Skocz do zawartości

[MULTI] Crysis - seria


Recommended Posts

1.2 Changelog

* - “Press Start to Begin” has been changed to “Press Enter to Begin” on the main menu

* - Ping changes in server browser - no ping for anyone now (all 0)

* - Fixed crash if getting force disconnected from a dedicated server (although the force disconnect issue has been resolved anyway)

* - Account creation now works properly

* - G35 headset fix now implemented

* - People not able to sign in with certain characters such as “-“ or “numbers” in their username, now can

Link to post
Share on other sites

Po co mają wypisywać co poprawili skoro to Demo? Prawie jak Open Beta:P

Po to, aby przekonać nieprzekonanych. Pokazać, że w wersji finalnej danego problemu nie będzie. Będzie kilkanaście innych...
Link to post
Share on other sites

wczoraj w nocy grałem i znowu się wkurzałem nie wiem czy ktoś ma jakieś kody czy coś ale jestem dwa metry od gościa strzelam pierwszy serią koleś dostane 3 razy i nie dość że nie pada to jeszcze oddaje jeden strzał i ja leże ku.. o co tu biega...

mam jedno pytanie jak się zostawia te hologramy?

Link to post
Share on other sites

wczoraj w nocy grałem i znowu się wkurzałem nie wiem czy ktoś ma jakieś kody czy coś ale jestem dwa metry od gościa strzelam pierwszy serią koleś dostane 3 razy i nie dość że nie pada to jeszcze oddaje jeden strzał i ja leże ku.. o co tu biega...

mam jedno pytanie jak się zostawia te hologramy?

1. Też tego nie kumam, też tak mam (myślałem, że to przez to, że ja strzelam zazwyczaj w niższe partie ciała a oni ładnie celują już w okolice głowy?)

2. Nie wiem czy jest inny sposób, ale ja naciskam "2" drugi raz i się zmienia tryb broni na hologram, potem ponownie by go wyłączyć.

Link to post
Share on other sites

największą głupotą była jak koleś dostał po drodze kilka kulek podbiegł do mnie RAZ mnie jebnął z łokci ai zabił!! KU... kto pracował nad tą grą??? parodia walnięcie kolbą rozwiązuje wszystkie problemy w tej grze to jakaś kpina masakra

PS. może dziś na 22 jakaś ustawka na meczyk tylko dla benchmarkowców?

proponuje o 22 spotkanie tutaj wybierzemy serwer i zagramy:)

Link to post
Share on other sites

jesli jestes niewidzialny i nacisniesz fire to automatycznie poziom energii spada do 0 = 1 kulka i nie zyjesz. czy to az tak ciezko zrozumiec? jestes niewidzialny, widzisz wroga, naciskasz armor mode ( lub cloak off ) i dopiero fire. poziom energii w tej grze jest najwazniejszy.

Link to post
Share on other sites

sa tez lepsi od Ciebie. z tego co widze to jestes raczej casualem, a jest cala masa ludzi grajacych swietnie w inne gry i maja cos czego sie nie da zastapic niczym - doswiadczenie, ogranie, pojecie, skill - nazywaj to jak chcesz.

co do grania po 22giej to moge, moj nick macie na screenach.

Link to post
Share on other sites

no zawsze znajdzie się ktoś lepszy od Ciebie ameryki nie odkryłeś są ludzie dla których cs czy tego typu gry to całe życie chodzi mi tylko o bezsens niektórych sytuacji

zagraj dzisiaj takiego kozaka udajesz

nie piszę że jestem mistrzem tylko przyznaje że początkujący ale idzie mi coraz lepiej:)

wiadomo do takich jak ty to jeszcze mi daleko ale ty pewnie dniami i nocami grasz w takie gry to nie ma co się dziwić że masz doświadczenie

konto gry kupie oryginał oczywiście się zachowa ze wszystkim statystykami nabitymi w demie?

Link to post
Share on other sites

po 1 to sam sobie przeczysz bo zarzucasz mi, ze udaje "kozaka" tylko po to zeby chwile pozniej napisac, ze Ci do mnie jeszcze daleko. zdecyduj sie w koncu. gram srednio, EOT.

po 2gie - nic zlego nie mialem na mysli piszac, ze jestes "niedzielnym graczem" bo taka jest prawda. wiele osob nie potrafi zrozumiec jak cos sie stalo bo skoro oni tego nie potrafia to sie po prostu tego zrobic nie da. ergo = musza oszukiwac. oczywiscie to nie jest prawda. owszem jest pelno oszustow ale jest tez cala masa ludzi grajacych po prostu dobrze.

ten wystep a'la "drama queen" byl troszke niepotrzebny patrzac na Twoje lata wiec proponuje dac na luz :)

po 3 - nie, staty z dema nie przechodza. zaczniesz gre od 1 lvl. inaczej kupowanie wersji specjanej nie mialoby sensu - zaczynasz gre od 5 poziomu i dostajesz jakies duperele za free typu extra XP, digital camo na bron i nie pamietam co jeszcze.

Link to post
Share on other sites

Według mnie nie warto kupowac pre-ordera bo hologram jest mało przydatny ,juz bardziej by mi odpowiadał granatnik czy cos ten tego ,mysle ze będzie w pełnej wersji ,kamuflarz na scara po co ,skoro i tak mozesz odpalic stealth-a ,a 5lvl to można zdobyć w godzinke :)

Link to post
Share on other sites

hologram chyba i tak jest do zdobycia, a jesli chodzi o jego przydatnosc to mylisz sie :)

swietna rzecz jesli chcesz odciagnac od siebie uwage lub jesli chcesz aby przeciwnik Ci sie wystawil ( po strzale znika maskowanie/widac go na radarze o ile nie uzywa tlumika ). ogolnie przydaje sie.

co do tuby to... noob tube cos Ci mowi? :D

Link to post
Share on other sites

Już nawet wersja z DX9 dosłownie miażdży wersję konsolową. Popatrzcie tylko na te tekstury rozmazane a na PC ostrze jak żyleta. Co będzie jak wydadzą patcha DX11 to już wolę nie opowiadać :ciekawy:

 

EDIT: Z resztą doskonały przykład jak konsole są przestarzałe.

Link to post
Share on other sites

Z tą żyletą to bym nie przesadzał... Jest średnio.

Za dużo HDR.

A kartonowe domki poza mapą które na konsolach wyglądają śmiesznie? Na PC dostały tylko jeszcze oświetlenie. I to ma być wydajność PC? Kupie tanio PS3... :)

To sobie kupuj.....
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...