Skocz do zawartości

Problem z listą serwerów w CoD 4


Recommended Posts

Dzisiaj rano normalnie wybierałem serwery. Pograłem chwilę. Wyszedłem, zrobiłem nową klasę, wracam do wybierania serwerów, a tutaj pustka. WTF?! Klikam odśwież i nadal pusto. Przeinstalowałem grę - to samo. Punkbuster zaktualizowany. Miał ktoś taki kłopot? Wyłączenie zapory i antywirusów też nie pomaga.

Do tego po przeinstalowaniu gry straciłem profil. No :D .

Link to post
Share on other sites

sproboj zrobic tak masz tam u gory do wyboru lokalny ulubione i internet .oczywiscie szukasz w zakladce internet :D dajesz odswiezanie listy czekasz 5 sec nic sie nie dzieje dajesze szybkie ...jesli znowu nic dajesz znowu zwykle odswiezanie i minimalizujesz gre czekasz jakos min przywracasz gre i dajesz jeszcze raz zwykle odswiezanie i powinny sie sciagnac jesli nie to postaram sie pomoc w jakis inny sposob :]

Link to post
Share on other sites

stary musze ci powiedziec ze zagioles mnie takim banalem :] gram w coda 4 od 2 lat i nie mam pojecia jak to naprawic :D Wiesz powiem ci jedno cierpliwosc i jeszcze raz cierpliwosc ... poczekaj 1-2 dni i moze samo z siebie sie naprawi ...wiem wiem ze podobno samo z siebie nic sie nie naprawia ale pytalem kumpla to mowil ze tez mu zniknely nagle a na nastepny dzien juz byly.Takze sprobuj odczekac jakis dzien,dwa i moze sie pojawia...chyba ze bardzo ci zalezy aby dzis jeszcze zagrac to poszperam po necie i moze cos znajde ... ale watpie.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...