Skocz do zawartości

[MULTI] Crysis - seria


Recommended Posts

W Crysis Wars, ten kto użył cloaka, zostawał momentalnie sprowadzony do parteru. Tu widzę, zapowiada się na to samo.

Nie grałem w Crysisa MP ale czytałem właśnie podobne opinie. "Pro" gracze uważali, że korzystanie z skafandra za noobskie i wyzywali graczy korzystających z niego.

W demie C2 takiego wyzywania zbytnio nie widzę ale z kolei mam wrażenie że większość ludzi uważa się za PRO graczy i w ogóle nie korzysta z możliwości jakie oferuje nanoskafander. A przecież tych jest multum! Chyba żadna inna gra nie ma czegoś takiego. Jeśli komuś nie podoba się taki styl rozgrywki niech gra w CSa lub CODa 2 - tam nie ma żadnych perków, serii ofiar, dodatków itp.

Link to post
Share on other sites

Jestem tego samego zdania. Nie chcesz tych bajerów - graj w CS-a. Ludzie są dziwni. Jak wyjdzie MW2, które jest podobne do MW1, to narzekanie, że to to samo. Jednocześnie zaraz chcą z tej gry zrobić CS-a przez jakieś durne zasady ESL. :)

W Crysisie właśnie fajny jest ten skafander. Powiew świeżości.

Link to post
Share on other sites

Saiya-jin dobrze gadasz.

Jednocześnie zaraz chcą z tej gry zrobić CS-a przez jakieś durne zasady ESL.

Gdzieś czytałem, że nie można używać nawet celowników laserowych, bo... lepiej się przez nie celuje. Istna paranoja :):)

 

I powtórzę moje pytanie:

Czy dzisiaj jest ostatni dzień grania w demo? Słyszałem, że jutro już odłączą serwery i nie będzie dało się grać. Czy to prawda? Bo teraz nie mogę znaleźć żadnych info na ten temat.

Link to post
Share on other sites

Z tym P90 jest po prostu tak, że ta broń jest zauważalnie lepsza od innych. I tak każdy by z nią biegał, a jeśli jest zakazana szanse są +/- równe bo żadna z broni się nie wybija.

A noob-tuba to po prostu fart, spamujesz tym na prawo i lewo gdzie się tylko ktoś poruszy.

 

A zasady ESL są po to by po prostu nie farcić i zrównać szanse, a nie że ten ma last standa i mnie zabił ;)

 

Hmm, no nie wiem, kiedyś grałem w lidze Crysis Wars w zastępstwo kolegi i jakoś nie było wyzywania że noob z cloakiem biega :hahaha:

 

Łee, demo się za 2h kończy a ja nie pograłem :wariat:

To będę musiał pobrać betę i zobaczyć czy to można kupować :P

Jeszcze myślę nad Total War: Shogun 2...

Link to post
Share on other sites

To będę musiał pobrać betę i zobaczyć czy to można kupować

Na początku byłem sceptycznie nastawiony do C2, inny klimat(brak dżungli) pograłem troszkę w betę i według mnie jest bardzo grywalna i niczym nie ustępuje jedynce,jak na ironie dzięki becie EA zyskało nowego klienta.

Link to post
Share on other sites

Ciekawe porównanie. Zwłaszcza jak popatrzymy na same konsole. "Low" versus "medium", czyli PlayStation 3 versus XBOX 360. W przypadku konsoli Sony nawet obiekty znajdujące się blisko gracza nie posiadają ostrych, wyraźnych krawędzi. Rozmyta papka... Crytek wzorował się chyba na Killzone 2, i 3.

 

Wersja przeznaczona na komputery stacjonarne nie szokuje, wręcz rozczarowuje. Bije konkurencje, ale...

Link to post
Share on other sites

po prostu na ps3 jest nieco nizsza rozdzielczosc. na xboxie jest 1152x720 na ps3 1024x720, poza tym wersja na ps3(demo) ma duze problemy z plynnoscia czego nie widac na filmiku. z drugiej strony patrzac na to porownanie wersja ps3 bardziej przypomina ta z pc. np w 2 porownaniu tylko na xboxie pojawia sie jakas dziwna mgla ograniczajaca widocznosc...

 

grajac w bete(pc) z technicznych rzeczy moglbym sie przyczepic do 2 rzeczy. fizyki i trawy no moze jeszcze niektorych tekstur(przydalyby sie chociaz 2 tekstura nadajaca detali jak w jedynce), niech to poprawia a bedzie super.

Link to post
Share on other sites

 

W rodzimej wersji Crysisa 2 usłyszymy takich znanych aktorów, jak Piotr Machalica, Krzysztof Stelmaszyk, Bartosz „Fisz” Waglewski i Michał Milowicz. Zlokalizowana edycja gry dostępna będzie na PC, PlayStation 3 i Xboksie 360. Ponadto na pierwszych dwóch platformach gracze będą mogli zagrać w angielską wersję produkcji.

Link to post
Share on other sites

W rodzimej wersji Crysisa 2 usłyszymy takich znanych aktorów, jak Piotr Machalica, Krzysztof Stelmaszyk, Bartosz „Fisz” Waglewski i Michał Milowicz. Zlokalizowana edycja gry dostępna będzie na PC, PlayStation 3 i Xboksie 360. Ponadto na pierwszych dwóch platformach gracze będą mogli zagrać w angielską wersję produkcji.

 

 

Na PS3 nie będzie możliwości wyboru angielskiej ścieżki dźwiękowej bo na BD się nie zmieściło :)

ogarnij się bo sam sobie przeczysz... poza tym to na xboxie nie będzie możliwości zagrania w wersję angielską...
Link to post
Share on other sites

 

W rodzimej wersji Crysisa 2 usłyszymy takich znanych aktorów, jak Piotr Machalica, Krzysztof Stelmaszyk, Bartosz „Fisz” Waglewski i Michał Milowicz. Zlokalizowana edycja gry dostępna będzie na PC, PlayStation 3 i Xboksie 360. Ponadto na pierwszych dwóch platformach gracze będą mogli zagrać w angielską wersję produkcji.

 

 

Na PS3 nie będzie możliwości wyboru angielskiej ścieżki dźwiękowej bo na BD się nie zmieściło :)

ogarnij się bo sam sobie przeczysz... poza tym to na xboxie nie będzie możliwości zagrania w wersję angielską...
No rzeczywiście, nie wiem ale uroił mi się jakiś sojusz z M$ i z góry uznałem że na PS3 nie będzie :) Ehh ten minecraft...
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...