Skocz do zawartości

Crysis 2 Multiplayer Demo FPS.


Gość effendi360

Recommended Posts

Pobrałem demo, zainstalowałem i ... nie mogę podłaczyć się do żadnego serwera, niby wszystko ok, ale gra nie rusza. Próbowałem z godzine i dałem spokój - jutro spróbuje znów. Macie jakiś system gdzie się podłączać, zeby uruchomć rozgrywkę? Ciekaw jestem jak pójdzie u mnie.

Link to post
Share on other sites

@pigrim, trzeba próbować aż do skutku :) ! Jeżeli wejdziesz na jakiś serwer i nic się nie dzieje, a jest powyżej 6 graczy to wychodź bo i tak się nie doczekasz. Gdzieś tu przeczytałem żeby nie wchodzić na serwy z pingiem 0, faktycznie te znacznie częściej ni działają. Ogólnie jak wejdziesz i czas u góry się nie odlicza, albo po 5 sekundach nie dołączysz do istniejącej rozgrywki, wybierz kolejny losowy serwer i tam spróbuj, po 2 -3 próbach mi zawsze się udaje :P .

Link to post
Share on other sites

Pobrałem demo, zainstalowałem i ... nie mogę podłaczyć się do żadnego serwera, niby wszystko ok, ale gra nie rusza. Próbowałem z godzine i dałem spokój - jutro spróbuje znów.

U mnie nic takiego się nie dzieje. Spróbuj połączyć się z serwerami z pigniem innym niż 0 tak jak radzi Volter
Link to post
Share on other sites

Ogarnij firewall windowsowy lub jakiś który masz zainstalowany. Ja to zrobiłem bo po aktualizacji systemu windows 7 64bit przestało mi się łączyć z serwerami... Ogarnąłem firewall i teraz moge wchodzić na jaki chce serwerek - nie ważne czy 0 czy ileś tam ping..:) wszystko śmiga bez problemu!

Link to post
Share on other sites

@Wasylkg, nie sądzę by to był problem firewalla, a problem z nierozpoczynającą się grą jest potwierdzany przez wielu innych graczy. Chodzi o to, że wchodzisz normalnie na serwer, pojawia się lista graczy, ale gra nie startuje, na czacie wtedy można przeczytać wszelakie WTF oraz przekleństwa w różnorakich językach :):P .

Link to post
Share on other sites

Mnie również bardzo pozytywnie zaskoczyła płynność w Crysis 2. Na moim bardzo słabym sprzęcie spokojnie mogę grać w 1280x720 w ustawieniach Advanced bez większych spadków FPS. Nie testowałem gry Frapsem ale "na oko" poniżej 30FPS raczej nie spada. Crytek odwalił kawał dobrej roboty przy tej produkcji. Grafika bije na głowę BO w którego raczej nie gram za często bo ciągłe spadki fps po prostu denerwują.

Link to post
Share on other sites

Nawet nie dojeżdżasz do granicy 60 fpsów więc możesz mieć włączony :P

A kto mi powie czemu tak słabo C2 mi chodzi otóż nawet w 800x600 i "gamer" nie da rady płynnie pograć. Komp jak widać w podpisie nie najnowszy... ale nawet na słabszych kompach jest więcej fpsów a przynajmniej tak piszą ludzie chociaż by w tym temacie :)

Link to post
Share on other sites

Gram w multiplayer parę dni, stwierdzam że ta gra jest niesamowicie płynna (1680 x 1050), na moim sprzęcie wykorzystuje CPU Phenoma Quada 9550 w 80% i GTX260 w 100% GPU!!!

jak pełna wersja będzie tak chodziła to będzie wielki hit :ciekawy:

 

a po za tym od 19 godziny dzisiaj nie idzie na żaden serwer wbić ...ciągle jakieś oczekiwanie.... widzę graczy wchodzą i wychodzą w tym MENU GRY, o co chodzi nie wiem, czytałem wasze komentarze próbowałem na wszystkie sposoby - nie skutkuje :)

Link to post
Share on other sites

Ja mam pewien problem. Gdy włączam grę wyskakuje mi ostrzeżenie "Wykryto nie obsługiwaną kartę graficzną ! dalsze korzystanie z produktu może spowodować niepożądane zachowanie lub wstrzymanie programu. Aby uzyskać więcej informacji, skonsultuj się z instrukcja obsługi.

"NVIDIA GeForce 9600 GSO" [vendor id = 0x10de, device id = 0x0610] " no i więc po kilku minutach (góra 40 min) multiplayer mi się wiesza i wyłącza grę. Czy Crysis 2 nie obsługuję GeForca ? Może mi ktoś w tym pomóc ?!

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...