Skocz do zawartości

[MULTI] Crysis - seria


Recommended Posts

kozacko wyglada jak sie idzie przez te tunele pod miastem po kostki w wodzie i jak wywolujemy fale nogami to zostawia refleksy na scianach :D tu juz pojechali ladnie :D

epic :D

 

gram malymi kroczkami bo ne lubie tak na raz przechodzic

mysle ze do srody skoncze ;)

Link to post
Share on other sites

Piratom nie pomagamy :D

Mówi się też, że z debilem lepiej nie dyskutować. Nie chcesz pomóc, nie pomagaj, mam nadzieję, że kiedyś Ciebie też to spotka.

Ci, którzy znają mnie na forum, wiedzą, że piratom też mówię nie, jednak po jaką cholerę miałbym kupować grę, w którą i tak nie mógłbym grać? Więc, dalej proszę o pomoc.

Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

Mówi się też, że z debilem lepiej nie dyskutować. Nie chcesz pomóc, nie pomagaj, mam nadzieję, że kiedyś Ciebie też to spotka.

Ci, którzy znają mnie na forum, wiedzą, że piratom też mówię nie, jednak po jaką cholerę miałbym kupować grę, w którą i tak nie mógłbym grać? Więc, dalej proszę o pomoc.

nie mam zamiaru używać pirackich gier czy innych tego typu rzeczy, ja nie obawiam się o to czy mi wejdzie czy nie bo sprzęt mam dobry

Link to post
Share on other sites

Ale na co to robić ? Niechaj kupują w ciemno. Ja w sumie kupuje tylko to co wiem że będzie świetne, i między innymi crysis 3 jest jedną z tych gier, szkoda tylko że multi strasznie szybko się nudzi ;/

Link to post
Share on other sites

To sobie ściągnij EVGA Precision, on wyświetla dobrze. W Max Payne 3 MSI Afterburner pokazywał mi jakieś kosmiczne wartości FPS 500-700  :roll:  pomimo tego że grałem z włączonym v-sync. Dopiero EVGA Precision wyświetlał stałe 60. Do tego HwInfo i można sobie wyświetlić zużycie CPU, RAM, itd. :]  

Link to post
Share on other sites

sprawdziłem tego nowego patcha i nadal nie dodali obsługi SLI  :[ 

widocznie nie czują potrzeby wspierania sli, może kiedyś dodadzą zależy czy im się to opłaca, jakie karty u ciebie w sli chodzą

Edytowane przez wiwat
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Chciałbym poddać lekkiej dyskusji pewien fakt z tym związany. Mam tu przykład testu, na którym widać, że jednak SLI działa w C3. To teraz, skoro wam nie działa to albo macie coś nie tak, albo "test" jednak kłamie. A jak przeglądam google to też widzę, że ludzie piszą iż jednak nie działa. Test titana wprawdzie, ale to bez znaczenia.

 

http://www.brightsideofnews.com/Data/2013_2_21/GeForce-GTX-Titan-SLI-Review-Crysis-3-and-Battlefield-3-vs-HD-7970-GHz-Edition/Crysis3_689.jpg

Edytowane przez effendi360
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...