Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

Mam jedno małe pytanie dotyczące ceny przyszłego modelu V30 od LG. Czy jest szansa, że do końca listopada cena spadnie poniżej 3k ? Słyszałem o spekulowanej kwocie 3800 zł w dniu premiery a ta cena jest już dla mnie nie do przejścia. Mam do wydania około 3 tysiące lecz dopiero LG V30 mnie strasznie zaciekawił.

Czekam na odp. dzięki.

Link to post
Share on other sites

Dziękuję za przychylne w moim przypadku odpowiedzi. Jeżeli faktycznie V30'stka spadnie do ok. 2800zł przez ostatni kwartał roku to będę wprost wniebowzięty, bo wg. mnie ten model będzie hitem i bardzo chciałbym go kupić.

 Jeżeli jednak moje oczekiwania nie ujrzą światła dziennego, to chciałbym się was zapytać jaki telefon polecacie do 3000zł. Zależy mi przede wszystkim na najlepszych podzespołach i topowym wykonaniu. Podobnie jeśli chodzi o ekran, natomiast aparat może odstawać od reszty.

- Xiaomi odpada - nie podobają mi się.

- S8 - szczerze mówiąc byłem już zdecydowany na ten tel. ale po kilku (w moim przekonaniu) rzetelnych komentarzy tymczasowo odpuściłem.

- LG G6 - też spoko telefon, ale niestety odstaje trochę od moich oczekiwań.

- OP5 - być może, lecz bardziej korci mnie oczekiwanie na v30 i spadek ceny.

Mimo że tel. muszę kupić max. za niecałe 3 miesiące chyba zaryzykuję i poczekam na V30 aż spadnie poniżej 3 klocków (mam nadzieję że się doczekam)- A co wy o tym myślicie ??

Link to post
Share on other sites

Według mnie jedyna opcja to będzie kupić go na jakiejś świątecznej promocji, czy w listopadzie na blackfriday. Regularna cena może nie spaść tak łatwo jak w przypadku G6, który korzysta z zeszłorocznego CPU.

Poza tym V30 to najlepszy smartfon z oferty LG i tak zostanie przez następne kilka miesięcy.

Na tle konkurencji V30 również plasuje sie w topce i można śmiało stwierdzić, że jest to jeden z najlepszych smartfonow tego roku co pomoże utrzymać jego cenę.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...