A moze lepiej kup ryzena i posparujemy w grach

Edytowane przez HAKELBERY
Link to post
Share on other sites

niestety ten asrock odpada bo support nie obejmuje dysku SSD Samsung 850 pro

patrzę na płyty MSI, Gigabyta i tam już jest 850 pro, jednak podają np wersję 128gb czy 255gb

a jak to jest jeśli mam większą pojemność 1tb ? można śmiało zakładać że będzie działać?

Edytowane przez willis81
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...