Skocz do zawartości

[MULTI] Crysis - seria


Recommended Posts

Zawsze zastanawiam się co ludzie widzą takiego w tym DX11. Jedyne co jest ciekawe to teselacja i tyle - reszta to papka marketingowa microshitu. ;) Wszystko byłoby fajnie gdyby nie fakt że powyższy efekt to katorga dla GPU.

 

Taki Crysis 2 utwierdził mnie w przekonaniu że gra nie musi mieć napisu na pudełku "DX11 Compatibile" aby zabawa była przednia. Silnik zoptymalizowany, śliczna grafika i chodzi rewelacyjnie nawet na średnim sprzęcie - czego chcieć więcej ? (może tego aby firmy zaczęły wykupywać silnik/licencję od Crytek do innych gier ;) )

Link to post
Share on other sites

Gra jest miodna, to prawda, ale brakuje mi rozwalania drzew palmowych... ;)

Dzisiaj jadę po 5m kabel HDMI bo posiadany jest za krótki bym mógł PC do HDTV podłączyć... :)

Jeszcze jedno - da się zmienić sterowanie z klawiatury i myszy na pad? ;)

Link to post
Share on other sites

Jeszcze jedno - da się zmienić sterowanie z klawiatury i myszy na pad? ;)

Oczywiście.

 

Dwie godziny zabawy za mną:

+ oprawa wizualna;

+ rozgrywka;

+ fabuła;

+ chce się dalej grać.

 

- poziom trudności, jak na razie poprzeczka jest nisko zawieszona;

- brak kilku animacji (podnoszenie broni, rozwalanie przedmiotów).

Link to post
Share on other sites

uważaj żeby dx11 nie dokonał dzieła zniszczenia na twojej grafice. Poza tym jak na razie wciskanie efektów dx11 do gier kończyło się wzrostem wymagań i często ...... niczym więcej.

DX11 owszem zarzyna karty w FullHD ale ja gram tylko na 1680x1050 więc uno problemo ;)
Link to post
Share on other sites

Zobaczymy co i jak, nie wiem czy slyszeliscie o wpadce z kluczami.

Motyw jest taki, ze czesc osob nie jest w stanie grac na multi ze swoim kluczem - dostaja komunikat, ze klucz jest obecnie uzywany.

 

Zanim zaleje nas lawina pytan, oto rozwiazanie problemu:

 

1. Wejdz w "multiplayer", kiedy zapyta o klucz wprowadz go.

2. Wroc do single player

3. Wejdz w "multiplayer" ponownie wprowadzajac klucz.

4. Graj ;)

 

CryTek juz pracuje nad patchem, aby to rozwiazac.

Link to post
Share on other sites

ja myśle że dx11 wszystko jedno w jakiej rozdzielczości grasz, odpal sobie metro chociażby. Prawda że jeśli już są jakieś gry w których ten dx11 widać to chodzą koszmarnie. Bo jeśli chodzi o taki dx11 jak jest w dirt 2 czy w BBC2 to ok tylko szkoda że go nie widać.

Link to post
Share on other sites

Gierka niezla, jest jeszcze troche bledyw, jak ciala lezace w powietrzy, helikoptery przelatujace przez budynki no i to AI przeciwnikow... zadan rewelacja, ale gra nawet na Dx9 wyglada cudnie, tylko czekac na patcha do dx11 i wiooooooo :-) Pozdro dla wszystkich co maja ofc originale gry ;]

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj pierwszy raz odpaliłem. Grafika po prostu miażdży. Opad szczęki gwarantowany. Grafika jest po prostu przzzeeeedcuuudna. Killzone 3 nie ma nawet malutkiej szansy z C2 :) . Takiego NY już bardzo dawno nie widziałem. Może w GTA IV ale C2 zawstydził GTA IV i pokazał jeszcze ładniejsze NY ;) . Moim zdaniem gra ma zasłużyła na te 95% średnich ocen :P

Link to post
Share on other sites

ja przy moim kompie co w profilu, rozdzielczosc 1920:1080 i srednie detale (teoretycznie mozna wybrac ustawienia: gracz, zaawansowane i hardcore), i wszystko wyglada cudnie, klatki od 45-60 ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...