Skocz do zawartości

[MULTI] Crysis - seria


Recommended Posts

gra chodzi tragicznie gorzej w porównaniu do open bety crysisa 3 zauważyliście?

 

na gtxie 670 w open beta miałem 60/70 fps bez AA

teraz w full wersji jest to 30/40fps również bez AA

Na GTX 670 stać ale na grę ~100zł już nie ma? Żenada... Niech oni wreszcie coś wymyślą, żeby ogarnąć takich łbów bo krew zalewa. I dobrze że nie działa, bo na oryginale nie ma żadnych problemów :)

 

Powinni zrobić jakiś myk żeby pirackie kopie nieodwracalnie uszkadzały kartę graficzną, 2 karty by stracili i by się piractwa oduczyli :) 

Link to post
Share on other sites

Btw, konsumpcja :P

http://www.pcgameshardware.de/screenshots/original/2013/02/Crysis_3_Benchmarks_Grafikkarten_1080p_Very_High_4x_SMAA_16x_AF_plus_Titan_PCGH_.png



Jeżeli faktycznie nie spada FPS poniżej 30, to można lekkiego kopa dać OC i grać od biedy i na maksymalnych. 

Link to post
Share on other sites

Takie testy 1 dzień po premierze to porażka. Za tydzień wyjdzie patch + nowe stery i sytuacja się zmieni. Może nie dramatycznie ale zawsze.

 

żeby pirackie kopie nieodwracalnie uszkadzały kartę graficzną

 

 

Kupiłem FC3 na PS3 tzn. na kompa mam kupić osobno...

 

http://i43.tinypic.com/9q9oh3.jpg

Link to post
Share on other sites

 

To crack już jest? :o CZyli nie dali zbytnio CryTekowi zarobić :/ A szkoda

 

Crack już jest, ale to i tak późno. Zwykle gry już z crackiem pojawiają się 1-2 dni przed premierą w sklepach. Z Crysisem 3 zaliczyli mały poślizg i do tego potrzebny będzie jakiś CrackFix, bo crack dziś wydany jest wadliwy i wywala grę do pulpitu w drugiej misji.

 

I wcalę nie dziwię się, że ludzie ją ściągają z neta zamiast kupić w sklepie za 120zł. Ta gra jest za krótka, aby wydawać na nią tyle kasy. Ja za grę, która mi starczy na 5 godzin, nie będę wydawał 120zł.

 

Niech robią gry warte tych pieniędzy to będę kupował, bo nie jest tak, że ściągam wszystko. Są gry, które warto było kupić i kupiłem. Np. Max Payne 3, Batman: Arkham City. Ale to tylko mały odsetek, tego co wychodzi w ciągu roku. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Takie testy 1 dzień po premierze to porażka. Za tydzień wyjdzie patch + nowe stery i sytuacja się zmieni. Może nie dramatycznie ale zawsze.

 

 

 

Kupiłem FC3 na PS3 tzn. na kompa mam kupić osobno...

 

http://i43.tinypic.com/9q9oh3.jpg

Mając niezłe PC kupować multi-platformę na PS3, brzydszą i 2x droższą - można i tak :) Chociaż akurat licencje wielo-platformowe powinny istnieć. 

Link to post
Share on other sites

U mnie pierwsza misja, deszczowa noc. 1920x1080, wszystkie detale na High, AA na SMAA Low (1x) i w tej pierwszej misji mam wg. Fraps, 20FPS, czasem są wahania małe. Sterowniki od NV mam najnowsze. Myślę, że poprzestawiam wszystko na Medium i jakoś będzie dało się tą grę przejść. Może w dalszych etapach będzie lepiej, bo tutaj wiadomo, deszcz, pioruny to robi swoje.

Edytowane przez radek0406
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...