Skocz do zawartości

DIRT 3 - Będzie jazda:)


Recommended Posts

niestety autko wydaje sie przynajmniej po tych filmikach jezdzic jak po sznurku... DIRT 3 miaql bym powrotem do symulatora a nie half-arcadowymi wyscigami ;\

Link to post
Share on other sites

Niech będzie kompromisem pomiędzy symulatorem a zręcznościówką, mnie to nie przeszkadza, bo jestem casualem, ale niech ta gra powróci do klimatu WRC i odejdzie nieco od Kenów z Bloku i innych ziomków. Ja chcę rajdów a nie Red Bull X-Games w sosie MTV.

Edit: już za samo umieszczenie w grze takiej fury legend jak Audi Quattro z grupy B, z której później wyłoniła się klasa WRC mają u mnie wielkiego plusa. Jeśli wierzyć producentom to gra zmierza w dobrym kierunku, co mnie bardzo cieszy, bo dobrych samochodówek na PC z fajną oprawą audio i wideo jak na lekarstwo.

Link to post
Share on other sites

Niech będzie kompromisem pomiędzy symulatorem a zręcznościówką, mnie to nie przeszkadza, bo jestem casualem, ale niech ta gra powróci do klimatu WRC i odejdzie nieco od Kenów z Bloku i innych ziomków. Ja chcę rajdów a nie Red Bull X-Games w sosie MTV.

Edit: już za samo umieszczenie w grze takiej fury legend jak Audi Quattro z grupy B, z której później wyłoniła się klasa WRC mają u mnie wielkiego plusa. Jeśli wierzyć producentom to gra zmierza w dobrym kierunku, co mnie bardzo cieszy, bo dobrych samochodówek na PC z fajną oprawą audio i wideo jak na lekarstwo.

Podpisuję się nogima i rencyma.
Link to post
Share on other sites

niestety autko wydaje sie przynajmniej po tych filmikach jezdzic jak po sznurku... DIRT 3 miaql bym powrotem do symulatora a nie half-arcadowymi wyscigami ;\

Zauważ, że to wersja pre-alpha czyli w pełnej może wszystko inaczej wyglądać :hahaha:
Link to post
Share on other sites

sorry, ale po tych filmikach widac jak auto sie prowadzi... 0 realizmu... jak dla mnie to seria jest skonczona,

No boże święty. Może koleś poustawiał wszystkie pierdoły na easy żeby się ciągle nie wypierniczać i nie zrobić siary na pokazie ?
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

sorry, ale po tych filmikach widac jak auto sie prowadzi... 0 realizmu... jak dla mnie to seria jest skonczona,

No boże święty. Może koleś poustawiał wszystkie pierdoły na easy żeby się ciągle nie wypierniczać i nie zrobić siary na pokazie ?

Wątpliwe teraz robienie gier z realistką nie w modzie . Przykład ostatni F1 i nawet GranTurismo zeszło bardziej w acarde .

Link to post
Share on other sites

sorry, ale po tych filmikach widac jak auto sie prowadzi... 0 realizmu... jak dla mnie to seria jest skonczona,

No boże święty. Może koleś poustawiał wszystkie pierdoły na easy żeby się ciągle nie wypierniczać i nie zrobić siary na pokazie ?
Tylko pytanie dlaczego każdorazowo - bez względu na autora filmiku - samochód prowadzi się, jak po sznurku. Zero nadsterowności, zero podsterowności. Zero realizmu.

 

Plus za to, że auta nie odbijają się od taśma a'la Gran Turismo 5 ;)

Link to post
Share on other sites

Po jakim sznurku,jeszcze nie grałeś a już twierdzisz jak prowadzi się auta. Grałeś w Dirt 2? Shift 2?

Oczywiście, że grałem w Dirt 2, jak za pewne większość z forumowiczów. Żarty, żartami... Filmiki jednoznacznie pokazują, jak zachowuje się samochód podczas ostrych zakrętów, mamy też na ekranie prędkościomierz. Dodając jedno do drugiego wysunąłem, jak zresztą parę innych osób powyższy wniosek. Nie muszę jechać do USA, aby przekonać się, czy Statua Wolności rzeczywiście istnieje...
Link to post
Share on other sites

Jako fan samochodówek musze stwierdzić,że dirt2 nie jezdzi się jak po sznurku a gram na kierownicy więc nie jest tak różowo,zwłaszcza na jakiej trasie przyjdzie nam się ścigać.

Link to post
Share on other sites

@up: toś doje**ł jak dzik w sosnę! Wyjaśnij mi proszę podobieństwa pomiędzy oprawą graficzną Dirta 3 (którą oceniasz na podstawie filmów z tuby publikowanych jeszcze przed premierą, co samo w sobie jest pomysłem kuriozalnym) a tą z Rezydenta 5.

A jak wolisz ładną grafikę zamiast miodu to idź na onet albo inny tego typu portal.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Wymagania systemowe z http://store.steampowered.com/app/901636/

Minimum
          o OS: Microsoft Windows XP, Vista or Windows 7
          o Processor: AMD Athlon™ 64 X2 2.8GHz, Intel Pentium® D 2.8Ghz
          o Memory: 2GB
          o Hard Disk Space: 15GB
          o Video Card: AMD Radeon™ HD 2000 256MB, NVIDIA® GeForce® 8000 Series 256MB
          o DirectX®: DirectX® 9
          o Sound: DirectX® compatible soundcard 

      Recommended Specifications: Enhanced for DirectX 11
          o OS: Windows Vista® or Windows® 7
          o Processor:AMD Phenom™ II or Intel® Core™ i7
          o Memory: 3GB
          o Hard Disk Space: 15GB
          o Video Card: AMD Radeon™ HD 6000 Series
          o DirectX®: DirectX® 11
          o Sound: DirectX® compatible soundcard

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...