Skocz do zawartości

Przenośny głośnik do 200 złotych


Recommended Posts

Witam!

Czy głośnik przenośny taki JBL Go może z powodzeniem zastąpić magnetofon? Miałem magnetofon Easy Touch ET-712R, jednak szukam czegoś właśnie z porównywalną głośnością. Czy taki mały głośniczek będzie tak samo głośno grać? Czy lepiej kupić magnetofon? Zależy mi na głośnym odtwarzaniu muzyki. Nie chcę od razu robić dyskoteki, ale tak by grupka osób przynajmniej mogła coś usłyszeć. Nie wiem czy kombinacja smartfon + JBL Go sprawdzi się lepiej niż mój "były" magnetofon. Co polecacie kupić i czy jest coś lepszego niż JBL Go, w tym przedziale cenowym? Nie miałem jeszcze głośniczka przenośnego więc na temat głośności ciężko jest mi się wypowiedzieć. Co polecacie kupić?

 

 

Czy na zajęcia językowe z grupką dzieci albo dla nauczyciela odpowiedni jest JBL Go? Czy będzie za cichy? Proszę o pomoc.

 

Co sądzicie o https://www.morele.net/glosnik-lamax-beat-sentinel-se-1-871313/?utm_source=smda_conv&utm_medium=Convertiser&utm_campaign=IN_Convertiser

Czy gra on lepiej, tzn. głośniej od JBL Go?

Link to post
Share on other sites

Większa moc to chyba lepszy?

Pod jakim względem? To nie okrągła tuba do golfa 2 czy bety że im więcej wat tym lepiej. Poza tym producenci różnie te waty liczą i podają. Tak że nie brał bym tego jako główny wyznacznik wyboru. Radzę poszukać jakiegoś zbiorczego testu głośników i tam wyczytać który gra głośniej. A najlepiej posłuchać samemu duża część tych wynalazków gra tak duża "V" iż prawie się nie da zrozumieć mowy.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...