Skocz do zawartości

[MULTI] Crysis - seria


Recommended Posts

Gość effendi360

Nie wiem co oni z tą grą zrobili od czasów bety ale pierwsze widzę, żeby beta lepiej chodziła niż wersja pełna.

Vsync świruje i tylko jak gra jest w oknie, to działa poprawnie nie próbując robić locka 30/60. Na dodatek w becie gra korzystała z wszystkich 8 wątków a tu widzę, 4 pozostają cały czas na 0%.



Jedyne dla mnie optymalne w tej chwili rozwiązanie to adaptive vsync i lock na 30 klatek, które mam wtedy cały czas na maksymalnych ustawieniach z tweakami.

Link to post
Share on other sites

Lipa, miejmy nadzieje że to poprawią szybko... 

 

Instaluje mi sie własnie aktualizacja sterów, może coś pomoże.

 

Tak z innej beczki to na takim zestawieniu nie powinno być raczej problemów z grą na wysokich detalach ?

Na maksymalnych na pewno będą problemy, bo mocno podkręcone 7970 GHz się tam potrafią dławić. 

Link to post
Share on other sites

No więc zaspoileruje

Gdzie pojawili się Koreańczycy nie wiem... Cell objęło kopułą NY by bronić swojego źródła energii , które się tam znajdowało. To źródło daje im monopol na ...panowanie? Tak do tej pory to zrozumiałem, dopiero grę zaczynam :D

 

Link to post
Share on other sites

Po uruchomieniu gry polecam włączyć >> poprzednio w Crysis. Dla tych co nie kumają fabuły i nie ogarniają tam jest retrospekcja 2 części w postaci filmiku. Grę już przeszedłem krótka dynamiczna całkiem ciekawa fabuła, ale moim zdaniem pod koniec to już przesadzili chłopaki  :rotfl:. Prorok to naprawdę chodząca maszyna do zabijania wszystkiego.

Link to post
Share on other sites

Też mam ten problem, w drugiej misji Canyon już chodzi lepiej, ale jak wczytuje się dalszy teren to scina, lub jak zaczynam walkę to ścina i potrafi z 40-60 fps zrobić się mniej niż 20 ;/ Zainstalowane najnowsze sterowniki 13.2 Beta 6.

 

Mam to samo niestety i ta aktualizacja beta "coś" tam pomogła ale nadal są ścinki że się grać odechciewa.. :/

Edytowane przez Grish
Link to post
Share on other sites

jego osobowość przetrwała w nanokombinezonie, a nosiciela wymienił jak części zamienne, cytaty z Crysis 3

 

dokładnie to zabił się specjalnie :) bo Cepid A***a przejmował nad nim kontrole i potrzebny był świerzak który wejdzie w kostium z już ulepszonymi częściami czyt. > komórki które chronią nanokombinezon i rozwijają go ;) < Prorok to po części >Cepid/Maszyna/Kawałki człowieka ;). Swoją drogą motyw nanoskafandra jest genialny i powinna być ekranizacja moim zdaniem. ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

nie tylko twoim ;)

 

No właśnie a zamiast tego ktoś już sobie ukradł projekt kostiumu(jego wygląd) i częściowo umiejętności do kina klasy... DNO ;/ niestety >> 

>> polecam zatrzymać na 1:54 >> identyczne sploty jak w NANOSUIT 2.0 ale taka chudzinka trochę  :P No i hełm jak jakieś wiadro no porażka.... :cry:  całe ciało super zrobione ale ten jego hełm to serio psuje cały efekt :!:
Link to post
Share on other sites

Poczekajmy na patcha od Crytek'a. Tymczasem proponuje pobawić się tym :

No to tak :


1.Robisz kopię zapasową plików autoexec i systemcfg z folderu z grą. Następnie pobierasz i wypakowujesz http://secure.mycrys...5a6a04c2a314339


2.Wrzucasz do Origin/C3


3.Otwierasz i ustawiasz jak chcesz :D Tutaj mój config


    Spoiler
    

http://img341.imageshack.us/img341/8128/aaaconfig.jpghttp://img832.imageshack.us/img832/2690/aaaconfig2.jpg


4. Klikasz Apply Settings i podajesz ściężkę gdzie podana jest gra (Origin/C3), zapisujesz


5.Grasz :D

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

Przeżyłem szok... niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego w 3D (aktywnym!) mam więcej klatek niż w 2D przy tych samych ustawieniach? Nawet jeśli obraz generowany jest SBS to mimo wszystko każdy efekt (mimo iż w mniejszej rozdziałce) renderowany jest 2-krotnie. 

Link to post
Share on other sites

Przeżyłem szok... niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego w 3D (aktywnym!) mam więcej klatek niż w 2D przy tych samych ustawieniach? Nawet jeśli obraz generowany jest SBS to mimo wszystko każdy efekt (mimo iż w mniejszej rozdziałce) renderowany jest 2-krotnie. 

zjeb..ana optymalizacja, niedopracowana gra? hmm, faktycznie ciężko samemu do tego dojść :o

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...