Skocz do zawartości

[MULTI] Crysis - seria


Recommended Posts

up. Dzięki!!!

 

Nie każdy czyta 2 wyrazy na min. Co by mieć czas na ostrzeżenie. 

 

Tak to powinno wyglądać:

 

Spoiler!

 

 

Prorok przejął możliwości nanosuita? Bo na końcu widać jak staje się niewidzialny bez niego.

 

Edytowane przez MiK86
Link to post
Share on other sites

Też skończyłem. Jakieś 7 godzin na "weteranie". Gra tylko dobra, grało się w lepsze :P, zakończenie OK, ale ta walka z bossem to z du*y trochę (że się tak wyrażę). Crysis 2 na pewno lepiej będę wspominał niż trzecią część.

Jedyna rada na dłuższą przyjemność z single w tej grze to wyższy poziom :-)

gdyby była trochę dłuższa :-) Mam nadzieję na jakieś dlc.

Link to post
Share on other sites

Jak do tej pory przeszedłem 4 misje i szału nie ma. Ładne to może i jest, ale nic poza tym. Pod względem skomplikowania fabuły nie różni się zbytnio od Space Invaders.

Link to post
Share on other sites

C1 z wszelkiej maści modami nie dorasta do pięt graficznie jak i technologicznie do Crysis 3. Pod względem grafiki rzecz jasna. Gameplay ma bardzo przyjemny i jak dla mnie lepszy od C1 + zbieranie ulepszeń nanokomb. kompletnie mi przypasowało, troszkę w innym stylu niż w C2 ale równie fajne rozwiązanie.. Jeszcze jak dowalą w patchu poprawki i tesselację to dopiero będzie odlot ;)

 

Jestem świeżo po Crysisach (trójkę przechodzę) ale u mnie:

 

Crysis 3 > Crysis 2 MaldoHD v4 > Crysis&Crysis Warhead (z modami)



Mam nadzieje ze zrobia moda C1 na CE3. Fajne fajerwerki, ale gra sama w sobie mocny sredniak (albo moze czasy sie zmieniaja :<, ale i tak lepsza od dennej 2 jak dla mnie).

Co było dennego w C2? Bo w niedzielę rano ukończyłem C1 z Warheadem i wieczorem ukończyłem po raz drugi lub trzeci dwójkę z MaldoHD.. I grę odkrywałem na nowo dzięki temu modowi.

Edytowane przez henus7
Link to post
Share on other sites

Przeszedłem gre jako human warrior.Dopiero się rozkręciłem a tu koniec gry :o w 4:30-5h :o teraz to nie wiem czy grałem czy łaziłem w benchmarku sprawdzając karte i procesor bo zakończenie gry też głupie.Wrażenia ? robi tylko graficznie i to nie do końca bo grałem w medium,reszta do bani  szczególnie to,że tak krótka i 140zł poszło się j. ostatni raz tyle wydałem na krótkiego singla.

 

Nie polecam.A ci co nie mają dx11 na kartach nie żałujcie.

 

Bym powiedział że Wiesiek ładniejszy,nie wiem czy dobre porównanie ale masz za to Crytek naciągaczu.

Edytowane przez mistrz
Link to post
Share on other sites

crysis potrafi zadlawic u mnie do 19klatek... mam gtx660 ti oc 1333mhz 1702mhz ram i 3570k 4,7ghz. Ktos mi powie czemu czasami v sync ustawia sie na 30 albo 20klatek?

 

edit

 

tym co wywala problem ze sterami to albo przetaktowana karta albo wylaczcie antywirusa

Edytowane przez danieloslaw1
Link to post
Share on other sites

Single jest dobry ale strasznie krótki na niższych poziomach trudności. Ja teraz przechodzę gre jeszcze raz na najwyższym  poziomie i ostro się męcze, daje popalić gra wtedy, nie wybacza błędów.

Link to post
Share on other sites

Crysis 3 za dużo ma bluru,bloomu i ma w pełni dynamiczno statyczne pierdyczne global ilumination i to chyba ze 3 rodzeje tego ma.

Ma wszystkie efekty wpakowane na raz jak w 3dmarku po ich wyłaczeniu i tak wygląda prawie tak samo a gre odmula od razu do tej gry to trzeba ze 2x GTX660 albo i ze 3x GTX660 jak chce się grać z efektami.



Z tych wszystkich efektów mnie interesuje tylko color grading, tesselacja i displacement mapping a i tak jak to włączę to zamuli grę na masę.

Link to post
Share on other sites

W końcu i ja mam - co zauważyłem , że nawet na super-human wcale nie jest ciężko. Co prawda na razie buszowałem tylko na tej platformie w pierwszej misji z Psycholem. FPS trzyma się tam na mojej konfiguracji w okolicach 30 kl/s więc na razie nic nie ujmuje (v.high wszystko + smaax4), chociaż śledząc ten wątek, wiem że później będzie ostrzejsza jazda to się pokombinuje :)

Link to post
Share on other sites

Multi fajne wbijasz poziom odblokowujesz nowe bronie skórki itp, większość ludzi nie korzysta z termowizji a to cholernie się przydaje bo widzisz każdego ale szybko energie zużywa masz 2 energie na stealth/termowizję i na pancerz/skoki, no i wymiatacze z łukami cholernie bolą nie wiem jak oni to robią i to jeszcze celnie 1 shot 1 kill and the power of will is mine!

 

I ten tryb CELL vs Nanosuit fajny :) szczególnie od strony CELL można się dosłownie posrać :D

Link to post
Share on other sites

 

Crysis 3 za dużo ma bluru,bloomu i ma w pełni dynamiczno statyczne pierdyczne global ilumination i to chyba ze 3 rodzeje tego ma. Ma wszystkie efekty wpakowane na raz jak w 3dmarku po ich wyłaczeniu i tak wygląda prawie tak samo a gre odmula od razu do tej gry to trzeba ze 2x GTX660 albo i ze 3x GTX660 jak chce się grać z efektami.

 

I wygląda bajecznie :) 

Link to post
Share on other sites

Ide wymuszę max 30 fps nie powinno być już zwolnień animacji ale pytanie czy w takiej ilości zdołam kogoś w ogóle ustrzelić hehe



30 fps to za mało do crysisa 3, myśle że płynnie się zaczyna od 60 fps w górę.

Ciekawe jaki komp utrzyma 60 fps bez spadków ja myślę że Radeon 7990 albo 2x 7990

to już będzie zależało od aa i anizo ile wlepimy.



A co do procesora to trzeba poczekać na nowe intele i amd zawsze to kilka % w stosunku do sandy i phenoma.

Edytowane przez Lordonos
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...