Skocz do zawartości

[MULTI] Crysis - seria


Recommended Posts

Tak samo seria GTX6xx ma wsparcie DX11.1 :P%-) I co zatkało kakało :D

No właśnie ,@ Extremme mówisz , że nie będzie wspierać a wspiera :D

 

Extremme , istnieje coś takiego jak teselator ... i zwykle Nvidiia ma tego więcej :P

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Tylko, że Panie. Chcesz mieć DX11.1 to zainstaluj sobie g***** Windows'a 8.

 

Ja podziękuję bo te zmiany w DX11.1 są wprowadzone jedynie dla stereoskopowego 3D, a kto normalny będzie grał w tą grę w 3D gdzie w tedy wymagania wzrosną dwukrotnie na max ustawieniach :P

Link to post
Share on other sites

Tylko, że Panie. Chcesz mieć DX11.1 to zainstaluj sobie g***** Windows'a 8.

 

Ja podziękuję bo te zmiany w DX11.1 są wprowadzone jedynie dla stereoskopowego 3D, a kto normalny będzie grał w tą grę w 3D gdzie w tedy wymagania wzrosną dwukrotnie na max ustawieniach :P

 

no i lekki lifting światła, żenada... zmodowanie pewnie da lepsze efekty :) Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

I tu się z tobą zgodzę.

 

Co innego jakby Microshit wypuścił DX11.1 dla Win7 ale po co. Zróbmy go jedynie dla Win8 bo przecież musimy sobie podnieść sprzedaż g***** systemu %-)

 

Zresztą silnik CE 3.4 nie obsługuje DX11.1. To nadal DX11 tylko Crytek w silniku poprawił wszystko co związane było z DX11 i dlatego to wygląda o wiele lepiej niż CE3.3 (Crysis 2 v 1.9)

Link to post
Share on other sites

Nie zatkało sprzęt NVIDII nie będzie go obsługiwać telesacji sprzętowej dx 11.1 amd zastąpią aktualnie sprzedawane modele, z GPU na bazie architektury VLIW 4. Opisywane karty będą wspierać biblioteki DirectX 11.1, OpenGL 4.3 oraz OpenCL 1.2 i będą mogły się pochwalić obsługą technologii Enduro oraz ZeroCore. Pierwsza z nich odpowiada za przełączanie IGP i układu dedykowanego, w zależności od tego czy potrzebujemy dużo mocy obliczeniowej. Technologia ZeroCore, to z kolei mechanizm oszczędzania energii, uaktywniający się gdy korzystamy z kilku kart graficznych. Jego zadaniem jest całkowite wyłączenie drugiego akceleratora, gdy nie jest on potrzebny - np. wyświetlany jest pulpit. GTX6xxx nie ma szans.

Link to post
Share on other sites

Nie zatkało sprzęt NVIDII nie będzie go obsługiwać telesacji sprzętowej dx 11.1 amd zastąpią aktualnie sprzedawane modele, z GPU na bazie architektury VLIW 4. Opisywane karty będą wspierać biblioteki DirectX 11.1, OpenGL 4.3 oraz OpenCL 1.2 i będą mogły się pochwalić obsługą technologii Enduro oraz ZeroCore. Pierwsza z nich odpowiada za przełączanie IGP i układu dedykowanego, w zależności od tego czy potrzebujemy dużo mocy obliczeniowej. Technologia ZeroCore, to z kolei mechanizm oszczędzania energii, uaktywniający się gdy korzystamy z kilku kart graficznych. Jego zadaniem jest całkowite wyłączenie drugiego akceleratora, gdy nie jest on potrzebny - np. wyświetlany jest pulpit. GTX6xxx nie ma szans.

 

głupoty,

GTX6xx może nie, ale wejdzie seria GTX7xx i będziesz śpiewać inaczej :)

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

Rafcio1874@ Kepler nie wspiera pełnego standardu http://www.purepc.pl...rdu_directx_111

 

Zapomnij bo to problem dotyczy na pewno rdzenia GK104 Kepler, jednak mówi się także o układach GK106 oraz GK107.

