Skocz do zawartości

Recommended Posts

Pierwszy problem jest taki, że bardzo rzadko, ale jednak GTA "psuje się", konkretnie muszę wkładać odpowiednie płyty do instalacji i używać opcji "Napraw".

Druga sprawa to problem z fps. Mam ciągłe skoki czasami jest ponad 50 czasami 30, a dla porównania kolega z minimalnie gorszym procesorem i równie minimalnie lepszą kartą ma stałe 60 ze spadkami do ponad 50. Mój pc: GeForce GTX 970 4GB, i5 4570, 8 gb ram ddr3

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czym może być spowodowany ten 1. problem, ale drugi to chyba normalka z GTA na PC. Co trzeba zrobić? Są dwa rozwiązania - jak włączy się gra, wszystko się wczyta i wgl. to wyjść do pulpitu (alt+tab, nie wyłączając gry) i spowrotem wrócić do gry, ale ten sposób jest taki średni. Co ja robie zamiast alt-tab? Jak wczyta się gra, wchodzę do ustawień grafiki, zmieniam synchronizacje pionową na jakąś inną niż mam normalnie ustawioną (normalnie mam "pół"), zatwierdza, ekran mignie, później przywracam moje normalnie ustawienie i voila, nie ma tych ścin.

Link to post
Share on other sites

 

 

Jak wczyta się gra, wchodzę do ustawień grafiki, zmieniam synchronizacje pionową na jakąś inną niż mam normalnie ustawioną (normalnie mam "pół"), zatwierdza, ekran mignie, później przywracam moje normalnie ustawienie i voila, nie ma tych ścin.

 Też tak robię bo czasem mam stałe 30 fps, ale chodzi mi o spadki bo skacze mi od 30 do ponad 50

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...