Skocz do zawartości

[MULTI] Crysis - seria


Recommended Posts

Krok po kroku. Odpalasz flyvpn i wybierasz server singapoure dopiero wtedy odpalasz orgin i gra juz powinna byc odblokowana wtedy przechodzisz w offline i odłaczasz neta wtedy juz flywpn nie jest potrzebne, najwazniejsze to wybrac serwer z singapuru

 

PS no i oczywiscie orgin musi byc wyłączony jak odpalasz flywpn, włączasz go dopiero jak się połączysz juz z serverem w singapurze

Edytowane przez zyga101
Link to post
Share on other sites

Niestety nie wiem czemu wam nie działa, pomysł wziąłem od użytkownika pclab o nicku halflife2004 z tego co wiem chyba też jest na tym forum i może potwierdzić że to działa, Odnośnie samej gry im dalej tym bardziej szczena na glebie, Jestem na poziomie z tamą z filmików "7 cudów...", gram na poziomie veteran, 3 na 5 możliwych do wyboru i dla mnie jest spore wyzwanie, trzeba trochę pokombinować. Wszystkim odradzam grę w polskiej wersji językowej bo leży i kwiczy. Jest już paczka do pobrania "zangielszczająca" grę łącznie z filmikami

Link to post
Share on other sites

To chociaż przejść na razie po angielsku bo mówię wam zgroza :). Psycho brzmi jak by miał permanentne zatwardzenie, i te twarde "ku**a" :D, może by gdzieś napisać żeby udostępnili też eng do pobrania na orgin ?? tylko gdzie

 

Hazen niestety tak jest a nawet gorzej, ludzie cell'a brzmią tragicznie i te kwestie typu " koleś kamuflarz ci nie pomorze"

Edytowane przez zyga101
Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

jedynka chyba miała wersję językową angielską i napisy polskie do tego, na napisy nie zwracałem uwagi, ale podłożony głos był świetny, Maximum Strenth, Cloak engeged, Maximum Armor xD

Edytowane przez JonathanArcherPL
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...