Skocz do zawartości

[MULTI] Crysis - seria


Recommended Posts

Może ktoś posiada GTX670 SLI i może mi powiedzieć przy jakich ustawieniach może grać?
Aktualnie w 1900x1200 wszystko na bardzo wysoko, SMMA średni i dwie zakładki z cieniami na średni poziom fps nie spada poniżej 45.
Bardzo mi po głowie chodzi druga grafika 670 by zrobić SLI, co o tym sądzicie, na co będę mógł liczyć gdy dokupię drugie GPU?

Link to post
Share on other sites

Może ktoś posiada GTX670 SLI i może mi powiedzieć przy jakich ustawieniach może grać?

Aktualnie w 1900x1200 wszystko na bardzo wysoko, SMMA średni i dwie zakładki z cieniami na średni poziom fps nie spada poniżej 45.

Bardzo mi po głowie chodzi druga grafika 670 by zrobić SLI, co o tym sądzicie, na co będę mógł liczyć gdy dokupię drugie GPU?

 

 

Na razie w c3 są problemy z sli/cf :)

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

A ja się zaciąłem i przechodzę crysisa na max ustawieniach i w grze i w tweaku. Mam te 40fps+ ale jeszcze po włączeniu wspomagaczy w telewizorze idzie grać. Killzone się przechodziło w gorszych warunkach i człowiek zębami nie zgrzytał.

Link to post
Share on other sites

Przeglądam wszystkie wątki o Crysis 3 i chyba już mi się pomieszało, jedyne co pamiętam to problemy kolegi z SLI 680, ale nie jestem pewien czy to na tym forum.
Jeżeli nawet są to pewnie z czasem to naprawią, a tak czy siak wydaje mi się że SLI z 670 to dobre rozwiązanie, zamiast sprzedaży i kupienia GTX 690?

Link to post
Share on other sites

Witam jestem po pierwszej misji graficznie całkiem przyjemnie ,sterowanie też przyjemne,Fajnego smaczku dodaje łuk (grałem w dwójkę tam go o ile pamiętam nie było)Duży wybór broni na starcie to też duży plus. Tutorial na początku zajmuje 5 min a znacznie ułatwia rozgrywkę polecam.

Edytowane przez jaguarpl
Link to post
Share on other sites

Ja dziś 5 godzin grałem. Wszystko ustawiłem na średnie, rozdz. 1080p, AA to drugie od końca i mam stałe 30FPS. Jutro ją dokończę i zapominam o tej grze. Druga część mi się bardziej podobała, tutaj nie czuć wgl klimatu tego miasta. Co do grafiki, to w ustawieniach średnich wygląda lepiej niż wszystko co przez ostatnie dwa lata grałem w high/ultra.

Link to post
Share on other sites

radek0406 ty masz podkręconego tego PII? czy na stocku lecisz? Dlaczeg pytam, robiłem testy dla HD7770 przy 3,4 i przy 4,0GHz, a karta wydajnościowo podobna do tego gtx460 i co się okazało, w 90% gier prawie zero przyrostu wydajności  (1-2 fps), jednak w BF3 czy demo Crysis 3 minimalny fps był wyższy po OC

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

Grę ukończyłem, licznik pokazał 12h z tym że niektóre misje jechałem po 2 razy, Mogła by być dłuższa, jedyne czego mi zabrakło to jakiegoś levela w klasycznej dżungli żeby pokazać jak się prezentuje na podrasowanym ce3 nawet fabularnie bym to powiązał tak że w dwójce tara strickland mówiła że inwazja zaczęła się od katastrofy tunguskiej kiedy to obiekt nie wiadomego, pochodzenia spadł na ziemię, zrobiłbym jakąś retrospekcję w tamtych leśnych terenach na wprowadzeniu i by była jeszcze z godzinka grania :), Na pewno jak wydadzą patch poprawiający to i owo to zasiądę jeszcze raz, Z wszystkich 3 częśći mimo wszystko jak dla mnie najlepsza część pierwsza.

Link to post
Share on other sites

Ja lubię krótkie gry, tak na 1-2 podejścia. W ogóle zauważyłem, że od jakiegoś czasu włączam grę i po 10 minutach nie chce mi się grać, bo robię w niej to samo co robiłem już milion razy w innych grach. Może już za stary na gry jestem i na siłę gram.

Jutro kończę C3 i czekam na Tomb Raider do 5 marca. Jeszcze nigdy nie skończyłem nic z tej serii, to może nie będzie mnie tak przynudzać jak te FPSy.

Link to post
Share on other sites

Ja dziś 5 godzin grałem. Wszystko ustawiłem na średnie, rozdz. 1080p, AA to drugie od końca i mam stałe 30FPS. Jutro ją dokończę i zapominam o tej grze. Druga część mi się bardziej podobała, tutaj nie czuć wgl klimatu tego miasta. Co do grafiki, to w ustawieniach średnich wygląda lepiej niż wszystko co przez ostatnie dwa lata grałem w high/ultra.

AA ustaw na FXAA albo SMAAx1 nie ma sensu więcej. Hmmm... stałe 30fps? U mnie 1680x1050 wszystko Wysokie + Woda B.Wysokie + Tekstury Wysokie. Od 30 wzwyż. Zazwyczaj okolice 38-45 ze spadkami do 30fps ale czego oczekiwać po 460tce...

 

Skończona :-) Jak zwykle niedosyt i chciało by się więcej single. Nie wiem czy uważacie podobnie ale dla mnie jedyną wadą tej gry jest jej długość.

@moon - ja na razie przechodzę dwójeczkę a potem wezmę się za C3 :) Bo zagrałem misję pierwszą i ciągnęło mnie do tego żeby grać dalej ale na szczęście się powstrzymałem.

 

Ja lubię krótkie gry, tak na 1-2 podejścia. W ogóle zauważyłem, że od jakiegoś czasu włączam grę i po 10 minutach nie chce mi się grać, bo robię w niej to samo co robiłem już milion razy w innych grach. Może już za stary na gry jestem i na siłę gram.

Jutro kończę C3 i czekam na Tomb Raider do 5 marca. Jeszcze nigdy nie skończyłem nic z tej serii, to może nie będzie mnie tak przynudzać jak te FPSy.

Raczej to kwestia stereotypu... jesteśmy zasypywani strzelaninami i po prostu robimy ciągle to samo... po prostu strzelamy... I robi się to nudne... niech zrobią ciekawego cRPG połączonego w styl Crysisa i do tego długiego z otwartym terenem :) Wtedy to będzie inna gra :D Coś na wzór FC3 (główny wątek i mnóstwo zadań pobocznych)

Link to post
Share on other sites

 

AA ustaw na FXAA albo SMAAx1 nie ma sensu więcej. Hmmm... stałe 30fps? U mnie 1680x1050 wszystko Wysokie + Woda B.Wysokie + Tekstury Wysokie. Od 30 wzwyż. Zazwyczaj okolice 38-45 ze spadkami do 30fps ale czego oczekiwać po 460tce...

 

Mam ustawione SMAAx1 i 30FPS jest. Nie wiem o co chodzi, może Fraps źle pokazuje wyniki :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...