Skocz do zawartości

Zamiennik dla ZTE Z7 Max lub naprawa ekranu


Recommended Posts

Witam,

początkiem lipca mój ZTE zaliczył niby delikatny upadek. Niby, ponieważ dolna połowa ekranu w ogóle nie reaguje na dotyk. Facet w serwisie powiedział, że taka wymiana może kosztować 30-200 zł ( wyobraźcie sobie moją minę na taki rozrzut) ale jedynie wymiana, a digitizer muszę samodzielnie dostarczyć.

Na internecie znalazłem jedynie LCD + digitizer za 150 zł. 

Dokładając do tego, fakt, że z tym telefonem miałem problemy bo przykładowo bardzo często rozłączał mnie podczas rozmawiania, a bateria na włączonym wifi i google wytrzymywała 2 czy 3 godziny... 

 

Co Wy byście zrobili na moim miejscu? Myślicie, że tamto też dałoby radę naprawić czy lepiej już kupić coś nowego niż doinwestowywać tamtego?

 

 

mój budżet :  600-700? Ale to jest już raczej góra. Nigdy nie byłem zwolennikiem drogich telefonów właśnie poprzez ich "kruchość"
gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : Obojętnie. Mogą być Chiny, aczkolwiek wolałbym Polskę (teoretycznie realna gwarancja)
nowy czy używany : obojętnie
preferowany rozmiar wyświetlacza : Miałem 5.5. Teraz używam Xperii L z 4.3. To zdecydowanie za mało. 5.5 jest według mnie ok chociaż 5 i 6 też nie pogardzę
preferowany system mobilny : Android
do czego będę używać urządzenia : Lubię robić ładne zdjęcia. Mam również zamiar ruszać z kanałem na yt więc fajnie jakby nagrywał całkiem przyzwoicie. Na telefonach raczej nie gram. Oczekuję raczej stabilnej pracy i długiej żywotności baterii niż wodotrysków i nie wiadomo jak wysokich punktów na benchmarkach.

Z aplikacji używam właściwie jedynie Messengera, Snapchata, Instagrama.

najważniejsze wymagania : aparat, bateria, stabilność pracy (i rozmów)

 

Tak wyglądał mój ZTE

 

 

Bardzo mi się podobał jego "dizajn". Mam tu na myśli prostą, elegancką bryłę. Przede wszystkim brak tego Samsungowego guzika na środku... 

 

Widziałem już kilka tematów gdzie polecaliście Redmi 4X lub 4. Owszem, bardzo fajnie telefony i prawdopodobnie skuszę się na niego. Ale wcześniej chciałem zapytać czy nie ma nic innego, lepszego, od naszych skośnookich braci? 

Przykładowo

 

 

Owszem, ma ten samsungowski guzik, ale jednak ładnie wygląda. Najważniejsze, warto w ogóle zawracać sobie nim głowę czy Mediatek przekreśla wszystko?

 

Z góry dzięki za pomoc

Edytowane przez maxxam97
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...