 

Problemy są podobno związane ze specyfikacją techniczną, więc ich naprawa jest po prostu niemożliwa.

Edytowane przez extremme
Link to post
Share on other sites

Rafcio1874@ Kepler nie wspiera pełnego standardu http://www.purepc.pl...rdu_directx_111

 

Zapomnij bo to problem dotyczy na pewno rdzenia GK104 Kepler, jednak mówi się także o układach GK106 oraz GK107.

 

Problemy są podobno związane ze specyfikacją techniczną, więc ich naprawa jest po prostu niemożliwa.

 

To całe DX11.1 jest tyle samo warte co DX10.1 czyli nic więc nie wiem skąd u ciebie ta podnieta :P Zapewne będzie powtórka z rozrywki i jak nawet wyjdzie jakakolwiek gra w pełni wspierająca DX11.1 to nie dość że różnic nie będzie to do tego czasu swoją premierę będą miały Radeony HD 8xxx i GTX 7xxx

Link to post
Share on other sites

Crysis 1 rozwalił mnie dokumentnie nie było lepszej gry, przeszedłem całą 2 razy potem crysis wars opcja 2 bronie, kozacka, crysis 2 już tak mnie nie zafascynował były wtedy lepsze gry, teraz crysis 3 powalił mnie na kolana jak kiedyś jedynka, czekam na tę gre i na pewno ją kupię myślę że multi też będzie fajny, żeby więszky nacisk był na multi gra mogła by być hitem na miare coda czy bf

 

Ten filmik wymiata zobczacie sami

 

http://www.youtube.com/watch?v=LgQNuKAQWWk

Edytowane przez malboro511
Link to post
Share on other sites

Mnie jakoś nie przekonuje na razie ta gra. Takie strzelanie bez sensu i ta grafika konsolowa...

 

Jestem zdania, że silnikiem, który powinien być rozwijany jest CryEngine 2. To był i wciąż jest wypas... CryEngine 3 to rzucająca się w oczy konsola i nic poza tym. CryEngine 2 był robiony z myślą o pecetach i to widać.

 

W dodatku jeszcze brak obsługi mocnych kart DX10 jest rozbojem w biały dzień. Rozumiem gdyby ta gra wnosiła coś na prawdę przełomowego... A tutaj? Trochę odświeżony silnik, który z powodzeniem działał na np. GTX285 czy moim 8800GTX (przykład Crysis 2). Jeżeli ta gra nie zachwyci to nie kupię ani gierki ani nowej karty graficznej.

Link to post
Share on other sites

Crysis 1 rozwalił mnie dokumentnie nie było lepszej gry, przeszedłem całą 2 razy potem crysis wars opcja 2 bronie, kozacka, crysis 2 już tak mnie nie zafascynował były wtedy lepsze gry, teraz crysis 3 powalił mnie na kolana jak kiedyś jedynka, czekam na tę gre i na pewno ją kupię myślę że multi też będzie fajny, żeby więszky nacisk był na multi gra mogła by być hitem na miare coda czy bf

 

Ten filmik wymiata zobczacie sami

 

http://www.youtube.com/watch?v=LgQNuKAQWWk

 

polecam zobaczyć filmik w lepszej jakości

http://www.gamersyde.com/news_crysis_3_gameplay_preview-13683_en.html

 

jeśli okaże się ze te opublikowane wymagania są prawdziwe to znaczy ze bardzo dobrze zoptymalizowali c3 :)

 

 

lewy648

głupoty opowiadasz straszne. ce3 jest pod każdym względem lepszy od ce2. To co widzieliśmy w crysisie 2 ty tylko namiastka możliwości tego silnika, dopiero crysis 3 wyciska więcej(ale wciąż da się jeszcze więcej o czym pewnie przekonamy się po wyjsciu next genów) i bez wątpienia na dzień dzisiejszy rozwala graficznie wszystko co do tej pory wyszło.

Link to post
Share on other sites

lewy648

głupoty opowiadasz straszne. ce3 jest pod każdym względem lepszy od ce2. To co widzieliśmy w crysisie 2 ty tylko namiastka możliwości tego silnika, dopiero crysis 3 wyciska więcej(ale wciąż da się jeszcze więcej o czym pewnie przekonamy się po wyjsciu next genów) i bez wątpienia na dzień dzisiejszy rozwala graficznie wszystko co do tej pory wyszło.

