Skocz do zawartości

HD 5870 vs GTX 460 MSI


Recommended Posts

Cześć wszystkim.

 

Chcę kupić nową kartę graficzną. Jestem cholernie niezdecydowany.

Mam do wyboru GTX 460 MSI 1gb, bo słyszałem, że dobrze się kręci i po oc ma wyniki podobne do gtx470, no i jest tania.

 

Drugi wybór to HD5870, ta karta jednak w każdym teście prowadzi, ale nie jestem pewien, czy chcę przepłacać, bo jednak to już stara karta.

 

Nie mam wiecej wyborów, bo ceny są zbyt wysokie.

 

 

Procek: Q8200

Ram: 4gb

Zasilacz:500W

 

Niedługo wymienie procesor i płytę, więc nie zwracajcie na moje parametry za dużej uwagi.

 

 

Co Wy byście wybrali, mając na uwadze stosunek ceny do jakości?

Karta do grania, lubię grać przy ładnej grafice(maks rozdziałka to 1440/900, monitor jest jaki jest). W tym roku wychodzi sporo ciekawych gier i chcę w nie grać tak, jak je stworzono.:hahaha:

 

 

Muszę się zdecydować do wieczora. Dzięki za każdą odpowiedź.:hahaha:

Link to post
Share on other sites

Szczerze polecam HD5870, mam referenta gigusia, i mimo mojego średniego procka (wymienię pewnie w wakacje) to i tak karta daję radę w każdej grze którą gram, a i pewnie w wielu więcej :hahaha:. Najnowsze sterowniki jeszcze bardziej podniosły jej wykorzystanie i FPSy, m.in w Dawn of War 2 :lol:. A za 830 zł to naprawdę dobra oferta, chociaż szczerze poszukałbym czegoś z lepszym chłodzeniem, ew. samemu zmienił (sam to uczynię niedługo :]). Bierz ją, nie będziesz zawiedziony :hahaha:.

Link to post
Share on other sites

Dobry joke xD Hd5870 1200 zł hahaha http://www.esc.pl/product_info.php?cPat ... s_id=31374 - cicha, duże możliwości oc.

mowie prawdę http://www.proline.pl/sklep.php?prodq=hd+5870&x=0&y=0

 

Ja sie właśnie przymierzam do hd5870/gtx560 i wybiore hd5870. Wydajność zbliżona a cena lepsza :]

 

GTX 560Ti 900 zł w proline ahd 5870 od 1200-1500 zł :D

Link to post
Share on other sites

No i nadal mam dylemat, czy czasem nie wziąć tego gtx 560 ti.

 

No i ten vapor x jakichś dziwny jest, jak się popatrzy na grafiki, to zupełnie inaczej wygląda, to zaś jak zwykły referent, raczej bym wziął jak już to gigabyte.

 

No, ale ten 560 ti, od msi, kosztuje 900zł, ale to jednak nowa karta, nie lepiej kupić coś co wyszło niedawno, niż kartę która ma na karku 2lata?

 

Byłbym cholernie wdzięczny, za jakichś porządny test obu kart(porównawnczy) bo nie mogę nic wyhaczyć.

Link to post
Share on other sites

GTX 560Ti 900 zł w proline ahd 5870 od 1200-1500 zł :D

chłopie ogarnij sie bo juz nie moge tego czytać... Nie sztuka znaleźć w pierwszym lepszym sklepie karte z bardzo wysoką ceną. Sztuką jest znaleźć ją tanio! A za 1200 to jak by dobrze poszukał to 6970 by znalazł...

 

Byłbym cholernie wdzięczny, za jakichś porządny test obu kart(porównawnczy) bo nie mogę nic wyhaczyć.

