Skocz do zawartości

Vega 56 zakup


Recommended Posts

Siemasz,

mam do was pytanie za milion punktów,

przymierzam się do zakupu Vegi 56 na naszym rynku, tj w Polsce, dostępne będą od 18 Września....

I tutaj pytanie za milion, skąd w naszym kraju cena z kosmosu ? Wdg mojego dostawcy będzie to 2600zł netto czyli 3200zł brutto....... gdzie w UK dostępnę są:

 

Vega 56 - 499f ~ 2400zł

Vega 64 - 580f ~ 2800zł

 

 

Jakim cudem Vega 64 za granicą jest dużooooo tańsza (liczę z transportem) niż u nas bezpośrednio u dystrybutora słabsza 56 ?

 

Oczywiście porównuję karty tego samego producenta, i dostępne "od ręki"

Edytowane przez bullseye
Link to post
Share on other sites

Kolego, ja chce nowa a nie uzywana z anglii, podalem modele najdrozsze jakie znalazlem, najtansza vege 56 mozna juz za 1800kupic nowa, wiec tym bardziej bezsens uzywki za 2200 :)

 

HAKELBERY

o ktorej karcie mowisz ? Bo z 64 sie zgodze, ale 56 juz bardzo dobrze wypada wdg mnie z kultura pracy :)

dwa, mam monitor 1680x1050, wiec nie sadze by miala sie przy czym pocic w ogole :)

Link to post
Share on other sites

I tutaj pytanie za milion, skąd w naszym kraju cena z kosmosu ? Wdg mojego dostawcy będzie to 2600zł netto czyli 3200zł brutto....... gdzie w UK dostępnę są:

 

Vega 56 - 499f ~ 2400zł

Vega 64 - 580f ~ 2800zł

 

 

Jakim cudem Vega 64 za granicą jest dużooooo tańsza (liczę z transportem) niż u nas bezpośrednio u dystrybutora słabsza 56 ?

 

Oczywiście porównuję karty tego samego producenta, i dostępne "od ręki"

Po pierwsze, te karty nigdzie nie są dostępne od reki.

 

Po drugie, źle patrzysz:

Vega 64 w UK 612f - 2833zł (różne ceny w sklepach)

PL (morele) - 2839zł

 

Gdzie tu masz jakąś kolosalną różnicę?

Link to post
Share on other sites

Trochę pluje sobie w brodę  bo zaraz po premierze na scan.co.uk Vegi 56 były za niecałe 390 £ a brata w Anglli mam więc nie był to problem, natomiast problem mam bo stara R9 280X właśnie sprzedana a do napędzenia monitora 2560X 1440 144Hz.

Zostaje czekać do października, albo kupić GTX 1080 najlepiej z jak najmniej piszczącymi cewkami, bo chłodzenie można wymienić , a głośne cewki nawet nie podlegają wymianie gwarancyjnej.  :/

PS. na w/w sklepie Vega 64 referent od Sapphire jest za nie całe 470 £.

Edytowane przez MESSER
Link to post
Share on other sites

Po pierwsze, te karty nigdzie nie są dostępne od reki.

 

Po drugie, źle patrzysz:

Vega 64 w UK 612f - 2833zł (różne ceny w sklepach)

PL (morele) - 2839zł

 

Gdzie tu masz jakąś kolosalną różnicę?

 

Mówię o ABC dacie, i do tego sklepu porównuję :)

 

 

 

A tu masz jak to wyglada w Crysis 3 ;)

A po co mi wydajność tej grafiki w Crysisie 3 ?? Bo niezbyt rozumiem

Link to post
Share on other sites

Mówię o ABC dacie, i do tego sklepu porównuję :)

Raczej chodzi o to, żeby wybierać sklepy z niską marżą. W UK też znajdziesz sklepy z kosmicznymi marżami. Jak byś poszedł do sklepu stacjonarnego, to kupiłbyś telewizor o 2500zł drożej jak w PL (ten sam model). Ogólnie w porównaniu do UK, w Polsce są niskie ceny.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...