Skocz do zawartości

[MULTI] Crysis - seria


Recommended Posts

Gość darkatraz

Wiem, że alt+enter.

 

Dziwne okno to miałem na myśli jego wymiary: 240x1080. Menu to mały kwadracik w tym oknie, a jak zrobie alt+enter to mam jedną wielką smugę (czyt. wszystko jest rozmazane i się zlewa).

 

Więc jak ktoś chce grać w starsze gry niż Win8 to niech pozostanie na Win7. Taka mała przestroga. Pobrałem alphe Crysis'a 3 i problem był ten sam (tak Ci co mieli dostęp do alphy mogą nadal pobrać ale nie zalogują się w grze).

Link to post
Share on other sites

Spokojnie. Tym bardziej Windows 8 wspiera karty dx 11.1

 

 

Pokaz nowych możliwości silnika CryEngine 3

 




 

Premiera Crysis 3 to bardzo ważne wydarzenie w świecie gier komputerowych, na które z niecierpliwością czeka wielu amatorów strzelanin pierwszoosobowych



Tabelka dla graczy Crysis 3 Open Beta MP. Mamy tutaj porównanie kart na jakiej rozdzielczości możemy spodziewać.

 

http://i.imgur.com/X01s0LY.jpg



The Crysis 3 Multiplayer Open Beta: wymaga specjalnego sterownika angielskiego w wersji 313.95 Beta ( boots SLI performance by up to 35% in the multiplayer sampler, enabling the GTX 690 to max out all settings at over 60 frames per second ) ma na celu przyśpieszenie wydajnej grafiki o 35% , Karta GTX 690 na ustawieniu max osiąga 60 klatek. 

 

Driver NVIDIA dla Crysis 3 (313.95) , nadal jest poruszony temat na stronie http://forum.benchmark.pl/topic/72796-driver-nvidia-dla-crysis-3/

 

zródło: http://www.geforce.com/whats-new/articles/nvidia-geforce-313-95-beta-drivers-released

Edytowane przez vertexe
Link to post
Share on other sites

Nvidia Driver 313.95 Beta

GeForce GTX 690:
Up to 65% in Crysis 3 
Up to 24% in Assassin’s Creed III
Up to 15% in Civilization V
Up to 14% in Call of Duty: Black Ops II
Up to 12% in Dirt 3
Up to 11% in Just Cause 2
Up to 9% in Deus Ex: Human Revolution
Up to 8% in Far Cry 2
Up to 7% in Far Cry 3
Up to 7% in Batman: Arkham City
Up to 7% in Dragon Age II
Up to 5% in Battlefield 3
Up to 4% in Shogun: Total War
Up to 4% in Stalker: Call of Pripyat
GeForce GTX 670:
Up to 28% in Assassin’s Creed III
Up to 11% in Civilization V
Up to 8% in Far Cry 3
Up to 6% in Just Cause 2
Up to 5% in Deus Ex: Human Revolution
Up to 5% in Dirt 3
Up to 5% in Batman: Arkham City
Up to 5% in Far Cry 2
Up to 4% in Call of Duty: Black Ops II
Up to 3% in Shogun: Total War
Up to 3% in Stalker: Call of Pripyat

Edytowane przez vertexe
Link to post
Share on other sites

dla mnie to jeśli wymagania będą typu 7990 i gtx 690 żeby zagrać na całej lucie to żenada, rozumiem że poprawili to i owo ale skoro robili tę grę specjalnie pod karty dx11 to powinna według mnie chodzić nawet lepiej niż dwójka która cierpiała przez swoje "ukonsolowienie" i na kompa była dobrym ale jednak tylko portem. Tu się przechwalają że gra zoptymalizowana pod najnowsze karty a wyjdzie na to że na najmocniejszych jednoprocesorowych kartach na rynku jak 7970 i GTX 680 będzie trzeba ciąć z detali

Link to post
Share on other sites

Grafika jest trochę inna bo to dx11 a nie dx9.

Ogólnie demo może być tylko tryby lipne wolał bym każdy na każdego i drużynowe walki.

Jak w crysis 2 niby drużynowe ale jak zginąłeś to był respawn i której z drużyn pierwszej skończyły się życia ta przegrywała i to było za******e może w pełnej to będzie.

Link to post
Share on other sites

Jeśli mój PC nie podoła tej grze to wybuchnę śmiechem :) Bete będę mieć wieczorem, ponieważ teraz jestem   w szkole ;-)

 

Beta pobrana w 10minut, czas na zabawę :) 

Edytowane przez buck1
Link to post
Share on other sites

Powiem tak szczerze, że na początku mnie wciągnęło, ale po 2 godzinach gry już mam dosyć. 10 lvl max i brak unlocków dalej.

 

Najzabawniej było gdy włączyłem 1 raz tryb huntera i byłem oczywiście ofiarą, wraz z innymi zamiast tropić "hunterów" to chowaliśmy się. Panika przeogromna bo jak zabić kogoś kto jest niewidzialny?

 

Ten tryb z powyższego filmiku taki średni, bo najszybciej się nudzi.

 

Edit: Gra wymagająca dosyć, spadki z 60 do 30 fps'ów w wodzie.

Edytowane przez florenek
Link to post
Share on other sites

Czemu obraz to taka kaszana łącznie z dźwiękiem :o :o

bo jeszcze do 720p i 1080p YT nie przetworzył :P

 

EDIT: wskoczyło :rotfl::menda:

Dzięki eff, przez Ciebie mam jeszcze większą ochotę by w to pograć ale dopiero 53 % mam na HDD %-)

 

EDIT2: neostrada u mnie w rejonie ma jakieś problemy i zrywa co chwilę neta :[  mam nadzieję , że jeszcze dzisiaj to odpale %-)

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

Z moim sprzętem wyciągam stałe +60 klatek na ustawieniach Wysokich (Very High też można grać, ale spada poniżej 60 czego nie toleruje) w rozdzielczości 1680x1050 z włączonym SMAA Low (X1) i filtrowaniem anizotropowym 1X (anisotropic filtering).

 

Co ciekawe, jak ustawie ustawienia na najniższe, ale włączę MSAA High X8 to gra chodzi w 10 klatkach choćby nie wiem co - coś musi być z tym nie tak, bo różnica pomiędzy włączonym MSAA, a nie jest znikoma, a klatki spadają jak nienormalne. Ogólnie jestem zadowolony, tryb multiplayer mnie wali, więc skoro w multi gra chodzi całkiem przyzwoicie to w kampanii dla jednego gracza będzie jeszcze lepiej. A może AMD wypuści jakieś sterowniki do C3 tak jak to zrobili z ostatnimi do BF3, gdzie dostałem 10 dodatkowych klatek  ;)

Edytowane przez deadmau49
Link to post
Share on other sites

Woda potrafi z 60 fps zrobić 30 fps i dźwięk na powtórkach się zacina, a jeżeli chcemy FXAA to trzeba pamiętać żeby najpierw włączyć to w panelu nvidi (jeżeli w ustawieniach globalnych mamy wyłączone). 

 

poza tymi drobnostkami to skok graficzny jakoś nie rzuca się w oczy ale jest zauważalny w porównaniu do C2. 

 

 tryb Hunter jest wciągający. 

 

nawet z pingiem 200 nie widać lagów , bo wbiłem przypadkiem na jakiś dziwny serwer, grałem i dopiero na koniec rundy zobaczyłem swój ping :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...