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/Testy_Battlefield_Bad_Company_2%2C_Crysis%2C_CMR_Dirt_2-3578/strona/12975.html

 

tylko porównuj wersje ze standardowym taktowaniem bo wersje podkręcone są mocniejsze ale i droższe;)

 

 

Ja za jekiś tydzień będe brał tą

http://allegro.pl/wyprzedaz-sapphire-hd-5870-vapor-x-1gb-i1469856834.html

dobra konstrukcja i świetna cena:)

Link to post
Share on other sites

hehehe za 1200zł. Weź się chłopaku ogarnij, 6970 to ja ci referenta za 1050zł nówkę w sklepie znajdę. Bez szukania. :D

 

http://sklep.sferis.pl/produkt/30909-ve ... -5500.html

 

mam podawać inne sklepy z jeszcze lepszą ceną? Bo mam jeszcze pare po 1040zł.

 

Chasło na dziś - " Sztuką jest znaleźć ją tanio!"....a jeszcze większa sztuką jest znaleźć ją jeszcze taniej.

 

leon691 AD2011

 

Teraz niech ktoś mi zamknie jadaczke i znajdzie 6970 nówkę w sklepie za 950zł.

Link to post
Share on other sites

hehehe za 1200zł. Weź się chłopaku ogarnij, 6970 to ja ci referenta za 1050zł nówkę w sklepie znajdę. Bez szukania. :D

 

http://sklep.sferis.pl/produkt/30909-ve ... -5500.html

 

mam podawać inne sklepy z jeszcze lepszą ceną? Bo mam jeszcze pare po 1040zł.

do czego zmierzasz bo za bardzo nie kumam? Wiem że można kupić ja taniej i nikt nie musi mi tego udowadniac.
Link to post
Share on other sites

dajesz "dobre rady", a nie orientujesz się w cenach specjalnie. No i teraz wiesz, że można kupić taniej, jak ci napisałem. Wcześniej to chyba raczej nie bardzo... :D

 

Ale niech ci będzie - wiesz, ze mozna kupić taniej ale jemu proponujesz że jak się postara to znajdzie nawet za 1200zł.

Link to post
Share on other sites

Chwila chwila... przeczytaj jeszcze raz co napisałem i kogo cytowałem bo do tej osoby sie to tyczyło... Jeśli juz przeczytasz ze zrozumieniem to bedziesz wiedział ze nie proponowałem mu hd6970 bo zastanawia się między hd5870 a gtx560. Natępnym razem przeczytaj 2 razy co ktoś napisał zanim zaczniesz go oczerniac.

Link to post
Share on other sites

Chwila chwila... przeczytaj jeszcze raz co napisałem i kogo cytowałem bo do tej osoby sie to tyczyło... Jeśli juz przeczytasz ze zrozumieniem to bedziesz wiedział ze nie proponowałem mu hd6970 bo zastanawia się między hd5870 a gtx560. Natępnym razem przeczytaj 2 razy co ktoś napisał zanim zaczniesz go oczerniac.

 

ale ja przeczytałem co napisałeś i jak nabijasz się z kurczaka (nie wiem o co ci chodzi, nigdzie nie pisałem że proponujesz autorowi wątku 6970), mam wrażenie że nie rozumiesz co pisze, czytaj swoje posty.

Link to post
Share on other sites

Chwila chwila... przeczytaj jeszcze raz co napisałem i kogo cytowałem bo do tej osoby sie to tyczyło... Jeśli juz przeczytasz ze zrozumieniem to bedziesz wiedział ze nie proponowałem mu hd6970 bo zastanawia się między hd5870 a gtx560. Natępnym razem przeczytaj 2 razy co ktoś napisał zanim zaczniesz go oczerniac.

 

ale ja przeczytałem co napisałeś i jak nabijasz się z kurczaka (nie wiem o co ci chodzi, nigdzie nie pisałem że proponujesz autorowi wątku 6970), mam wrażenie że nie rozumiesz co pisze, czytaj swoje posty.

nabijam się?

 

sory ale:

(...)

 

Ja sie właśnie przymierzam do hd5870/gtx560 i wybiore hd5870. Wydajność zbliżona a cena lepsza :]

 

GTX 560Ti 900 zł w proline ahd 5870 od 1200-1500 zł :D

mi to wygląda ze on sie ze mnie nabija ze proponuje koledze droższą grafike która faktycznie jest sporo tańsza. Kończe ta bezsensowną dyskusje która do niczego nie zmierza.

Koniec OT

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...