Skocz do zawartości

[MULTI] Crysis - seria


Recommended Posts

Powiększ sobie te statyczne rzuty jak dalej nie widzisz różnicy to zmień monitor.

Poprostu "uwielbiam" takie jednostki jak Ty, które dla zasady, "bo tak", zawsze znajdą jakiś powód żeby się do kogoś dowalić i poczęstować złośliwością.

 

Życzę szczęścia w dalszym Trolowaniu.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Ludzie błagam... Jeżeli ktoś jeszcze nie widzi różnicy. Polecam patrzeć na te fragmenty.

 

http://img708.imageshack.us/img708/4346/11403721.pnghttp://img267.imageshack.us/img267/2752/58148154.png



To akurat screeny z SMAA.

Link to post
Share on other sites

żeby nie widzieć różnicy pomiędzy aa disabled a smaa high to trzeba być nieźle ograniczonym

 

osobiście gram na smaa medium i mam 60/70fps i jest pięknie , różnica wizualna znikoama pomiędzy high a medium a w fps zauważalna i to ostro

Edytowane przez borax321
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Dokładnie. Zresztą wyraźnie widać na screenie podrzuconym przez skeletora, że dla v.high w fhd smaa medium to najlepsze rozwiązanie pod względem jakości obrazu i fps. FXAA chyba w ogóle nie działa. Mogliby poprawić vsync bo gra zjeżdża i lockuje się na 30fps tam gdzie wcale nie musi.

Link to post
Share on other sites

Nie macie co jeździć po ludziach bo wszystko zależy od tego w jakich warunkach kto odpala, Nie każdy korzysta z monitora. Ja przy tv 42" i odległości 2,5 metra różnicy nie widzę, jak podejdę bliżej to owszem. Nie ma sensu się licytowac kto z jakim msaa odpala.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ludzie błagam... Jeżeli ktoś jeszcze nie widzi różnicy. Polecam patrzeć na te fragmenty.

 

http://img708.imageshack.us/img708/4346/11403721.pnghttp://img267.imageshack.us/img267/2752/58148154.png

 

 

To akurat screeny z SMAA.

Chyba wyraźnie napisałem, że na statycznych zrzutach w rozdzielczości 1920x1080, nie ma większej różnicy, a raczej jej nie widać na pierwszy rzut oka. Dopiero po powiększeniu zrzutu, co sam zrobiłeś przed momentem, widać dokładnie jakie zachodzą różnice gdy AA jest aktywne lub nie. Jeśli wcześniej wyraziłem sie nieprecyzyjnie, to wybacz.

 

Napisałem też, że wyraźnie widać różnice pomiędzy poszczególnymi trybami w trakcie gry. I dla mnie osobiście jest najważniejsze to, aby krawędzie nie migotały. A ty mi próbujesz wciskać kit, że ja czegoś nie widzę, lub mam kiepski monitor!

 

Dokładnie o takim złośliwym przygadywaniu pisałem wcześniej. Każdą wypowiedź, która choć trochę jest w opozycji do tego co sam uważasz, traktujesz jak afront. I odpłacasz się atakiem.

Polecam łyknięcie melisy i wyluzowanie się, bo chyba Ci tego brakuje.

Edytowane przez Bakak
Link to post
Share on other sites
zyga101

@

beka

 

 

po co ktoś ma grać bez aa jak może na smaa low/medium w tych samych fps? a nawet troche lepszych...

dlatego piszemy co jest najlepszym rozwiązaniem

I5-3570K Quad core @ 3.4GHz + 16GB RAM + GTX 680 po OC

http://www.game-debate.com/blog/images/crysis_3_Nvidia_GTX_680_frames_per_second_Full_id1359572284_1.jpg

Edytowane przez borax321
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

 

Chyba wyraźnie napisałem, że na statycznych zrzutach w rozdzielczości 1920x1080, nie ma większej różnicy, a raczej jej nie widać na pierwszy rzut oka. Dopiero po powiększeniu zrzutu, co sam zrobiłeś przed momentem, widać dokładnie jakie zachodzą różnice gdy AA jest aktywne lub nie. Jeśli wcześniej wyraziłem sie nieprecyzyjnie, to wybacz.

 

Leżę i ryczę. :rotfl:

Wytnij sobie te kawałki i dopasuj wielkością do oryginalnego obrazka.