 

Wulfen ma rację, wersja 3.4.3 z dx11 po prostu gniecie CE2 pod każdym względem :P W C2 ten silnik jest nieco okrojony, mam nadzieję , że w Crysisie 3 bardziej wykorzystają jego potencjał. Żeby to zobaczyć trzeba odpalić sobie SDK w dx11 bo żadne filmiki tego nie oddadzą.I Lewy ja bym nie porównywał 8800GTX do GTX285 ...

Link to post
Share on other sites

Może zmieniłbym zdanie gdybym widział Crysisa 2 w DX11. Swoją opinię opieram na tym co widziałem na ekranie swojego monitora, a jak wiadomo posiadając 8800GTX siłą rzeczy nie mogłem widzieć gry w DX11 przez co może trochę przesadziłem z opinią.

 

Nie porównuję 8800GTX z GTX285 (po prostu wziąłem dwie pierwsze lepsze grafy DX10, które mi do głowy przyszły) tylko chodziło mi, iż obie mają DX10 i obie z powodzeniem dają radę z CryEngine 3 w Crysisie 2. Oczywiście 285 radzi sobie wyraźnie lepiej, ale na 8800GTX też grałem sobie przyjemnie na ustawieniach bardzo wysokich w 1440x900.

Edytowane przez Lewy648
Link to post
Share on other sites

W dx9 wygląda jak na konsoli z poprawionymi teksturami i delikatnymi poprawkami, technologia ta sama. Szkoda w sumie , żę nie dali dx10 ale pewnie nie opłacało im się robić 3 wersji :( W dx11 nabiera to trochę innego wyrazu, grafika nie jest taka płaska :) Na filmikach trudno zauważyć różnicę , chyba , że ściągniesz film w full HD nagrany bezstratnie co do jakości :P

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

Proszę zwrócić uwagę że na 8800GTX działają nowe gry wiem bo miałem całą serię 8 i 9, powiem że nowe karty to wielki żart smieszny DX11 który nawet jest na kartach z półki najniższej i wielka promocja MICROSOFTU który to decyduje jaki windows będzie go obsługiwał to chyba żart, kupujesz windows po to żeby był przyszłościowy a nie kosztuje on mało tylko spore pieniążki jak na Polską śmieszną wypłatę. Crysis 3 może być bardzo dobrą grą ale na pewno nie urywa glowy, będzie Bf4 jeżeli chodzi o BF3 jak dla mnie za mało kolorów wszystko to jako takie przejedzone na dzisiejszy dzień, Cod jest bardziej graficznie kolorowy ale za to mnie nie kręcą małe mapki typowego cs, tak żle i tak nie dobrze, po premierze guild wars 2 zwatpilem w gry MMO a jak by nie patrzeć to właśnie pc jest odsuwany na dalszą pozycję a tak czy tak żądzą konsole, której nie mam i na których jest więcej hitów niż na pc. Chciał bym dodać że DLC to zdzieranie tylko kasy z ludzi dadzą pare mapek i już krzyczą 40-50zł nie wiem jak ludzie kupują dodatki oddzielnie jak maja za 95zł całe PREMIUM do BF3, pytam gdzie rozum a logika? Obecna grafika PS3 do komputerów to jak niebo a ziemia, kto porównuję z pecetem albo jest ślepcem albo ma starego peceta i nie wie co to max detale, największym zagrożeniem dla komputerów to przyszły ps4 który będzie miał taką grafę która starczy na parę lat i zmiażdży pecety jak zwykle.

Edytowane przez malboro511
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Czyli co? Crysis 3 będzie obsługiwał tylko karty graficzne z DX11?

 

Aa doczytałem wymagania, rzeczywiście karty graficzne z obsługą DX11 tylko. To dziwne, gra będzie na konsole a one niby nie mają DX11, więc jak to możliwe? Chyba, że ja o czymś nie wiem.

Edytowane przez radek0406
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...