Skocz do zawartości

[MULTI] Crysis - seria


Recommended Posts

Woda potrafi z 60 fps zrobić 30 fps i dźwięk na powtórkach się zacina, a jeżeli chcemy FXAA to trzeba pamiętać żeby najpierw włączyć to w panelu nvidi (jeżeli w ustawieniach globalnych mamy wyłączone). 

 

poza tymi drobnostkami to skok graficzny jakoś nie rzuca się w oczy ale jest zauważalny w porównaniu do C2. 

 

 tryb Hunter jest wciągający. 

 

nawet z pingiem 200 nie widać lagów , bo wbiłem przypadkiem na jakiś dziwny serwer, grałem i dopiero na koniec rundy zobaczyłem swój ping :P

chyba nie grałeś w C2 z zainstalowanym patchem 1.9 wprowadzającym dx11 i teselację  oraz paczką high tekstur - C2 na ultra wygląda lepiej niż C3 na high

Link to post
Share on other sites

 

 chyba nie grałeś w C2 z zainstalowanym patchem 1.9 wprowadzającym dx11 i

teselację  oraz paczką high tekstur - C2 na ultra wygląda lepiej niż C3

na high

łapcie mój filmik, Crysis 2 dx11,Ultra po modach :

 

Edytowane przez Rafcio1874
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Sevku. Zobacz sobie mój filmik. Mam GTX670. I przy kręceniu ustawiłem 30fps (chociaż pewnie więcej bym mógł).

Zauważysz, że tekstury się z opuźnieniem doczytują. W czasie grania bez nagrywania filmu tego efektu nie ma.

Spokojnie ze wszystkim na full i TXAAx4 wyciągniesz 60fps.

Link to post
Share on other sites

Dokładnie mam zdanie jak powyżej, du*y nie urwało na + na pewno efekty wody są ładniejsze, fajne efekty świetlne ale szczerze to crysis 2 z 1.9 dx11 + textury HD + MaldoHD 4.0  zrobiły na mnie większe wrażenie i chodził pięknie . Optymalizacja też do bazy, na V-high w 1920x1080 i antyalisingiem 4x miałem między 33-48 fps na i5 2500k@4.2 GHZ i 7970 1100/1600, mam nadzieję że w pełnej będzie lepiej i wyjdą jakieś stery do radka

Link to post
Share on other sites

ja wczoraj gameplay z Crysisa 2 14 min = 40  GB %-)Darkatraz YT i tak ma ograniczenie do 29,97 kl/s %-) , musiałbyś z licznikiem nagrywać by można było się dowiedzieć ile masz FPS'ów :wariat:

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

chyba nie grałeś w C2 z zainstalowanym patchem 1.9 wprowadzającym dx11 i teselację oraz paczką high tekstur - C2 na ultra wygląda lepiej niż C3 na high

 

Grałem w C2 z maldo modem. Patchem i dx11 .

 

A czy ty chociaż na chwile się zatrzymałeś i zwróciłeś uwagę na gafę ?

Link to post
Share on other sites

Jeśli kogoś interesuję jak gra działa na słabym sprzęcie.


Laptop z i5 2410m/6770m/8GB RAM w 1600x900 ustawienia wszystkie na koncu.
Można go porównać do i3 2100 z tym że 2410m jest o około 15% wolniejszy, oraz 6670 (-10% ze względu na niższe zegary w lapku, po oc grafiką ma identyczną wydajność)
Dolna linia OSD: RAM / %CPU / temp CPU / pobór CPU
Co do użycia CPU to z racji HT prawie nigdy nie przekracza ono 90% także i grafika i procesor pracują w zasadzie na limicie.
E: Dalej nie testowałem bo nie ma chyba sensu takie granie. Przy jakiejkolwiek akcji fps lądowałby pewnie <20fps nawet. Szkoda czasu. Edytowane przez misiek12_sdz
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...