Link to post
Share on other sites

No ale cóż ważne że mamusia dała na kompa nie ??

hahaha, i weź takiemu wytłumacz

no ale nic nie poradzę

Nie macie co jeździć po ludziach bo wszystko zależy od tego w jakich warunkach kto odpala, Nie każdy korzysta z monitora. Ja przy tv 42" i odległości 2,5 metra różnicy nie widzę, jak podejdę bliżej to owszem. Nie ma sensu się licytowac kto z jakim msaa odpala.

z takich tylko leżeć i się śmiać %-)

Link to post
Share on other sites

 

Chyba wyraźnie napisałem, że na statycznych zrzutach w rozdzielczości 1920x1080, nie ma większej różnicy, a raczej jej nie widać na pierwszy rzut oka. Dopiero po powiększeniu zrzutu, co sam zrobiłeś przed momentem, widać dokładnie jakie zachodzą różnice gdy AA jest aktywne lub nie. Jeśli wcześniej wyraziłem sie nieprecyzyjnie, to wybacz.

ziomek, chodzi o to że TUTAJ na forum screeny są w małym rozmiarze dlatego tego nie widać

ale po powiększeniu screena widać to dokładnie , A POWIEKSZONY screen to nic innego jak to , co gracz widzi grając w tą gre

Link to post
Share on other sites

ziomek, chodzi o to że TUTAJ na forum screeny są w małym rozmiarze dlatego tego nie widać ale po powiększeniu screena widać to dokładnie , A POWIEKSZONY screen to nic innego jak to , co gracz widzi grając w tą gre

Leżę i ryczę. Wytnij sobie te kawałki i dopasuj wielkością do oryginalnego obrazka.

Z kogo wy debila chcecie zrobić? Bo jeśli ze mnie to wam nie wychodzi.

Kłania się czytanie ze zrozumieniem.

Wyraźnie napisałem, że powiększyłem sobie te zrzuty. I nie mówiłem o miniaturach na forum!

Mam monitor FullHD, a na co dzień zajmuję się również edycją zdjęć. Potrafię wychwycić różnicę, ale na statycznych zrzutach widać ją dokładnie dopiero po powiększeniu.

Chodziło mi o to, że największą różnicę widać podczas gry gdzie AA zdecydowanie poprawia wizualne odczucia z zabawy!

Proszę nie wykręcać kota ogonem

Link to post
Share on other sites

Wydajnościowo jest nieźle ale mi się jeszcze przytrafia raz na 2-3 mecze że gra się wysypie. Ma tak ktoś jeszcze. Zwyczajnie program przestał działać. Inne, podobnie wymagające gry nie mają tych problemów a grywam w nie dłużej.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Biafra

przy radeonach (niezależnie jaki to był Crysis, 1 , warhead czy 2) jak miałem za dużo OC na GPU tak się robiło - spróbuj obniżyć z 10-20 Mhz na GPU i sprawdź, nic to nie kosztuje a może pomoże

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

Pobrałem bete zagrałem i bez podniety dzieci,gra mi hula na high i też ładnie wygląda a te wszystkie ustawienia max to sobie między bajki włóżcie jak ktoś twierdzi że ma płynnie :P co do samej rozgrywki w multi szału nie ma.

A co masz na mysli piszac max? Bo akurat u mnie na very high i smaa nie schodzi ponizej 60

Edytowane przez tommyt1983
Link to post
Share on other sites

mi się wczoraj pieprzyła , podczas wlaczania gry było że program przestał działać

ale reset kompa pomógł

 

Kilka razy tak miałem - pomaga zamknięcie wszystkich otwartych okien (w tym tego od origina) i zbędnych programów (menadżer pobierania, fraps itp.) a następnie uruchomienie gry poprzez kliknięcie GRAJ w originie.

Link to post
Share on other sites

Ludki kochane, to przecież beta (poligon doświadczalno-badawczy), a wy marudzicie, że gra się sypie. Pokażcie mi chociaż jedną grę, która po wyjściu nie dostaje pacza. Nawet Call od Duty, w którym twórcy mają praktycznie nieograniczone budżety i zarabiają setki milionów dolarów... dostaje pacze. Świat to jeden wielki pacz. Paczycie heh ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...