Skocz do zawartości

[MULTI] Crysis - seria


Recommended Posts

Zmodyfikowany silnik CryEngine 3.4 może pokazać jeszcze swój lwi pazur mistrza. Jeśli to będzie prawdziwy sandbox jak zapowiada EA, to naprawdę będzie to pierwszorzędna produkcja! na moim APU w Crysisie3 z kartą HD 7870XT LE  :jupi: w  DualmultiGPU-Hyperformance...(GCN)...

Edytowane przez extremme
Link to post
Share on other sites

U mnie chyba z i5 nie będzie problemu, a póki co nie posiadam takich funduszy które pozwoliłby mi na wydatek rzędu 1.5 tysiąca złotych :)  A tu jeszcze Dead Space 3 wychodzi za parę dni. Tak dużo produkcji, a tak mało kasy :D

Link to post
Share on other sites

o czym Ty piszesz

ja mowie ze mam mocnego kompa do gier i konsolki i nie uwaza ze "pc kill Konsole" bo i to i to jest wartosciowe w 100%

na konole masz takie gry ktorych nie znajdziesz na pc a sa to czesto EPICKIE tytuly

 

Niebawem wychodza konsole Next Gen i zacznie sie dopiero jazda :D Ojjj juz widze te wojenki :D

 

a Tflops-ow nie przliczasie na jakosc grafiki (patrz karty NV i AMD z tego samego segmentu) i koniec kropka

Edytowane przez tommyt1983
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

na pc Z A B I J A...

 

Na PC tego kolesia który pokazuje zabija... :]

Przed wypuszczeniem oberżną pewnie połowę detali, żeby dokonać optymalizacji. Pamiętacie zapowiedzi crysis 2 ?

Ja już za stary jestem na takie bajki...

Link to post
Share on other sites

tommyt napisałeś ,, PC Z A B I J A''  i czepiasz się tego co napisał vertexe O .o Wersja PC może rzeczywiście ''zabić'' wersje konsolową :menda:  Wystarczy , że wykorzystają potencjał CE3.4 (coś mi się wydaje , że w Crysisie 3 zastosowana jest jeszcze jego nowsza wersja)

Link to post
Share on other sites
Jesteś fanem? masz przecież 2 karty AMD. nie czepiam za rogiem...wszyscy łączymy w jednośc. Konsola ma 2Tflopsy , mocniejsza karta ma 2 razy tyle. Na dodatek konsola ma 2xAA to już wiesz na ile stać.

Mógłby to ktoś przetłumaczyć na jakiś ludzki język?

 

Co do tej prezentacji to rzeczywiście "zabija", crytek już kiedyś zapowiadał ze crysis 3 będzie benchmarkiem na dwa lata i to widac patrzac na oprawę i fps ;)

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

I po co ja przesiadłem się na Windows 8  :/  :/

 

Głupia szkoła i te jej wymogi ale przynajmniej mam legalnego Win8 Pro x86/x64  :D  :D

 

BTW. pi*****e i jutro wracam na Win7 Ultimate. Na Win8 mi CryEngine nie chodzi  :wariat:  :wariat:, a Crysis'y wszystkie odpalają w dziwnym oknie, że się grać nie da %-)  %-)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...