Skocz do zawartości

[MULTI] Crysis - seria


Recommended Posts

Moim zdaniem nie ma co sie martwic przecierz nie dadza only direxct11 lol textury hd i inne bajery tez i gra za pare miechów jak wyjdzie takich patch bedzie ladniejsza niz crysis 1 > zreszta crytek wiele razy pisal ze wykorzysta potencjal kart typu gtx 580

no ale trza czekac ;/

Link to post
Share on other sites

no cos watpie ze wykorzystal przeszlem wlasnie dzis do godziny 14 cała gre i textury w grze sa najwieksza bolaczka tej gry ogulnie gra wyglada o jakies 30% słabiej albo wychodzi na to ze optymalizacja słaba skoro miedzy ustawieniami wysokimi a extremalnymi sa bardzo małe ja na swom 4850 gram w full hd ustawienia wysokie a extremalne nie ma róznic prawie a muli jak nic od razu ;d jak nie dadza textur hd i direxcta 11 jak obiecywali to fail bo wtedy bym kupił nowe podzespoły a tak nie ma co

no ale gra sama w sobie jest juz duzo lepsza niz jedynka ale grafa razi ;/

Link to post
Share on other sites

Wersja kolekcjonerska może mieć płytkę z soundtrackiem ale nie jestem pewien, a muzyczki możesz sobie posłuchać z poziomu Dodatków w MENU samej gry.

No tak, tylko menu gry nie wrzucę sobie na iPoda, żeby móc pójść z tym na spacer ;)

Link to post
Share on other sites

Mam pytanie was też, co chwila wywala z serwera i pisze utracono połączenie... i tu parę różnych tekstów. Już nie wiem czy to coś u mnie czy z grą

 

Mam dokładnie to samo, nigdzie nie mogę znaleźć informacji, jak owemu problemowi zaradzić...

 

- Mam zaktualizowaną wersję gry

- Najnowsze sterowniki

- Re konfigurowałem system

- Re konfigurowałem połączenie internetowe, ustawienia rutera, fabryczne etc.

- Moja konfiguracja komputera spełnia rekomendowane wymagania gry

 

 

Generalnie, gram 5-10 min i występują następujące komunikaty.

 

1. Utracono połączenie z przeciwnikiem. Nastąpiło wylogowanie.

2. Twoja sesja została utracona

3. Nie można połączyć się z hostem

 

 

Proszę o jakieś dobre sugestie.

Link to post
Share on other sites

Nowa wersja Crysis 2 Advanced Graphics Options v1.6

Stąd można pobrać:

http://wasdie.blogspot.com/

 

Dziwi Mnie jedna rzecz w wersji 1.6 :tajniak:

Mamy teraz 4 tryby do wyboru:

-low

-medium

-high

-extreme

 

Po ustawieniu na extreme nie mam tekstur :D

Screen z gry ;)

http://img545.imageshack.us/img545/9972/crysis22011032718214859.jpg

 

Czyżby za słabego muła mam :):P

Link to post
Share on other sites

Dla mnie Crytek dał ciała po całości.

Raz bo obiecywał DX11, a go nie ma. Masa osób była już po preorderach. Totalna wtopa. Dobrze, że odwołałem swoją edycję nano bo dzisiaj musiałbym popełnić rytualne harakiri :D

Dwa. Gra nie jest jak dla mnie w najmniejszym stopniu dostosowana do PC jak to obiecywali przed premierą. Nawet mycha nie chodzi tak jak powinna. Nie ma opcji save w dowolnym momencie. Nie ma opcji graficznych. No jak tak ma wyglądać dostosowanie do pc to brawo.

Trzy. Gra robi wrażenie w pierwszym momencie bo nawalili masę efektów typu HDR, Glare, postprocessing, motion blur itp, których używają jak kamuflażu. Niestety masa takstur jest poniżej poziomu FEAR, a część jeszcze niżej :rotfl:

AI to porażka totalna. Nie wiem czy to powinno się nazywać AI w tym tytule :P

Do tego błedy typu deszcz padający przez sufit, lewitujące ciała i obiekty.

Fizyka i możliwość destrukcji też w śladowych ilościach.

 

Najmocniejszy element gry to naprawde nieźle przedstawiona zniszczona metropolia.

 

Dla mnie osobiście Crysis 2 nie przyniósł przełomu w żadnym aspekcie.

 

Zobacze jakie zmiany przyniesie zapowiadany ewentualny patch na dx11 i z texturami HD. Mam nadzieje, że nie będzie to bubel na odwal się wypuszczony w celu nakręcenia sprzedaży Nvidii.

Link to post
Share on other sites

@Faflucy

Mam to samo na multi - nie mogę połączyć się do sesji a jak już mi się uda to rozłącza (rekorodowe DC po 2 sekundach od odpalenia mapy) i przy kolejnej próbie sypie komunikatami typu "Twój klucz jest używany..." Odpuszczam sobie grę wieloosobową w C2 do czasu jakiegoś konkretnego patch'a.

Link to post
Share on other sites

Nowa wersja Crysis 2 Advanced Graphics Options v1.6

Stąd można pobrać:

http://wasdie.blogspot.com/

 

Dziwi Mnie jedna rzecz w wersji 1.6 :tajniak:

Mamy teraz 4 tryby do wyboru:

-low

-medium

-high

-extreme

 

Po ustawieniu na extreme nie mam tekstur :P

Screen z gry :rotfl:

http://img545.imageshack.us/img545/9972/crysis22011032718214859.jpg

 

Czyżby za słabego muła mam :D:P

For extreme textures to work, turn off MSAA. Some people have noticed an upgrade in texture quality.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...