Skocz do zawartości

Podłączenie radia samochodowego


Recommended Posts

Witam,

 

mam takie może śmieszne pytanie.

Mam samochód fiat panda, nie miałem w nim radia nigdy, natomiast są kable i wszystko.

Czy jak kupię takie radio to będę mógł bezproblemowo je podłączyć ? 

 

Z tego co patrzyłem są w samochodzie dwa kabelki, jedna taka kostka i jeden taki okrągły kabelek.

Radio jakie chciałbym kupić to takie:

https://www.morele.net/radio-samochodowe-vordon-ht-175bt-bluetooth-usb-sd-aux-976170/?reviews_page=3

 

Ma sporo dobrych komentarzy. Wybrałem takie gdyż zależy mi na radiu z bluetoothem żeby można było bezprzewodowo puścić muzykę z telefonu, a w stosunku jakości do ceny chyba jest najlepsze.

 

Patrzyłem na jakieś bardziej znane firmy, to radio z bluetoothem zaczynają się dopiero od jakiś 350 zł, a na razie nie chce tyle wydawać.

 

Co myslicie da radę podłaczyć ?

Wiem że to nie najlepsze radio, ale jak przeczytaliście mam fiata pande, głośniki w nim wsadzone fabrycznie też za pewne najlepsze nie są. Chodzi o uprzyjemnienie czasem stania w korkach :)

Edytowane przez Etrox
Link to post
Share on other sites

Z podłączeniem nie powinno być większych problemów. Panda ma miejsce na podwójne radio 2 DIN więc po montażu tego z morele zostanie luka

hqdefault.jpg

Wtyczki musisz mieć dwie - głośniki i zasilanie oraz trzecią - wtyk antenowy. Układ złączy w Pandzie to ISO, które powinno pasować do radia bez konieczności używania przejściówek.

Co do wyboru radia, osobiście wolałbym wziąć używkę niż chińczyka niewiadomej jakości.

Link to post
Share on other sites

Z podłączeniem nie powinno być większych problemów. Panda ma miejsce na podwójne radio 2 DIN więc po montażu tego z morele zostanie luka

hqdefault.jpg

Wtyczki musisz mieć dwie - głośniki i zasilanie oraz trzecią - wtyk antenowy. Układ złączy w Pandzie to ISO, które powinno pasować do radia bez konieczności używania przejściówek.

Co do wyboru radia, osobiście wolałbym wziąć używkę niż chińczyka niewiadomej jakości.

Ok dzięki, może ta trzecia jest gdzieś schowana, o jak wyjąłem ten plastikowy koszyczek to z tyłu były przyczepione tylko dwa kabelki.

Ten kabel iso jak mniemam i chyba antenowy patrząc po kształcie :D 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...