Skocz do zawartości

który zasilacz lepszy


Recommended Posts

do wyboru mam

OCZ ModXStream Pro 600wat a 300 ałotych

albo HundKey Jumper 550 wat za 270 złotych

na giełdzie polecali mi tego Hundkay-a i tez bym sie skąłniał bardziej do tej opcji ale warto zasięgnąć jaszcze opinii internautów :D

 

więc czekam na wasze zdanie :]

Link to post
Share on other sites

Ja bym wybrał OCZ pomimo tego, że nie trzyma idealnie napięć. dlaczego? Ma 2 mocne linie 12V (każda po 25A). natomiast Huntkey 4 ale odpowiednio 16A, 16A, 14A, 8A.

Jeżeli interesują Cię alternatywy to proponowałbym OCZ SXS2 albo Seasonic S12II-520 520W (wersja modularna nieco droższa).

Link to post
Share on other sites

Przperaszam, że wtrącam się w gusta? ale co ma ta obudowa takiego, że

wolisz przepłacić za zasiłkę? Jak dla mnie to ona nawet 200zł nie jest warta...

-brak przelotek na tył, w ogóle nie ma miejsca za płytą na kable, (bałagan)

-brak szufladek na dyski, (nie podoba mi się wzdłużne ułożenie dysków)

-zasilacz u góry obudowy?

- jak dla mnie ta obudowa pozatym, że może kogoś fałszywie zachęcić świeceniem i bajerami to nie ma nic co powinna mieć obudowa za 300zł...

Link to post
Share on other sites

beznadziejna obudowa bez kitu za 50-60zeta to może być warta uwagi ale nie 3 stówy ja pierd...

ponad 10 kilogramowy złom :(

wentylatory w plastikowych kondomach tego jeszcze nie widziałem jak żyje:P

śmiech na sali ten wentyl na dyski "rozwalił mi trwałą" powietrze ma tam wplatywać przez jakieś dziurki :) juz widzę jak to chłodzi

up@ rikoman jeszcze zapomniałeś o braku jakichkolwiek dziurek w "podłodze" budy takie rzeczy to wg mnie podstawa w budzie za tyle kasy

kogoś tu pociupciało z taką ceną ;)

Link to post
Share on other sites

@lukyeti po prostu tak się zbulwersowałem tym co przeczytałem, że wiele

rzeczy pominąłem.. bo dużo moglibyśmy jeszcze dodać...

...w ogóle brak cyrkulacji itp itd :P:(

a co do ceny, ktoś kiedyś powiedział, że cena takich rzeczy ma być taka za jaką ludzie kupią a nie ile są warte ;) w końcu świeci się i wygląda :) ...

 

Wracając

Jak już chcesz obudowę ze zniżką do 200zł i droższy zasilacz, nie lepiej

dostać dobry model zasiłki w normalnej cenie + dać te 300zł na obudowę:

viewtopic.php?f=20&t=9094&st=0&sk=t&sd=a

jest w czym wybierać :)

Link to post
Share on other sites

ta jest fajna tylko że jak dla mnie za wąska 190mm ale ogólnie ma wszystko czego mi potrzeba,w niej idzie zrobić małe tornado:) "produkt cechuje przede wszystkim znaczny potencjał rozbudowy systemu chłodzenia wewnątrz obudowy, na który złożyć się może nawet siedem 120 milimetrowych wentylatorów"

http://www.proline.pl/?p=AER+PGS+VS-9

idzie ją wyrwać za 160 zł i to jest obudowa a nie tamto "coś"

Link to post
Share on other sites

i tu sie nie zgodzę z waszymi opiniami co do obudowy bo mam w posiadaniu już jeden taki model (w pewnym sensie) i jestem bardzo zadowolony wentylacja sprawuje się dobrze miejsca też nie brakuje...

Jeżeli wyrażacie swoją opinie na temat czegoś czego nie macie to nie piszcie że jest do du*y. Jeśli już to według was to się nie sprawdzi i dla czego a nie od razu to jest złe to złe i koniec.

W ten sposób tworzą się właśnie te głupie stereotypy...

Link to post
Share on other sites

My możemy tylko starać się pomóc.. jeśli nie chcesz skorzystać to oczywiście Twoja wola.

 

Co do obudowy, to tak samo jak z zasilaczami no-name... są do ***, ale

zawsze znajdą się Ci co ich używają i są zadowoleni - bo działa, bo ma naklejkę 800W,

a taki Corsair czy OCZ tylko 500W... a jak działa, ile podziała, to już nie ważne bo w tej chwili działa...

Ta obudowa też działa, a do tego wygląda, a to że cena nie jest współmierna,

co z tego, działa i wygląda... EOT

Link to post
Share on other sites

Wystarczą. Dodatkowo możesz też obciążyć kompa w OCCT. I najważniejsze- nie sugeruj się napięciami podawanymi w programach diagnostycznych np HW Monitor a to ze względu na przekłamania w podawanych wartościach.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...