Skocz do zawartości

Nowe słuchawki do ok 500-600zł do muzyki, i gier


Recommended Posts

Jak w temacie. Moje Shure SRH440 powoli dokonują żywota, prawa słuchawka zaczęła grać sporo ciszej od lewej .. Są świetne no ale chyba powoli nadchodzi ich czas :(

 

Co polecicie do 500-600zł z możliwością dopłaty do 700zł, bądź trochę mniejszą ceną. Wymogi ?

 

Mają mieć duże nauszniki, musza być wygodne, solidne - tak by przetrwały 4-5 lat.Wielkość padów od HM5, o ile dobrze pamiętam, wielkościowo Sennheisery hd 380 mi pasowały tez. 

 

Co do dźwięku ? Pasuje mi ten w Shure, czyli szeroka scena, fajnie zaznaczona średnica i wysokie tony, natomiast chciałbym trochę więcej basu. Konstrukcja oczywiście zamknięta, miękkie, przyjemne pady, bądź możliwość montażu tych od HM5 -> posiadam supersofty na swoich słuchawkach. 

 

I to chyba tyle. Co warto kupić, i czy jest coś sporo lepszego na rynku obecnie, od moich słuchawek. 

 

Edit: Bym zapomniał, słuchawki podpięte będą pod Prodigy Cube Black - złącze 6,3mm

Edit2: Poszukałem i znalazłem: HD9999, SRH840, DT770, ATH-M50X, K550 , co sądzicie ? Rozrzut cenowy spory, ale niekoniecznie muszę mieć najdroższe słuchawki. Co do dźwięku, może ale nie musi być pewna odmiana w stosunku do obecnych. Może być dźwięk trochę ciemniejszy

Edytowane przez ramzesx
Link to post
Share on other sites

Shifted - masz napisane, Prodigy Cube Black. Co do charakterystyki, jak pisałem, może być pewna odmiana, nie jest musem ta średnica dobra, ale fajnie by był basik, trochę lepszy niż w obecnych słuchawkach. No i przedewszystkim wygoda

Link to post
Share on other sites

Nie ma problemu, może być coś innego. Ale napisz, jakie brzmienie musi być koniecznie w nowych słuchawkach, bo tak nie ma żadnego punktu zaczepienia i nie wiadomo, co polecać. Powiedz, na których aspektach dźwięku najbardziej Tobie zależy. Bo skoro nie masz sprecyzowanych wymagań na konkretne brzmienie, tylko chcesz poznać inne, to można wybrać dowolne słuchawki mieszczące się w budżecie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...