Skocz do zawartości

[MULTI] Crysis - seria


Recommended Posts

NO WŁAŚNIE :D znalałem powód syfiastego działania na moim 7970, zmieniłem antyalising na fxaa z 4x mlaa czy coś i teraz jest 45-75, więc pełen luksus reszta na V.High w 1920x1080 tylko motion blur na medium bo nie lubię jak mi się za bardzo rozmywa, w pełnej wersji pewnie będzie jesze lepiej

Link to post
Share on other sites

Jeśli kogoś interesuję jak gra działa na słabym sprzęcie.

Laptop z i5 2410m/6770m/8GB RAM w 1600x900 ustawienia wszystkie na koncu.

Można go porównać do i3 2100 tylko wolniejszego o 15% oraz 6670 (-10% ze względu na niższe zegary w lapku)

Dolna linia OSD: RAM / %CPU / temp CPU / pobór CPU

Co do użycia CPU to z racji HT prawie nigdy nie przekracza ono 90% także i grafika i procesor pracują w zasadzie na limicie.

E: Dalej nie testowałem bo nie ma chyba sensu takie granie. Przy jakiejkolwiek akcji fps lądowałby pewnie <20fps nawet. Szkoda czasu.

proc słabszy od i3 2100, kolega ma trochę mocniejszą od Cb i5M :P

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

 

proc słabszy od i3 2100

 
Tak, wkradła się literówka, i5M jest słabszy od 2100 a nie odwrotnie.

 


@misiek12 kumpel gra na hd5670 ddr5 AII x2 250 i 1360x768 low mu chodzi ładnie , a to chyba słąbszy sprzęt niż twój
Procek mam nieco lepszy a grafika bardzo porównywalna. W 768p powinno trzymać spokojnie 30fps jak podkręciłbym nieco grafikę.
Sprawdzę może pod wieczór jak się sprawdzi w zadymie w 768p po lekkim oc. 

Link to post
Share on other sites

Ajć....

A odpłaca się czymś przy tej degradacji? Jak sobie radzi z FXAA. Ile traci na wzglądzie?

 

FXAA zasadniczo obsługują tylko GFy :( niby programowo jakoś się to da na Radeonach ogarnąć, ale nie sprawdzałem :P Bez MSAA mam stałe około 50 KL/s choć czasem spada nawet poniżej 30 :/

 

2013-01-29 18:07:11 - Crysis 3 MP Open Beta
Frames: 17751 - Time: 338881ms - Avg: 52.381 - Min: 29 - Max: 80

 

:) zaraz sprawdzę jak się FXAA ma do MSAAx4 :)

Jest już temat ogólny o Crysis i nie wydaje mi się, aby była potrzeba zakładania kolejnego.

Jak się nie podoba to możesz się tu nie udzielać!

Edytowane przez Bakak
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

To ustaw msaa na 8x...

Dwie 7970 wymiękają. Chyba że masz inne "na full" niż reszta ludzi. 

 

Edit:

@Kapsel

Ja się tam swoją wydajnością nie przejmuję ale jestem ciekaw tego "płynnie na full z phenomem i 6950". Irytują mnie takie brednie zwyczajnie. 

Edytowane przez Biafra1987
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...