Skocz do zawartości

bulletstorm fps


Recommended Posts

Jak w temacie ile u was jest klatek (fps) w grze,bo nie wiem czy czasem większą ilość fps nie powoduje wgranie patha. :sciana: bo normalnie coś mało klatek jak na taki sprzęt a kolega niżej ma 40 z czego ja 30 a mocniejsza grafa i proc. :cry:

Link to post
Share on other sites

też mam takie pół sekundówki ale bardzooo rzadko i wtedy mi fps nie spada tylko dalej jest powyżej 40FPS. więc pewnie wtedy coś doczytuje ale niestety gra mi dysk zagłusza i nie wiem czy to to było.

 

a swoją drogą dziś mi jeden jedyny raz na sekunde spadło do 35FPS a tak non stopover 40FPS

Link to post
Share on other sites

tak patrząc na wasze fps-y przy mocniejszych i słabszych maszynkach to i tak dziwne te wyniki :pajac: nie wiem od czego to zależy :[ w sterownikach natomiast nic nie wymuszałem,nic nie zmieniałem a mimo to mam średnio 30 klatek przy q9650 gtx480 rozdziałka 1680x1050 :/

Link to post
Share on other sites

mam średnio 30 klatek przy q9650 gtx480

30 klatek :pajac::/ na karcie porównywalnej prędkością do mojej :[:lol: oj stary... albo coś masz nieźle narąbane albo radzę jak najszybciej wymienić procesor. Ja mam stałe 60 klatek przy 1080p, wszystkie ustawienia na MAX.

Link to post
Share on other sites

właśnie nie masz coś skopane w systemie?? nic nie gmerałeś z różnymi wersjami sterowników i tym podobne??

 

ewentualnie kręć procka tak wysoko jak się da bo jednak 3 GHz nie ważne ile by miał rdzeni to i tak w grach jest słaby podkręć go chociaż jak się da do 3.5 GHz ja mam tyle tylko że dwa rdzenie athlona 2.

Link to post
Share on other sites

Zdarzają się niczym nieusprawiedliwione spadki płynności animacji, a gra na razie nie darzy kart Nvidii wielką sympatią. Po wyłączeniu antyaliasingu wszystko jednak wraca do normy i grać można nawet na słabiutkich kartach

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzj ... 13518.html

 

Dokładnie na moim GTX260 po wyłączeniu AA wszytko śmiga i nie ma tych mikro przycięć.

Link to post
Share on other sites

Witam mama problem z bulletstormem. W grze praktycznie cały czas utrzymuje się liczba klatek na poziomie 30, od czasu do czasu spadnie na chwile ale nie wzrasta. Gra nie ma dużych wymagań a mój komputer na pewno daje rade. Dodam że do karty graficznej mam najnowsze sterowniki. A karta to Gigabyte Radeon HD4870 1GB DDR5 256bit a procesor AMD Phenom II X4 955 3,2 GHz.

Link to post
Share on other sites

Gra nie radzi sobie z rozdziałkami 16:10. Czytałem na oficjalnym forum i staff już się tym zajął. Grający w 1650x1050 proponuje zmienić rozdziałkę na 1650x1048.

U nividi da się to zrobić w sterach. Ja proponuje użyć tego (sam tego użyłem).

Krok po kroku i potem restart i w CCC wybieramy odp rozdzielczość.

 

http://hotfile.com/dl/108843713/f532c7b/Resolution_Tool.exe.html

 

Po tym już nie mam spadków FPS w tej rozdzielczości

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...