Skocz do zawartości

CS GO PROBLEM ;/


Recommended Posts

Siemka.

 

Tak jak w temacie nie ujade juz długo i musze sie tutaj podzielić  może ktos będzie wstanie mi pomóc.Jak ktoś da rade to go chyba będe całował po nogach hehe :)

 

  • Procesor: Intel Core i7-7700K 4.2GHz                         (nówka sztuka pod odparkowaniu działa na4.5)
  • Chłodzenie: SilentiumPC Grandis XE1236
  • Płyta główna: ASRock Gaming K4
  • Karta graficzna: Radeon rx560 4GB
  • Pamięć RAM: Vengeance LPX DDR4 CL15 16GB      (działaja w dual channelu)
  • Dysk twardy: WDC WD15EARS-00Z5B1 1,5TB        (tylko na dane)
  • Dysk SSD: Crucial MX100 256GB SATA3                   (system/gry)
  • Zasilacz: XFX XT500W
  • Obudowa: SilentiumPC Gladius M35W Pure Black
  • Monitor: Benq xl2411z 144HZ                                       (podłączony pod DVI)

 

Więc tak problem juz występował na starym procku i5 6600k podkręcony byl z 3.5 Ghz do 4.4 Ghz.Głównie boli mnie jak ta gra chodzi posiadam 300-600 fps, ale jestem nie zadowolony z płynności gry ścin spadków fps przy krawędzi smołków,granatów zapalających(mołotowów) do 120-150fps.Również krawędzie tekstur na mapach są jakieś dziwne świecą sie tak jak by mienią.Podczas szybkich ruchów myszki ekran tak jak by nie chodzil w 144hz tylko mam takie szarpanie obrazu + zauważyłem ,że przy otwieraniu nowej zakładkiw przeglądarce bądź kliknięciu jakiegoś odnosnika kursor myszki tak jak by dostaje scinki i tak przez  2 sec.

 

parametry startowe csa : -freq 144 -refresh 144  -novid -nojoy -tickrate 128 -nod3d9ex -noaafonts +mat_vignette_enable 0

 

Robiłem test na gtx 1070 od znajomego wystepował ten sam problem.Siedze teraz na windows 7 ultimate, próbowałem również na 10 ten sam problem.

 

Problem występuje też w takich grach jak h1z1 w PUBG mam 40 fps nie ważne czy spadam ze spadochronu czy jestem w mieście, w overwatchu mam przy full hd low ustawieniach 100-115 fps co dla mnie jest kpiną.

 

 

SS z core tempahttps://scr.hu/Oy2z3P

 

SS z HWID:    1    https://scr.hu/DeOqZJ        2    https://scr.hu/qwqM1p

 

 

Pozdrawiam i dzieki z góry za pomoc :)


mam podobnie jak na tym filmiku

#buump

Edytowane przez nexo123
Link to post
Share on other sites

Radeon i wszystko jasne. Próbuj na starszych sterownikach albo spróbuj odpalić giere na integrze, jak się poprawi to masz winowajce- superświetne sterowniki Crimson

 

edit byłbym zapomniał- odpal afterburnera, pograj chwile i zobacz mediane taktowań, możliwe zbija zegary zbyt nisko przez co gra laguje

Edytowane przez 133699
Link to post
Share on other sites

Dzieki za odpowiedź !

 

Zrobiłem tak jak napisaleś wszystko to samo.Mi sie wydaje że problemem w cs go jest internet ;/ posiadam VECTRE i nie jest ona najwyzszej jakosci :D 

 

Jescze nie wkładałem innych ramów ,gdyż żeby wyciągnąć ramy trzeba zdejmować cooler itp ,a ja na tym sie kompletnie nie znam.

 

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...