Skocz do zawartości

Telefon do 1500 złotych


Recommended Posts

mój budżet :  1500 zł
gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : Najlepiej w naszym ojczystym kraju aby w razie odsyłania na gwarancje nie było problemu.
nowy czy używany : nowy
preferowany rozmiar wyświetlacza : 5.2-5.5
preferowany system mobilny : android
do czego będę używać urządzenia : internet, bardziej wymagające gry, aplikacje pokroju facebook, endomondo
najważniejsze wymagania : Generalnie chciałbym aby był z "aktualnymi" podzespołami gdyż telefon ma mi posłużyć kilka lat. Zależy mi też na w miarę dobrym GPSie ponieważ często będę używał apki typu endomondo.

Na oku miałem Mi6 ale z powodu takiego, że nie posiada on podstawowych rzeczy(jak dla mnie) czyli wejścia mini jack oraz pasma LTE 800 gdzie u mnie na wsi jest to bardzo potrzebne odrzuciłem go.

Co sądzicie o OnePlus 3T? Wiem, że 5 raczej nie warto, ale 3T ma bardzo dobre opinie, czysty android, pasmo LTE 800, słyszałem jedynie o problemach z GPSem i teraz nie wiem na ile on jest powszechny. OP 3T mogę kupić za 1500 w Polsce i nie wiem czy warto. Śmieszne jest tylko ile niektórzy sprzedawcy chcą za niego, nawet ponad 2 tysiące, przecież za taką kwotę już nie tylko kupię OP5 ale i inne bardzo dobre telefony.

Podzielcie się swoimi opiniami proszę, pierwszy raz wydaję tak duże pieniądze na telefon nie chcę się zawieść :)

Edytowane przez avira
Link to post
Share on other sites

Za tą kwotę powinieneś dorwać na allegro s7 - nic lepszego nie jesteś w stanie kupić. Jeżeli możesz trochę więcej wydać (około 400zł), to tą s7 możesz w sklepie kupić , bądź zastanowić się nad mi6, honor 9 lub g6 ( wcale nie jest taki duży)

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

S7 za 1500 będzie ciężko, trzeba by dołożyć chociaż 200zł.

Poza tym kolega pisał, że mi6 nie chce.

Honora 9 raczej też odradzę jeśli chcesz telefon na kilka lat.

OP3T bym odpuścił, a S6 jest już za stary.

 

Najrozsądniej jeśli chcesz serio przez kilka lat mieć dobry i świeży telefon to dołóż do s7 albo G6.

 

Jeśli zaś nie chcesz dokładać to może jednak poszukamy czegoś z Chin?

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

No niestety 1500 to raczej moja górna granica i max 100zł mogę dopłacić(czego i tak wolałbym nie robić). Dlaczego OP3T nie? G6 jak dla mnie trochę za duży i z prockiem i grafiką taką jak OP3T no i mniej ramu. Do samsungów mam jakieś zrażenie i też raczej nie chcę go brać. No jeżeli tak układa się to wszystko no to może być z chin tylko z jakiejś zaufanej strony. Jak nie sprzedam swojego starego telefonu to raczej nic nie kupię więc czasu troszkę jeszcze jest.

Edytowane przez avira
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...