Skocz do zawartości

[MULTI] Crysis - seria


Recommended Posts

w CoDzie największa mapa jest wielkości małego posterunku w Planetside2 :D , faktycznie , jest co porównać - a rżnąć, to rżnęło, ale w becie zanim patche z optymalizacją wypuścili, teraz przy bitwach o wielkie bazy z ponad 200 graczami czasami do 25 kl/s spadnie (CPU)

A grafika? Jak na tak wielkie obszary i ilość obiektów do liczenia i tak jest na wysokim poziomie - inaczej każdy komp by umarł przy tej gierce, a tak na średniej jakości karcie z dobrym procesorem można spokojnie popykać

Link to post
Share on other sites

Szkoda tylko, że ta gra nie wykorzystuje w 100% możliwości DX11 :/ :/ Jednak i tak jest super.

 

To mi pozostaje tylko czekać na nową generację silnika udostępnioną ludziom. Szkoda tylko, że Crytek nie udostępni pełnej wersji silnika w takiej postaci na jakiej pracują ludzie w tej firmie :/ :/

No szkoda :/ Ale dobre i to, niech dodadzą te rośliny z teselacją i displacement mapping, poprawione oświetlenie itd. i wystarczy na razie :P

 

 

 

Łapcie

Link to post
Share on other sites

No cóż. Run and gun nie jest dla mnie. Ale oprócz tego mam inne zażalenia. 

1. Czułość myszki i akceleracja. Akceleracji nie da się wyłączyć i trzeba pisać plik cfg aby się tego dziadostwa pozbyć. Ustawienia czułości myszki też są okropne. Praktycznie nie da się ustawić tak jak powinno być. 

2. Balans broni. Shotguny są totalnie OP a karabiny szturmowe są bezużyteczne. Jakby strzelały kamyczkami. Muszą nad tym popracować.

 

Poza tym to zwykła sieka. W zasadzie nie ma za dużo możliwości taktycznych bo w każdej chwili z każdej strony ktoś cię może zdjąć. Byłoby to OK o ile można by normalnie celować i kogoś ustrzelić ale przez 2 problemy, które opisałem gra jest teraz nie przyjemna. Mam nadzieję, że szybko to rozwiążą, ponieważ dla mnie jest to game breaker.

Link to post
Share on other sites

Ludziska słuchajcie ja tego jeszcze nie ściągałem. Lecz chce wpierw coś wiedzieć.

Na kompie : Gtx 680, 3770K 3,5 , 8gb ram.

 

Very HIGH z jakim AA moge ustawić by chodziło to dość płynnie?

A co ważne,w gre wchodzi tylko granie na rozdzielczości 1440x900 , gdyż mam słaby monitor. Chce wiedzieć, czy moge użyć coś więcej niż FXAA, np TXAA? ( bo wiem,że MSAA już zżera za dużo ).

Poza tym wyczytałem,że Gtx 680 słabo daje rade w tej grze na V.HIGH ,ale wiem ,że na wyższych rozdziałkach. Stąd moje pytanie o 1440x900 i jaki AA moge dać by dobrze chodziło.

 

Edytowane przez sevku22
Link to post
Share on other sites

sevku instalujesz najnowsze bety 313.96 do tego twojego potworka i jedziesz - w 1440x900 spokojnie możesz ustawić SMAA tx2 medium przy maksymalnych ustawieniach graficznych (v.high)

Z high, v-high w FHD i SMAA medium to ja na GTX570 średnio mam 49,875 fps, min 35, max 62 na mapce muzeum czy jakoś tak.

 

sevek pamiętaj żeby v-sync wyłączyć bo spadki do 30 fps są denerwujące :)

Edytowane przez Pafel
Link to post
Share on other sites

MSAA to jakieś nieporozumienie. Wygląda okropnie a wydajność leci na łeb na szyję. Najlepsze jest SMAA zarówno pod względem wygładzania jak i wydajności. Z moim sprzętem na all very high i filtrowanie x16 z msaa high była kiepsko z płynnością. To samo z smaa i działa wyśmienicie. Nie wiem ile dokładnie fps ale na pewno nigdy nie spada poniżej 40.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...