Skocz do zawartości

Pomoc, wymiana gwarancyjna karty GTX 970 Jetstream Palit


Recommended Posts

Witam, Panowie i Panie potrzebuje pomocy, mianowicie mój GTX 970 Jetstream Palit okazało się, że wyzionął ducha, kilka dni temu oddałem komputer w ramach gwarancji.
​W dniu dzisiejszym dowiedziałem się, że karta zostanie wymieniona na nową, tylko w związku z tym, że powyższych już nie sklep zaoferował mi Gainward GTX 1060 6GB.

Pytanie z mojej strony jest takie czy producent narzuca zamiennik, czy to sklep sobie wybiera to co im nie schodzi, bo pytając o wgląd do decyzji dostałem gburowatą odpowiedź w postaci "a z jakiej racji mamy udostępniać wewnętrzną korespondencję". Czy ktoś z Was był już w takiej sytuacji? 
​Ogólnie dochodzą mnie słuchy o możliwości zwrócenia gotówki, swego czasu za kartę zapłaciłem 1588PLN 

Link to post
Share on other sites

Nie wdając się w szczegóły uważam że , oferta sklepu jest bardzo w porządku i nie ma się nad czym zastanawiać .

Na zwrot gotówki raczej nie licz , proponują Ci kartę nowszą , bardziej wydajną , mniej prądożerną , 

a to ile Dałeś za swoją 970-tkę kiedyś , jest mało istotne .

Edytowane przez UncleFester
Link to post
Share on other sites

Ogólnie wydaje mi się to dziwne, gdy rozmawiam z serwisem i chłopak mówi mi, że jak chce to mogę przyjechać i zobaczyć decyzje, a kilka minut później sprzedawca oznajmia mi, że nic nie mogę zobaczyć. Jeżeli na papierze byłoby napisane, że w ramach zamiennika dostaje konkretnie ten model, to bym się słowem nie odezwał, wziął i podziękował.

Link to post
Share on other sites

Nie chca oddac kasy bo beda stratni na marży + ewnetualna róznica ( o ile sie rozliczyli w kasie)  za 1060 tke wzgledem 970 czyli lekusieńko 5 stówek dla nich ;)


Ale dla ciebie jesli nie chcesz karty wyzej to bez róznicy wielkiej .Jetstream na 1060-tce tez ma dobre chłodzenie .Chyba ze wyslesz maila ze chcesz msi gaming bo ta ma najlepsze

Edytowane przez HAKELBERY
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie chca oddac kasy bo beda stratni na marży + ewnetualna róznica ( o ile sie rozliczyli w kasie)  za 1060 tke wzgledem 970 czyli lekusieńko 5 stówek dla nich ;)

Ale dla ciebie jesli nie chcesz karty wyzej to bez róznicy wielkiej .Jetstream na 1060-tce tez ma dobre chłodzenie .Chyba ze wyslesz maila ze chcesz msi gaming bo ta ma najlepsze

 

Gdybym dostał propozycje w postaci tej karty 

http://allegro.pl/nowosc-msi-gtx-1060-gaming-x-plus-9gbps-gra-i6920552257.html

​tez nie robiłbym żadnego problemu. Mam wrażenie, po rozmowach, że wciskają mi to co im nie schodzi.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli sklep oferuje Ci za 970 1060 6GB, niezależnie od producenta, to nawet nie wiem nad czym ty się zastanawiasz? Jeżeli przeszkadza Ci chłodzenie to kolega wyżej Ci napisał co i jak robić. Sprzedaj, kup 1060 3GB z dobrym chłodzeniem - nie zobaczysz nawet różnicy względem ŚP Palita ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...