Skocz do zawartości

Reklamacja telefonu z pękniętym ekranem


Recommended Posts

Od pól roku jestem posiadaczem huawei'a p9, telefon spisywał się całkiem dobrze, aż do pewnego czasu wysiadło mi gniazdo słuchawkowe oraz gniazdo ładowania "nie trzyma" kabla tak jak powinno. Inaczej mówiąc czuć jakieś luzy i przy lekkim poruszeniu kabla telefon przestaje się ładować. Oczywiście trzeba wspomnieć o tym, że quick charge rzecz jasna nie działa :). Miałem zamiar oddać telefon na gwarancję, ale czekałem na moment w, którym dostanę telefon firmowy. Owa "firmówka" wpadła w moje ręce, ale z braku czasu przekładałem wizytę w serwisie do końca tygodnia, niestety dzień przed planowaną wizytą p9 spadło na kostkę brukową i pękł mi ekran. Podobną sytuacje miałem kiedyś z moim samsungiem s6,  nie działało ładowanie, lecz z racji pękniętego ekranu nie chcieli mi naprawić problemu z ładowaniem z tytuły gwarancji . Musiałbym zapłacić za wymianę pękniętego ekranu i wówczas serwis z tytułu gwarancji zrobiłby mi to ładowanie. Czy waszym zdaniem serwis może też tak samo postąpić w sprawie mojej p9? Czy takie działanie jest nieprawidłowe?

Link to post
Share on other sites

Ale dziwi mnie taka logika, przecież awaria gniazda słuchawkowego oraz ładowania nie jest uszkodzeniem mechanicznym, także powinni to naprawić, a że dodatkowo już jest ekran pęknięty to nie jest mój problem, bo mogę używać smarfona z pękniętym ekranem, a bez możliwości ładowania raczej nie :(. Ile waszym zdaniem może kosztować wymiana ekranu i czy wgl. opłaca się wymieniać ekrany w dzisiejszych smarfonach czy zapomnieć i kupić nowy?

Link to post
Share on other sites

Żeby naprawić gniazdo słuchawkowe muszą przecież telefon odebrać, a co jeśli jeszcze bardziej Ci popsują wyświetlacz? Do kogo będziesz miał wtedy pretensje? Wymiana ekranu to od 500zl w górę.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...