Skocz do zawartości

problemik z Crysis Warhead


Recommended Posts

witam mam problemik z nowo co kupionym Crysisem warhead. Po instalacji gry kiedy opalam ją z płyty pojawia mi się czarny ekran i tak w kółko zrobiłem obraz gry alkocholem 120% i odpaliłam iso ale dzieje się to samo co zrobić? :rudolph:

Link to post
Share on other sites

@darek11, system nie ma tu nic do rzeczy, jest patch, który umożliwia grę w Warhead na Viście 64Bit, więc nie powinno być problemu (chyba, że Win7, chociaż też podobno bezproblemowy).

@Noris, spróbuj wyłączyć kilka programów w tle (gg itp) i uruchom w zgodności z XP i uprawnieniami admina (jeżeli Vista), jeżeli nie to spróbuj jeszcze przeinstalować sterowniki karty graficznej, sprawdź temperatury (na wszelki wypadek) i potem zainstaluj Warhead nic nie robiąc na komputerze - to ważne, aby komputer poświęcił się całkowicie instalacji :D

@19arek93, muszę dopisać :rudolph: Też można spróbować, jeśli chodzi o mnie to pomysły wyczerpałem :menda:

 

Pozdrawiam, Y0ddh4

Link to post
Share on other sites

zainstalowałem tom Gre na F ale to chyba niema znaczenia teraz trudno mi przeinstalować tą gierke bo mam problem z napędem napisałem w związku z tym inny temat. Jeżeli chodzi o temperatury to u mnie temp GPU w spoczynku nie przekracza 33stopni a w stresie 54stopni podobnie w CPU spoczynek 36/39 mostek północny 47 w stresie 55/56

 

 

a propos instalacji podczas instalacji trochę mi się nudziło więc komp pracował ale ma to jakieś znaczenie?

 

system Windows Vista Home Basic

Link to post
Share on other sites

@darek11, system nie ma tu nic do rzeczy, jest patch, który umożliwia grę w Warhead na Viście 64Bit, więc nie powinno być problemu (chyba, że Win7, chociaż też podobno bezproblemowy).

 

Ja nie wiem jaki on ma system totez sie spytalem, skad wiesz ze ma 64 albo W7? Ja nigdzie tego nie wyczytalem.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...