Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, od roku posiadam Huawei p9 lite, na początku bardzo mi się spodobał ale jak to z (niestety) z każdym androidem po pewnym czasie zaczął się zawieszać, bateria nie wytrzymuje nawet 1 dnia więc czas na zmiany.
 
Telefon planuje kupić na allegro na raty, myślałem o Galaxy S7 Edge ale im więcej opinii czytam tym mam więcej wątpliwości, ekran przez swoje zakrzywienie jest podobno mało poręczny, jest bardzo delikatny, bardzo łatwo o pęknięcia na wyświetlaczu którego wymiana jest nie opłacalna, bardzo mocno się grzeje itp itd. Może zwykly s7  ?
S8 raczej odpada bo jest po prostu za duży. Myślałem też o Xiaomi Mi6 ale z tego co czytałem nie ma LTE b20, poza tym ten ekran fullhd trochę mało na telefon tego segmentu. Swoją drogą ludzie skarzą się na te Amoledy że po roku użytkowania potrafią się już wypalać.
 
Pomijając moje pomysły szukam telefonu o przyzwoitej baterii, najlepiej max 5.5 cala, żeby płynnie chodził bo często mam otwartych kilka aplikacji na raz, bardzo dużo piszę i dzwonię, internet non stop włączony.
Na telefonie nie gram ani nie służy mi jako aparat więc na tym mi nie zależy.

Cena do 2000zł (w wyjątkowej sytuacji z 200zł mogę dołożyć)

 

Myślę też nad O+5 lecz tutaj bym musiał zamawiać ze strony producenta a raczej bym wolał na raty PayU z allegro, także co byście mogli polecić tak bym mógł tam kupić ?

Oczywiście można kredyt i zamówić to O+5 bo to chyba najlepsza opcja ale PayU dodało opcje raty 0% i z tego co wiem o wiele łatwiej dostać raty na telefon niż kredyt w jakims banku nie mówiąc już o ich %%%%

Edytowane przez rarytas22
Link to post
Share on other sites

Hmm racja, patrzyłem tylko na cale a zapomniałem że tam nie ma ramki :P

Swoją drogą szkoda trochę wyświetlacza, sama wymiana kosztuje prawie tyle co nowy telefon a z tego co czytam opinie, recenzje itp to s7e i s8 są bardzo wrażliwe, dużo nie trzeba, a były nawet opinie że w s7e ekran sam potrafił pękać.

Mimo wszystko s8 nie dostane do 2200zł

 

 

Co do g6 wygląda nieźle w dodatku ma IP68 ale jednak brakuje Amoledu

Edytowane przez rarytas22
Link to post
Share on other sites

Tylko te nowe amoledy są specyficzne, s7 cztery razy wymieniałem bo były przebarwienia różowe przy zmianie kąta patrzenia, w s8 jest też jakiś problem z ekranami ( popytaj użytkowników) Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Wyłącz podpis z Tapatalk /jutjub

Edytowane przez jutjub
Link to post
Share on other sites

tak wiem, ale doczytaj to co napisałem w 1 poście :

"Myślę też nad O+5 lecz tutaj bym musiał zamawiać ze strony producenta a raczej bym wolał na raty PayU z allegro, także co byście mogli polecić tak bym mógł tam kupić ?

Oczywiście można kredyt i zamówić to O+5 bo to chyba najlepsza opcja ale PayU dodało opcje raty 0% i z tego co wiem o wiele łatwiej dostać raty na telefon niż kredyt w jakims banku nie mówiąc już o ich %%%%"

 

Łatwiej kupić na raty PayU przez allegro niż kredyt w banku i dopiero kupić od producenta. w grę wchodzi tylko zakup na raty

Link to post
Share on other sites

a jakie opcje płatności są na stronie producenta? jakby była szansa tam na raty to super ;)

 

 

 

 
S8 za 2500 na raty 0% dla porównania biorąc kred na o+5 w sumie zapłacę też ok 2500. co myślicie ?
Edytowane przez rarytas22
Link to post
Share on other sites

Ja uważam, że S8 to najlepszy smartfon na rynku, toteż polecam i tak jak mowisz, jeśli tak czy tak zapłacisz 2,5k to się opłaca.

 

Ale z tej aukcji co podałeś bym nie kupił, raczej za takim telefon szukał bym czegoś z faktura VAT, a nie VAT marża. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...